en ucuz evden eve nakliyat firmaları istanbul

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat işleriniz olduğunda sizlere nakliyat için bir süre veririz ve bu süreçte nakliye işleriniz son bulmuş olur.

Bir şehirden diğer bir şehre taşınmada kuruluşumuzun uzmanlığını yaşamak için sayılamayacak kadar çok opsiyonunuz var.

Taşınacak nesnenin cinsi büyüklüğü ne şekilde olursa olsun ülkemizin tüm noktalarına hizmet vermekteyiz.

Bir nakliyat firması olarak şunun farkındayız ülkedeki tüm Evden Eve Nakliye firmaları birbirinin aynısı değildir, biz müşterilerimizin özel arzularına en güvenli yanıtı sunabilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve nakliyat konularınızı sağduyuyla gerçekleştirmeye talibiz.

Uzun yıllar boyunca bu alanda olan firmamızın şehirler arası evden eve nakliye işlemlerinize kadar birden fazla çalışmayı yapacaktır.

Birden fazla eşyanın bir yerden başka bir yere taşınması işlemi çok fazla yorucudur.

Tüm bu taşımacılık meselelerinin işini layıkıyla yapan kişiler tarafınca organize edilmesi gerekmektedir.

Bu şartlar dışında nakliye hizmeti hem çok zamanınızı alacak hem de bir takım eşya taşınma esnasında zarar görecektir.

Özellikle şehirler arası nakliye hizmetinde eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşırken pek çok dert ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Taşıma işini uygulayan uzman bir işçinin olmamasından kaynaklı eşyalarınızın akıbetinin oldukça büyük risk altında olduğu saklanamaz bir durumdur.

Malzemelerin dikkatli paketlenmemesi ve araç içerisine profesyonel bir şekilde istiflenmemesi halinde eşyalarınızın zarar görmesi ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da önemli derecede sorun olacaktır.

Bu nedenden dolayı nakliyat sırasında profesyonel bir yardım almak gerekmektedir.

Malzemelerinizin en güvenli bir şekilde ve hasar almadan şehirler arası nakliyatı için her daim hizmetinizdeyiz.

Malzemelerinizin mevcut yerden yüklenerek alınmasından yeni adrese taşınıp yerleştirilmesine kadar ki koşullarda rol alan nakliyat şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için uzman
bir hizmet sağlamaktan ötürü son derece mutluluk duyar.

İşinde uzman ekibimiz bütün işler bitene kadar sizinle olacaktır.

Şirketimiz nakliye işleri esnasında sizi yormadan profesyonelce davranarak oldukça büyük bir başarı göstermekte ve adından söz ettirmektedir.

Taşınmak isteyen insanlar gayet profesyonel bir şekilde hizmet veren şirketler ile anlaşıp çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliyat için doğru paketlenen ve ambalajlanan eşyalar büyük kamyonlar ile daha sağlıklı bir biçimde taşınabilir.

Kurumumuz ile istediğiniz her şartta hangi şehre taşınmak isterseniz uygun bir şekilde siz değerli müşterilerimize gönderilen nakliye kamyonları ile taşıma işi yapılır.

Taşıma işlerinde öncelikle ev içerisinde bulunan malzemeler çalışanlarımız tarafından incelenir.

Bu sebepten dolayı gereken tüm ekipmanlara karar kılınarak taşınma aşamasında gereğince malzemeler önceden ayarlanır.

Eşyalarınız cinslerine göre güzelce paketlenerek taşınma safhasında çok daha rahat bir şekilde nakliyesinin gerçekleşmesi ve en ufak bir hasar dahi almaması için hazır hale getirilir.

Bu sebepten ötürü nakliye safhasında oluşabilecek zararlar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Nakliyat sırasında eşyaların hasar almaması için taşınması güç olan eşyalar parçalara ayrılarak kutulara konulur.

Bu nedenle hem daha zahmetsiz nakliye işlemi yapılır hem de eşyalar hasarsız bir şekilde taşınır.

Uzman bir şekilde gerçekleştirilen nakliyat işleri kişilerin kendi çabaları ile gerçekleştirdiklerinde eşyalara verdikleri zararların olmamasını sağlar.

Şirketimiz ile ihtiyacınız olduğu her durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere zorluk çekmeden taşınabilirsiniz.

Bunun için ihtiyaç duyulan en iyi şekilde müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye yapılacak olan taşıma işlemlerinde taşınılacak olan şehre eşyaların paket & ambalajlar durumunda yüklendiği nakliyat kamyonları ile güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Taşıma dalında hizmet vermekte olan bir kurumun iş deneyimini ve yaptığı işin niteliğini gösteren belirli kriterler bulunmaktadır.

Bu ölçütlerin ilk koşulu eşya paketleme hizmetinin hangi kurum tarafından ve ne şekilde verildiği gelmektedir.

Bu sebepten dolayı Nakliye firmamız eşya paketleme hizmetinde çok fazla özenli hizmet sağlamaktadır.

Hizmeti vermeye çalışan ekip arkadaşlarımız gerekli bilgiye sahip, özenli ve deneyimlidirler .

Bu nedendendir ki Nakliyat firmamız bütün eşyaların peketlenmesi olaylarında birinci sınıf ve bundan önce hiç kullanılmamış malzemeleri kullanarak, özel eşyalarınızın temin etmektedir.

Nakliye ve eşya paketleme işlemi esnasında işçilerin başında görevli personelimize belirteceğiniz önemli eşyalarınıza fazlasıyla özen gösterilecektir.

Şimdilerde taşınma işlemi genellikle ev hanımları için zorludur, diyebiliriz.

Malzeme ambalajlama daima nakliye meselesinin en sıkıntılı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en sıkıntılı olan paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bundan dolayı neredeyse bütün nakliyat firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işlemini sizlerin yükümlülüğüne bırakır.

Kurumumuz tamamen siz değerli müşterilerin memnuniyetine dayalı çalışmaktadır.

Bu sebeple Ürün Paketleme – Ambalajlama gibi taşımacılığın en zorlayıcı aşamaların birinde mutlaka en deneyimli işçi ve en iyi malzemeler ile çalışılması gerekir.

Tabii ki bir görevi sorumluluk kabul ederek yapmak başka.

Siz değerli müşterilerimizin eşyalarının hepsini tek tek sigortalayarak çalışıyoruz.

Eğer meydana gelirse, kayıplar tamamen kurumumuza ait oluyor ve hasarsız taşıma için en az sizin kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama haricinde nakliye işi başta nakliyat firmaları için fazlasıyla meşakkatlidir farkındayız fakat biz bu nakliye işini gerçekleştirmeye talibiz.

Bu sebeple paketlemenin yalnızca küçük eşyalar olmadığı da ifade edilebilir, öte yandan da yatak odası, gardrop gibi ustalık gerektiren konular herhangi bir işçinin baş edemeyeceği kadar profesyonellik
koşulu gerektiren işlemlerdir.

Bu uzmanlığı sizlere marangoz personellerimiz sağlamakta.

Şimdilerde doğru işi doğru uzmanlığa sahip çalışanlarımızla ve yüksek derece kaliteli ekipmanlar ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Bir taşıma şirketi olarak olayımız sadece evden eve yük taşıma hizmetinde değil ufak & tefek olan tüm nakliyat ihtiyacınızda yanınızdayız .

Ofis taşıma sektöründe hem en düzgün hizmeti veriyoruz hem de güvenilir fiyatlarla sizlerin memnuniyetini garanti ediyoruz .

Evden Eve Nakliye işleri yalnızca eşyalarınızın bir şehirden başka bir şehire götürülmesi demek değildir .

Keşfe gelme , eşyaların paketlenmesi , yükleme işlemi , taşıma ve eşyaları yerleştirme aşamasında birbirinden farklı çok fazla uzmanlık ister .

Bu nedenle kurumumuz işçileri arasında her zaman o işteki ihtyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunduruyor , kapalı araç havuzumuz ve güvenilir personellerimiz ile de hizmete hazırız .

Öte yandan hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiriyor olmamız , uzmanlığımıza güvendiğimiz için sigortalı bir şekilde çalışmamıza neden olmaktadır.

Ülkemizin hangi bölgesinde olursanız olun, tüm Türkiye’ye nakliyat hizmeti veren nakliyat şirketimiz büroları üzerinden ya da sitemiz üzerinden tek kuruş dahi ödemeden keşif isteğinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı alanında ufak tefek eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese yönelik taşıma fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir.

şehir içi parça eşya taşıma hizmetinde yük kamyonu boyutu ve çalışan sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan dolayı eşyalarınızı taşıma işlemi büyük hacimli nakliye araçlarıyla değil daha az hacimli ve daha uygun araç seçilmektedir.

Nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası parça eşya nakliyat imkanı sunmaktayız.

Parça eşyasını taşıtmak talebinde bulunan siz değerli müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti konusuna girmeden dahi fiyat konusunda yardımcı olabiliriz .

Nakliye rakamları yalnızca iki ev arasındaki uzaklığı baz alarak nakliyat ücretlerini hesaplamak yararlı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu şekilde fiyat hesaplaması yapmak %100 bilgilendirici değildir.

Nakliye çalışanlarımız şehirler arası taşıma ücretleri ile ilgili düşünce verebilen daha profesyonel bir ücret hesaplama aracı geliştirdi.

Ufak tefek ve tek parça eşyaların kargo yoluyla halledildiği günümüz koşullarında oturma odası grubu veya buzdolabı şeklinde büyük ve taşınması zor eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliye firmalarınca gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Şirketimiz başta evden eve nakliye olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık isteyen işlerde olduğu gibi tek parça eşya nakliye alanında da olabildiğince profesyonel ve uzman hizmet vermektedir.

En uygun rakamlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla dizayn edilmiştir.

Etik ve müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunan şirketimiz en cazip fiyat alternatifleriyle sizlere hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Yaptığımızher işte hizmet kalitesini aynı düzeyde tutarak parça eşya nakliye gönderileriniz bizlerce paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Değerli eşyalarınızın en süratli ve güvenli biçimde gitmesi gereken yere ulaştırılmasından görevli olan kurumumuz üzerine almış olduğu vazifeyi müşterilerimize layık olacak şekilde hizmet etmektedir.

Şirketimizi tercih eden siz değerli müşterilerimiz internet den yararlanarak şirketimize 24 saat bağlantı sağlayabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN