alanur evden eve nakliyat istanbul

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirden şehre nakliye konularınız bulunduğunda sizlere nakliye için bir süre veririz ve bu süreç içerisinde nakliyat işlemleriniz bitmiş olur.

Şehirden şehre taşınmada firmamızın uzmanlığını yaşamak için sayılamayacak kadar çok seçeneğiniz var.

Nakliye edilecek nesnelerinizin durumu büyüklüğü ne olursa olsun ülkenin tüm noktalarına hizmet vermekteyiz.

Biz farkındayız ki Türkiye’deki Evden Eve Nakliyat kuruluşları birbirinin benzeri değildir, firmamız sizin özel isteklerine en güzel yanıtı sunabilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve nakliye meselelerinizi sağduyuyla gerçekleştirmeye adayız .

Uzun yıllar boyunca bu sektörde olan kuruluşumuzun şehirler arası evden eve nakliyat meselelerinize kadar birden fazla çalışmayı uygulayacaktır.

Oldukça fazla ürünün bir yerden başka bir yere götürülmesi son derece yorucudur.

Tüm bu evden eve nakliye konularının profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından planlanması gerekmektedir.

Bu şartlar dışında taşınma işlemi hem oldukça fazla zamanınız harcanacak hem de birkaç parça eşya nakliyat esnasında kırılacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliyat hizmetinde eşyalarınızı şehirden şehre taşırken pek çok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Nakliyat işini yapan tecrübeli bir ekibin olmadığından dolayı eşyalarınızın emniyetinin oldukça fazla risk altında olduğu açıkça görülmektedir.

Taşınacak malzemelerin dikkatli bir şekilde paketlenmemesi ve araç içerisine düzgün bir şekilde istiflenmemesi neticesinde birçok kırılma ve dökülme ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da kurumumuza sorun olacaktır.

Bundan ötürü nakliyat noktasında profesyonel bir destek almak gereklidir.

Taşınacak ürünlerinizin en doğru bir şekilde ve zarar görmeden şehirden şehre nakliyatı için firma olarak hizmetinizdeyiz.

Ürünlerinizin mevcut yerden yüklenerek alınmasından yeni adrese götürülüp yerleştirilmesine kadar ki adımlarda yer alan kurumumuz müşterilerimiz için kaliteli
bir hizmet sağlamaktan dolayı büyük kıvanç duyar.

Uzman ekibimiz taşınma sona erene kadar tüm konularda size yardımcı olacaktır.

Firmamız nakliyat işi süresinde müşterilerimizi hiç yormadan gayet uzman bir şekilde süreci yöneterek yüksek bir başarı ortaya koymakta ve toplumun her kesimi tarafından saygı duyulmaktadır .

Taşınacak olanlar uzman bir şekilde hizmet sağlayan şirketler ile anlaşabilir.

Şehirler arası evden eve nakliyat için oldukça düzgün bir şekilde hazırlanan eşyalar büyük kamyonlar ile daha sağlıklı bir şekilde nakliye edilebilir.

Şirketimiz ile istediğiniz her koşulda hangi şehre taşınacaksanız uygun bir şekilde size sağlanan nakliyat kamyonları ile taşınma işlemi uygulanılır.

Nakliyat hizmetlerinde öncelikle evinizin içerisinde bulunmakta olan eşyalar ekibimiz tarafından incelenir.

Bu sayede ihtiyaç duyulan ekipmanlara ve malzemelere karar verilerek nakliye evresinde gerekli tüm kullanılacak malzemeler getirilir.

Bütün eşyalar tiplerine göre her biri ayrı ayrı paketlenerek nakliyat safhasında rahat bir şekilde taşınması ve hiçbir hasar almaması için hazır hale getirilir.

Bu sebepten ötürü nakliye sırasında gerçekleşebilecek hasarlar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Taşınma adımında eşyaların hasar görmemesi için taşınması zor olan eşyalar parçalanarak kutulara konulur.

Bu şekilde hem daha rahat nakliye işlemi gerçekleşir hem de eşyalar hasar görmez.

Uzman bir şekilde gerçekleştirilen nakliye aşamaları kişilerin kendi uğraşları ile uyguladıklarında malzemelere verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Şirketimiz ile ihtiyacınız olduğu bütün durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en mükemmel şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye uygulanacak olan taşıma işlemlerinde gidilecek olan şehre ürünlerin paket & ambalajlar durumunda yerleştirildiği araçlar ile güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliyat alanında hizmet vermekte olan bir kurumun tecrübesini ve yaptığı işin niteliğini ortaya çıkaran belirli koşullar vardır .

Bu hususların ilk adımı paketleme hizmetinin hangi kurum aracılığıyla ve ne şekilde verildiği gelmektedir.

Bu nedenden dolayı kuruluşumuz eşya paketleme hizmetinde çok fazla özenli davranmaktadır .

Hizmeti veren işçilerimiz gerekli vasfa sahip, dikkatli ve deneyimlidirler .

Bu nedenden dolayı Nakliye firmamız tüm eşyaların peketlenmesi hizmetlerinde mükemmel bir biçimde ve bundan önce değerlendirilmemiş malzemeleri tercih ederek, değerli eşyalarınızın zarar görmemesini temin etmektedir.

Nakliyat ve eşyaların paketleme prosedürü esnasında işçilerin başında görevli çalışanımıza belirteceğiniz özel ürünlerinize fazlasıyla hassasiyet gösterilecektir.

Günümüzde taşınma prosedürü en çok ev hanımları için zorludur, diyebiliriz.

Taşınacak eşyaları paketleme her vakit taşınma işleminin en sıkıntılı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en sıkıntılı olan paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebeple neredeyse tüm nakliyat şirketleri mutfak paketleme – ambalajlama işini sizlerin yükümlülüğüne bırakır.

Firmamız olabilenin en iyisiyle sizlerin hoşnutluğuna dayalı çalışmaktadır.

Bu sebepten ötürü Malzeme Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyatçılığın en önemli evrelerin birinde kesinlikle en deneyimli personel ve birinci sınıf malzemeler ile çalışılması gerekir.

Tabii ki bir görevi mesuliyet alarak gerçekleştirmek daha başka.

Sizlerin eşyalarının bütününü tek tek sigortalayarak çalışıyoruz.

Şayet meydana gelirse, kayıplar tümüyle şirketimize ait oluyor ve kazasız çalışma için en az siz değerli müşterilerimiz kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama haricinde nakliye işi başta nakliye firmaları için oldukça meşakkatlidir evet fakat bu nakliye işini biz uygulamaya istekliyiz.

Çünkü paketlemenin sadece küçük ev eşyaları olmadığı da ifade edilebilir, aynı zamanda dolap ve yemek odası gibi uzmanlık icap eden konular herhangi bir insanın üstesinden gelemeyeceği kadar profesyonellik
şartı gerektiren işlemlerdir.

Bu uzmanlığı müşterilerimize marangoz ekip arkadaşlarımız hizmet sağlamakta.

Bugün doğru işi doğru deneyime sahip personellerimizle ve son derece kaliteli ürünler ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Evden Eve Nakliyat olarak yalnızca evden eve nakliyat işlerinizde değil ufak & tefek tüm nakliyat işlemlerinde yanınızdayız .

Ev taşıma işlerinde hem en kaliteli hizmeti sunuyoruz hem de en gerçekçi fiyatlarla müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz .

Taşımacılık işlemi yalnızca eşyalarınızın bir şehirden başka bir şehire yüklenmesi anlamına gelmiyor .

Keşfetme , paketleme işlemi , eşya yükleme , taşıma ve yerleştirme aşamasında birbirine benzemeyen bir sürü uzmanlık ister .

Bu nedenle kurumumuz personelleri arasında her zaman ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunduruyor , kapalı araç filomuz ve kaliteli elemanlarımız ile de hizmete hazırız .

Aynı zamanda hizmetlerimizi iş tamamlanana kadar müşteri memnuniyeti odaklı yapmamız , hizmet kalitemize güveniyor olmamız sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Memleketin neresinde olursanız olun, tüm Türkiye’ye yayılmış nakliye firmamız ofisleri üzerinden ya da web sitemiz üzerinden ücretsiz keşif isteğinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyatı alanında ufak tefek eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese doğru nakliye fiyatları ile yeni adreslerine taşıma hizmetidir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde yük kamyonu boyutu ve çalışan sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan dolayı eşyalarınızı taşıma yeterince büyük nakliye kamyonlarıyla değil hacmi daha küçük ve daha ucuz taşıt seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça nakliyat imkanı sunmaktayız.

Parça eşyasını taşıtmak isteyen halkımıza ekspertiz hizmeti vermeden fiyat konusunda yardımcı olabiliriz .

Nakliye ücretleri yalnızca iki ev arasındaki uzaklığı esas alarak nakliye rakamlarını hesaplamak yararlı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu yolla fiyat hesaplaması yapmak %100 bilgilendirici değildir.

Nakliye ekibimiz şehirden şehire nakliye ücretleri ile ilgili düşünce verebilen daha gelişmiş bir fiyat hesaplama tekniği geliştirdi.

Ufak tefek ve tek parça gönderilerin kargo yöntemiyle halledildiği günümüz koşullarında oturma odası grubu veya ev eşyaları şeklinde büyük ve ağır eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliyat firmalarınca yapılabileceğini biliyor musunuz?

Firmamız ilk olarak evden eve taşıma olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye tarzı hassas taşımacılık isteyen konularda olduğu gibi küçük ve tek parça eşya nakliyatı alanında da oldukça profesyonel ve uzman hizmet sağlamaktadır.

En uygun ücretlerle bulabileceğiniz bu hizmetimiz sizlerin memnuniyetini temin edebilmek amacıyla dizayn edilmiştir.

Etik ve müşteri merkezli çözümler sunan firmamız en cazip fiyat opsiyonlarıyla sizlere hizmet vermekten övünç duymaktadır.

Yaptığımızher işte hizmet standartını aynı düzeyde sabitleyerek parça eşya taşıma gönderileriniz bizim tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Ürünlerinizin en süratli ve itimatlı biçimde yerine sağ salim ulaştırılmasından sorumlu olan kurumumuz benimsediği vazifeyi sizlere yakışır şekilde yapmaktadır.

Şirketimizi seçen değerli müşterilerimiz web sitemiz üzerinden bizlerle 24 saat bağlantı kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN