evden eve nakliyat istanbul anadolu yakası

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden başka bir şehre nakliye konularınız olduğunda size taşıma için bir zaman veririz ve bu sürede taşınma işlemleriniz son bulmuş olur.

Şehirden şehre taşımacılıkta kurumumuzun profesyonelliğini için çok fazla opsiyonunuz var.

Taşınacak eşyanın özelliği uzunluğu ne şekilde olursa olsun memleketin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Bir nakliyat firması olarak şunu da biliyoruzülkedeki tüm Evden Eve Taşıma kuruluşları benzer değildir, biz siz değerli halkımızın özel arzularına en kıymetli cevabı sunabilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden diğer bir şehre evden eve taşımacılık sorunlarınızı sağduyuyla gerçekleştirmeye adayız .

20 yılı aşkın bir süredir bu dalda olan kurumumuzun şehirler arası evden eve taşıma meselelerinize kadar gereken tüm çalışmayı uygulayacaktır.

Bir sürü eşyanın bir yerden başka bir yere götürülmesi fazla kuvvet gerektirir.

Bütün bu evden eve nakliyat hizmetinin işinde deneyimli işçiler tarafınca organize edilmesi gerekmektedir.

Bu şartların oluşmaması durumunda nakliye işlemi hem çok zamanınız boşa gidecek hem de birkaç parça eşya nakliye sırasında zarar görecektir.

Özellikle şehirler arası nakliye hizmetinde eşyalarınızı şehirden şehre taşırken çok fazla mesele ile karşılaşabilirsiniz.

Nakliye işlemini uygulayan profesyonel bir takımın olmadığından dolayı eşyalarınızın güvenliğinin oldukça fazla tehlikede olduğu açıkça görülmektedir.

Eşyaların özenle paketlenmemesi ve nakliyat kamyonuna uzman bir şekilde istiflenmemesi sonucunda eşyalarınızın zarar görmesi ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da önemli derecede sıkıntı yaratacaktır.

Bundan ötürü nakliye noktasında profesyonel destek almak gerekmektedir.

Eşyalarınızın en doğru bir biçimde ve kırıp dökmeden bir yerden başka bir yere nakliyatı için kuruluş olarak hizmetinizdeyiz.

Taşınacak eşyalarınızın mevcut adresten yüklenip ve paketlenerek alınmasından yeni konuma götürülüp yerleştirilmesine kadar ki adımlarda yer alan nakliyat şirketimiz değerli müşterilerimiz için profesyonel
bir hizmet sağlamaktan dolayı büyük kıvanç duyar.

Deneyimli ekip arkadaşlarımız tüm işlemler bitene kadar en iyi hizmeti sağlayacaktır.

Firmamız nakliye işi süresince müşterilerimizi yormadan oldukça uzman bir şekilde davranarak önemli bir başarı ortaya koymakta ve adından söz ettirmektedir.

Sorunsuz bir şekilde taşınmak isteyenler profesyonel bir şekilde bu işi yapan firmalar ile çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve taşıma için doğru şekilde paketlenen ve ambalajlanan eşyalar büyük nakliye kamyonları ile oldukça düzgün bir biçimde nakliye edilebilir.

Nakliye şirketimiz ile istediğiniz her şekilde hangi şehre gidecekseniz uygun bir şekilde müşterilerimize tedarik edilen nakliyat araçları ile taşınma işlemi uygulanılır.

Taşıma işlerinde öncelikle evinizde bulunmakta olan malzemeler takımımız tarafından kontrol edilir.

Bu sebepten ötürü gereken tüm ekipmanlara ve malzemelere karar verilerek nakliyat aşamasında en uygun araç gereçler sağlanır.

Bütün eşyalar cinslerine göre güzelce paketlenerek taşıma adımında çok daha rahat nakliyatının gerçekleşmesi ve zarar görmemesi için hazır hale getirilir.

Bu sayede taşınma safhasında gerçekleşebilecek zararlar sigorta şirketi aracılığıyla karşılanmaktadır.

Taşınma aşamasında ürünlerin hasar görmemesi için büyük olan eşyalar sökülerek kutulara konulur.

Bundan dolayı hem daha az yorucu taşıma yapılır hem de eşyalar hasar görmez.

Profesyonel olarak yapılan nakliye adımları kişilerin kendi çabaları ile uyguladıklarında eşyalara verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Firmamız ile ihtiyacınız olduğu bütün durumlarda gitmek istediğiniz şehirlere zorluk çekmeden taşınabilirsiniz.

Bunun için ihtiyaç duyulan en iyi şekilde müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat uygulanacak olan taşıma meselelerinde taşınılacak olan şehre eşyaların koliler durumunda yüklendiği nakliyat araçları ile en güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye dalında hizmet vermekte olan bir kuruluşun tecrübesini ve yapmış olduğu işin niteliğini ortaya koyan belli başlı ölçütler vardır .

Bu kriterlerin ilki eşya paketleme hizmetinin hangi kurum tarafından ve nasıl verildiği gelmektedir.

Bu sebeplerden ötürü firmamız eşya paketleme olaylarında yeterince titiz hizmet vermektedir.

Hizmeti sağlayan ekip arkadaşlarımız gerekli donanıma sahip, titiz ve tecrübelilerdir.

Bununla beraber kurumumuz tüm eşya paketleme işlerinde mükemmel bir biçimde ve daha önce el değmemiş ürünleri kullanarak, özel eşyalarınızın zarar görmemesini temin etmektedir.

Taşıma ve eşyaların paketleme prosedürü esnasında ekip başında görev yapan arkadaşımıza belirteceğiniz kıymetli ürünlerinize gerekli hassasiyet gösterilecektir.

Bugün taşınma prosedürü daha çok ev hanımları için emek gerektirir, diyebiliriz.

Malzeme paketleme her nakliyat konusunun zorlayıcı ve en zor kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce taşınmadıysanız bilemezsiniz ama en sıkıntılı olan paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu nedenle neredeyse bütün nakliyat firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işini sizlerin yükümlülüğüne bırakır.

Şirketimiz tamamen siz değerli müşterilerin hoşnutluğuna dayalı çabalamaktadır.

Bu sebepten ötürü Eşya Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyeciliğin en zorlayıcı adımların birinde kesinlikle en tecrübeli ekip ve en iyi malzemeler ile çalışılır .

Tabii ki bir işi mesuliyet alarak gerçekleştirmek başka.

Sizlerin eşyalarının bütününü tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Eğer meydana gelirse, hasarlar kesinlikle kurumumuza ait oluyor ve kazasız çalışma için en az müşterilerimiz kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dışında da nakliye başta nakliyat şirketleri için zahmetlidir biliyoruz ama biz bu nakliye işini yapmaya talibiz.

Bunun nedeni paketlemenin sadece küçük ev eşyaları olmadığı da söylenebilir, aynı zamanda dolap, TV ünitesi gibi uzmanlık gerektiren işlemler sokaktan geçen adamın baş edemeyeceği kadar işinde uzmanlık
isteyen meselelerdir.

Bu tecrübeyi halkımıza marangoz ekibimiz hizmet vermekte.

Şu anda doğru işi doğru uzmanlığa sahip personellerimizle ve hiç kullanılmamış ürünler ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Nakliye şirketi olarak olayımız sadece evden eve eşya taşıma işlemlerinde değil ufak & tefek tüm taşıma işlerinizde hizmete hazırız .

Parça eşya taşımacılığı alanında hem en uzman hizmeti sunuyoruz hem de güvenilir fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz .

Nakliyat işleri yalnızca yükün bir şehirden başka bir şehire götürülmesi anlamına gelmiyor .

Keşfetme , paketleme , yükleme işlemi , taşıma işlemi ve eşyaları yerleştirme aşamasında birbirinden çok farklı birçok uzmanlık ister .

Bu nedenle firmamız işçileri arasında her daim işteki ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç havuzumuz ve uzman şoförlerimizle de göreve hazırız .

Bir diğeri de hizmetlerimizi iş tamamlanana kadar müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştimemiz , hizmet kalitemize güvenmemiz eşya sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun, tüm Türkiye’ye hizmet veren nakliyat firmamız büroları üzerinden ya da web sitemiz üzerinden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma sektöründe parça eşyalarınızı belirlediğiniz adrese doğru nakliyat fiyatları ile yeni konumlarına taşıma hizmetidir.

şehir içi parça eşya taşıma hizmetinde nakliye kamyonu boyutu ve çalışan adedi bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan ötürü değerli eşyalarınızı taşıma işlemi oldukça büyük taşıma araçlarıyla değil daha küçük daha fiyatı uygun kamyonet seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Parça eşya taşıtmak talebinde bulunan siz değerli müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti vermeden fiyat belirleyebiliriz.

Evden eve taşıma rakamları yalnızca iki ev arasındaki uzaklığı ölçü olarak belirleyip evden eve nakliyat rakamlarını hesaplamak faydalı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu yolla hesaplama yapmak tamamen bilgilendirici değildir.

Nakliye çalışanlarımız şehirler arası nakliyat ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha profesyonel bir masraf hesaplama sistemi geliştirdi.

Ufak tefek ve tek parça ürünlerin kargo yöntemiyle çözümlendiği günümüz koşullarında oturma odası grubu veya dolap tarzında büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliye firmaları tarafından yapılabileceğini biliyor musunuz?

Firmamız öncelikli olarak evden eve nakliyat olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye şeklinde hassas taşımacılık isteyen mevzularda olduğu gibi tek parça eşya nakliyatı alanında da yeterince profesyonel ve uzman hizmet sunmaktadır.

En uygun fiyatlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri memnuniyeti merkezli imkanlar sunan kurumumuz en cazip fiyat seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten övünç duymaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz her işte hizmet standartını aynı düzeyde tutmaya çalışarak parça eşya nakliye gönderileriniz tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Ürünlerinizin en süratli ve güvenli biçimde yerine sağ salim ulaştırılmasından görevli olan kurumumuz sahiplenmiş olduğu vazifeyi sizlere yakışır şekilde yerine getirmektedir.

Şirketimizi tercih eden değerli müşterilerimiz web sitemiz den yararlanarak şirketimize ne zaman isterse iletişime geçebilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN