evden eve nakliyat istanbul avcılar

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirden şehre nakliye işleriniz bulunduğunda siz değerli müşterilerimize nakliyat için bir zaman veririz ve bu süre içerisinde taşıma işleriniz bitmiş olur.

Bir şehirden diğer bir şehre taşımada kuruluşumuzun kalitesini deneyimlemek için birden fazla opsiyonunuz var.

Taşınacak nesnenin türü uzunluğu ne şekilde olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Bir kurum olarak şunu net olarak biliyoruz ki Türkiye’deki Evden Eve Nakliyat şirketleri benzer değildir, kuruluşumuz halkımızın kişisel taleplerine en kıymetli yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden diğer bir şehre evden eve nakliyat meselelerinizi özenle ve güvenle gerçekleştirmeye talibiz.

Senelerdir bu alanda olan kuruluşumuzun şehirler arası evden eve taşımacılık sorunlarınıza kadar gerekli tüm çalışmayı yapacaktır.

Birden fazla eşyanın bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemi gerçekten çok meşakkatlidir.

Bütün bu nakliye işlerinin işinde tecrübeli kişiler tarafından planlanması gerekmektedir.

Aksi halde taşınma işlemi hem oldukça fazla zamanınız boşa gidecek hem de birkaç parça eşya taşınma esnasında kırılacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliyatlarda eşyalarınızı uzun mesafelere taşıma sırasında bir sürü dert ile karşılaşabilirsiniz.

Nakliye hizmetini sağlayan tecrübeli bir takımın olmadığından dolayı eşyalarınızın güvenliğinin oldukça büyük tehlikede olduğu bir gerçektir.

Ürünlerin özenli bir şekilde paketlenmemesi ve taşıma işlemini yapacak olan araca uzman bir şekilde stoklanmaması halinde kırılma ve dökülme ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da bizim için sıkıntı yaratacaktır.

Bu nedenden dolayı nakliyat noktasında profesyonel bir destek almak gereklidir.

Taşınacak ürünlerinizin en özenli bir tutumla ve hiçbir zarar görmeden şehirden şehre nakliyesi için şirket olarak hizmetinizdeyiz.

Taşınacak ürünlerinizin mevcut konumdan yüklenerek nakliyatından istenilen yere götürülmesine ve yerleştirilmesine kadar ki tüm aşamalarda yer alan nakliye şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için uzman
bir hizmet sunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyar.

Oldukça tecrübeli ekibimiz bütün işler bitene kadar size yardımcı olacaktır.

Taşıma şirketimiz nakliye işi süresinde siz değerli müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan oldukça uzman bir şekilde çalışarak oldukça büyük bir başarı ortaya koymakta ve adından söz ettirmektedir.

Evini taşıtacak olanlar oldukça deneyimli bir şekilde bu işleri yapan nakliyat firmaları ile anlaşıp çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliyat için doğru şekilde hazırlanan eşyalar büyük nakliye araçları ile çok daha sağlıklı bir şekilde taşınabilir.

Nakliyat firmamız ile istediğiniz her koşulda hangi şehre taşınmak isterseniz uygun bir şekilde müşterilerimize gönderilen kamyonlar ile nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Taşıma görevle

rinde öncelikle evinizin içinde bulunmakta olan ürünler çalışanlarımız tarafından incelenir.

Bundan ötürü gerekli ekipmanlara ve malzemelere karar verilerek nakliye aşamasında gerekli kullanılacak ekipmanlar önceden getirilir.

Bütün eşyalar tiplerine göre düzgün bir şekilde paketlenerek nakliyat sırasında rahat bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesi ve en ufak bir hasar almaması için hazır bir hale getirilir.

Bu sebeple nakliye sırasında meydana gelebilecek hasar sigorta şirketi aracılığıyla karşılanmaktadır.

Nakliyat esnasında ürünlerin hasar görmemesi için taşınması güç olan eşyalar sökülerek kolilere konulur.

Bu sayede hem daha meşakkatsiz taşıma gerçekleşir hem de eşyalar zarar görmez.

Profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen nakliyat işleri kişilerin kendi uğraşları ile meydana getirdiklerinde eşyalara verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Firmamız ile ihtiyacınız olduğu her durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere zorluk çekmeden taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en rahat şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat gerçekleştirilecek olan taşıma işlerinde gidilecek olan şehre eşyaların koliler halinde yüklendiği kamyonlar ile en güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye alanında hizmet veren bir şirketin tecrübesini ve gerçekleştirdiği işin kalitesini ortaya çıkaran belirli koşullar vardır .

Bu ölçütlerin ilk koşulu paketleme hizmetinin hangi kurum tarafından ve ne tür verildiği gelmektedir.

Bu sebeplerden ötürü şirketimiz paketleme hizmetinde çok fazla dikkatli ve özenli davranmaktadır .

Hizmeti vermeye çalışan ekip arkadaşlarımız gerekli bilgiye sahip, uzman ve deneyimlidirler .

Bu sebeple şirketimiz bütün eşyaların peketlenmesi işlemlerinde en iyi şekilde ve bundan önce hiç kullanılmamış malzemeleri tercih ederek, kıymetli eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamaktadır .

Nakliye ve eşya paketleme prosedürü sırasında işçilerin başında görevli çalışanımıza göstereceğiniz özel eşyalarınıza fazlasıyla özen gösterilecektir.

Şimdilerde taşınma prosedürü en çok ev hanımları için zordur, diyebiliriz.

Ürün ambalajlama her zaman nakliyat meselesinin bel kemiğidir ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en zor paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebepten dolayı neredeyse bütün nakliyat firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işlemini müşterinin mesuliyetine bırakır.

Kuruluşumuz bütünüyle müşteri memnuniyetine dayalı çabalamaktadır.

Bundan dolayı Ürün Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyatçılığın en mühim evrelerin birinde kesinlikle en iyi takım ve birinci sınıf materyaller ile çalışmak gerekir.

Tabii ki bir işi sorumluluk kabul ederek yerine getirmek başka.

Müşterilerimizin malzemelerinin hepsini tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Eğer meydana gelirse, hasarlar tümüyle kuruluşumuza ait oluyor ve sıkıntısız çalışma için en az sizin kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan hariç nakliyat işi hele hele nakliyat firmaları için meşakkatlidir bunu iyi biliyoruz ancak bu nakliye işini biz yapmaya istekliyiz.

Bunun nedeni paketlemenin sadece ufak tefek eşyalar olmadığı da iyi bilinmelidir, öte yandan da dolap ve yemek odası gibi sökülüp takılma icap eden işlemler herhangi bir personelin çözemeyeceği kadar profesyonellik
şartı isteyen konulardır.

Bu deneyimi sizlere marangoz takım arkadaşlarımız sağlamakta.

Şimdilerde doğru işi doğru deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla ve son derece kaliteli ürünler ile gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Nakliye şirketi olarak olayımız sadece evden eve taşıma hizmetinde değil ufak & tefek tüm nakliye işlemlerinde sizinleyiz .

Ev taşıma işlerinde hem en iyi hizmeti sağlıyoruz hem de en gerçekçi miktarlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz .

Taşımacılık işleri yalnızca yükün bir şehirden başka bir şehire taşınması anlamına gelmiyor .

Keşif etme , paketleme işlemi , eşyaların yüklenmesi , taşıma işlemi ve eşya yerleştirme aşamasında farklı farklı birçok uzmanlık gereklidir .

Bu sebepten ötürü firmamız işçileri arasında her zaman o işteki ihtyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunmaktadır , kapalı araç havuzumuz ve uzman çalışanlarımız ile de hizmetinizdeyiz .

Aynı zamanda hizmetlerimizi işin tamamında müşteri memnuniyeti odaklı yapmamız , kalitemize güvenmemiz hasar sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

81 ilin hangi bölgesinde olursanız olun, 81 ile yayılmış nakliye işletmemiz ofisleri üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden 0 masraf ile keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı hizmetinde az eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese doğru nakliyat ücretleri ile yeni konumlarına taşıma hizmetidir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde kamyon boyutu ve çalışan adedi bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan dolayı değerli eşyalarınızı taşıma işlemi oldukça büyük nakliye tırlarla değil daha küçük daha uygun araç seçilmektedir.

Bir nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası parça eşya nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Ufak tefek eşyasını taşıtmak arzusunda olan halkımıza ücretsiz expertiz hizmeti vermeden fiyat konusunda yardımcı olabiliriz .

Evden eve taşıma ücretleri yalnızca iki ev arasındaki mesafeyi baz alarak evden eve nakliyat ücretlerini hesaplamak yararlı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu mantıkla ücret hesaplaması yapmak tamamen bilgilendirici değildir.

Nakliyat personellerimiz şehirden şehire nakliyat ücretleri ile ilgili düşünce verebilen daha gelişmiş bir ücret hesaplama sistemi geliştirdi.

Az ve tek parça ürünlerin kargo yöntemiyle çözümlendiği günümüz şartlarında oturma odası grubu veya dolap şeklinde büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliyat şirketleri tarafından yapılabileceğini biliyor musunuz?

Firmamız başta evden eve taşıma olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık isteyen işlemlerde olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da olabildiğince kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Her bütçeye uygun fiyatlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini tesis edebilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri memnuniyeti merkezli fırsatlar sunan şirketimiz en uygun fiyat opsiyonlarıyla müşterilerimize hizmet sunmaktan kıvanç duymaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz her işte hizmet standartını aynı düzeyde sabitleyerek parça eşya taşıma gönderileriniz bizlerce paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınızın en hızlı ve sağlam bir şekilde gitmesi gereken yere sağ salim ulaştırılmasından görevli olan kurumumuz benimsemiş olduğu vazifeyi siz değerli müşterilerimize yakışır şekilde yapmaktadır.

Şirketimizi tercih eden değerli müşterilerimiz web sitemiz den yararlanarak bizlerle istediği zaman iletişime geçebilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN