evden eve nakliyat istanbul avrupa yakası

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden diğer bir şehre nakliye meseleleriniz olduğunda müşterilerimize nakliye için bir zaman veririz ve bu sürede taşıma işlemleriniz tamamlanmış olur.

Bir şehirden başka bir şehre taşınmada kurumumuzun kalitesini yaşamak için birçok alternatifiniz var.

Nakliye edilecek nesnenin cinsi uzunluğu ne olursa olsun memleketin tüm noktalarına hizmet vermekteyiz.

Bir kurum olarak farkındayız ki Türkiye’deki Evden Eve Nakliye kurumları birbirinin aynısı değildir, kurumumuz siz değerli müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına en kıymetli cevabı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve nakliyat konularınızı güvenle gerçekleştirmeye adayız .

Oldukça uzun bir süredir bu sektörde olan kuruluşumuzun şehirler arası evden eve nakliyat meselelerinize kadar birçok çalışmayı yapacaktır.

Bir sürü ürünün bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemi gerçekten çok zahmetlidir.

Tüm bu taşıma işlerinin işini hakkıyla yapan personeller tarafınca yönetilmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde nakliyat işlemi hem çok zamanınızı alacak hem de bir takım eşya nakliye sırasında zarar görecektir.

Özellikle şehirler arası nakliyat hizmetinde eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşıma sırasında pek çok problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Nakliyat hizmetini sağlayan uzman bir personelin olmamasından kaynaklı eşyalarınızın emniyetinin çok daha büyük riskte olduğu saklanamaz bir durumdur.

Eşyaların doğru paketlenmemesi ve kamyona uzman bir şekilde yüklenmemesi sonucunda birçok kırılma ve dökülme ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da kurumumuza sıkıntı yaratacaktır.

Bu sebepten dolayı taşıma sırasında profesyonel yardım almak gereklidir.

Taşınacak eşyalarınızın en dikkatli bir tarzda ve zarar görmeden bir şehirden başka bir şehre taşınabilmesi için her daim hizmetinizdeyiz.

Değerli eşyalarınızın mevcut yerden yüklenip ve paketlenerek alınmasından istenilen yere götürülmesine ve yerleştirilmesine kadar ki aşamada bulunan nakliye şirketimiz değerli müşterilerimiz için profesyonel
bir hizmet vermekten dolayı son derece kıvanç duyar.

Oldukça tecrübeli iş arkadaşlarımız taşınma sona erene kadar size yardımcı olacaktır.

Nakliye şirketimiz taşınma işlemi sırasında siz değerli müşterilerimizi hiç uğraştırmadan profesyonel bir şekilde çalışarak önemli bir başarı ortaya koymakta ve toplumun her kesimi tarafından saygı duyulmaktadır .

Evini taşıtacak olanlar gayet uzman bir şekilde hizmet sağlayan nakliye firmaları ile iş yapmak için anlaşabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliyat için oldukça düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar büyük nakliye araçları ile oldukça düzgün bir biçimde nakliye edilebilir.

Nakliyat şirketimiz ile istediğiniz her şekilde hangi şehre gidecekseniz uygun bir şekilde size tedarik edilen taşıma araçları ile nakliye işlemi yapılır.

Nakliyat görevle

rinde öncelikle evinizde bulunmakta olan malzemeler ekibimiz tarafından kontrol edilir.

Bundan ötürü gerekli ekipmanlara karar kılınarak taşıma sırasında gerekli tüm kullanılacak ekipmanlar önceden ayarlanır.

Tüm eşyalarınız çeşitlerine göre güzelce paketlenerek taşınma evresinde daha rahat nakliyatının gerçekleşmesi ve en ufak bir hasar almaması için hazır bir hale getirilir.

Bu sayede taşıma evresinde ortaya çıkabilecek zararlar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Taşınma evresinde eşyaların zarar almaması için taşınması güç olan eşyalar sökülerek kutulara konulur.

Bundan ötürü hem daha meşakkatsiz nakliyat işlemi yapılır hem de eşyalar hasarsız bir şekilde taşınır.

Uzman olarak gerçekleştirilen nakliye işleri kişilerin kendi çabaları ile gerçekleştirdiklerinde malzemelere verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Şirketimiz ile ihtiyacınız olduğu bütün durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en olabilecek şekilde sizlere hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat gerçekleştirilecek olan taşıma işlerinde taşınılacak olan şehre eşyaların koliler halinde yerleştirildiği nakliye kamyonları ile güvenilir şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye sektöründe hizmet sağlayan bir firmanın deneyimini ve yapmış olduğu işin niteliğini ortaya koyan belirli kriterler vardır .

Bu hususların başındaysa paketleme hizmetinin hangi nakliyat firması tarafından ve ne tür verildiği gelmektedir.

Bu nedenlerden dolayı şirketimiz eşya paketleme işlemlerinde çok fazla dikkatli ve titiz hizmet vermektedir.

Hizmeti sizlere sağlayan takım arkadaşlarımız gerekli bilgiye sahip, uzman ve tecrübelilerdir.

Bu nedendendir ki firmamız tüm paketleme olaylarında a kalite ve bundan önce kullanılmamış ürünleri tercih ederek, kıymetli eşyalarınızın zarar görmemesini temin etmektedir.

Taşıma ve eşyaların paketleme işlemi esnasında işçilerin başında görev yapan çalışanımıza belirteceğiniz özel eşyalarınıza ekstra özen gösterilecektir.

Günümüzde taşınma işlemi genellikle ev hanımları için külfetlidir, diyebiliriz.

Ürün hazırlama her vakit taşınma konusunun can alıcı ve en zor kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce uğraşmamışsanız bilemezsiniz ama en zor paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebepten ötürü neredeyse bütün nakliyat firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işlerini sizlerin mesuliyetine bırakır.

Kuruluşumuz olabilenin en iyisiyle sizlerin hoşnutluğuna dayalı çalışmaktadır.

Bundan dolayı Malzeme Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyeciliğin en mühim adımların birinde mutlaka en uzman işçi ve en kaliteli materyaller ile çalışılması gerekir.

Tabii ki bir görevi mesuliyet alarak gerçekleştirmek başka.

Müşterilerimizin eşyalarının bütününü tek tek sigortalayarak çalışıyoruz.

Şayet meydana gelirse, kırıklar tümüyle kuruluşumuza ait oluyor ve sorunsuz çalışma için en az müşterilerimiz kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan hariç nakliyat işi hele hele şirketler için yorucudur evet lakin biz bu işi gerçekleştirmeye istekliyiz.

Bu nedenle paketlemenin sadece küçük ev eşyalarından ibaret olmadığı da bilinmelidir, öte yandan da TV ünitesi ve yatak odası gibi sökülüp takılma isteyen durumlar herhangi bir çalışanın yapamayacağı kadar işinde uzmanlık
gereken işlemlerdir.

Bu profesyonelliği siz değerli müşterilerimize marangoz çalışanlarımız hizmet sağlamakta.

Şimdilerde doğru işi doğru profesyonelliğe sahip personellerimizle ve çok kaliteli ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Bir taşıma şirketi olarak işimiz yalnızca evden eve taşıma işlerinde değil küçük & büyük tüm nakliye işlerinizde sizinleyiz .

Parça eşya taşımacılığı alanında hem en iyi hizmeti ulaştırıyoruz hem de en ucuz miktarlarla müşteri memnuniyetini garanti altına alıyoruz .

Evden Eve Nakliye işlemi sadece eşyalarınızın bir yerden bir yere götürülmesi anlamına gelmez .

Keşif , paketleme işlemi , yükleme , eşyaları taşıma ve eşya yerleştirme aşamasında birbirine benzemeyen birçok uzmanlık ister .

Bu nedenle şirketimiz elemanları arasında her zaman işteki ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç havuzumuz ve uzman şoförlerimizle de hizmet etmeye hazırız.

Öte yandan hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti merkezli gerçekleştimemiz ,profesyonelliğimize güvenmemiz eşya sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun, 81 ile hizmet eden nakliyat şirketimiz ofisleri üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden 0 masraf ile keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyatı hizmetinde ufak tefek mobilya vs eşyalarınızı belirlediğiniz adrese doğru nakliye ücretleri ile yeni adreslerine taşıma hizmetidir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde kamyon boyutu ve eleman sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan ötürü eşyalarınızı taşıma büyük hacimli taşıma araçlarıyla değil küçük araçlarla daha fiyatı uygun taşıt seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça nakliyat imkanı sunmaktayız.

Ufak tefek eşyasını taşıtmak isteyen siz değerli müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti vermeden fiyat belirtebiliriz .

Evden eve taşıma ücretleri yalnızca iki ev arasındaki uzaklığı esas alarak nakliye ücretlerini hesaplamak faydalı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu yolla ücret hesaplaması yapmak %100 bilgilendirici değildir.

Nakliyat personellerimiz şehirden şehire nakliyat ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha gelişmiş bir masraf hesaplama tekniği geliştirdi.

Az ve tek parça ürünlerin kargo yoluyla halledildiği günümüz şartlarında oturma grubu veya dolap tarzında büyük ve taşınması zor eşyaların parça eşya taşıma yöntemi ile nakliye şirketlerince gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Şirketimiz ilk olarak evden eve taşıma olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık isteyen işlerde olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da yeteri kadar kaliteli hizmet vermektedir.

En ucuz rakamlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla dizayn edilmiştir.

Etik ve müşteri memnuniyeti merkezli çözümler sunan firmamız size en uygun fiyat seçenekleriyle sizlere hizmet imkanı sunmaktan övünç duymaktadır.

Yaptığımızher işte hizmet kalitesini aynı seviyede sabitleyerek parça eşya nakliyat gönderileriniz tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Ürünlerinizin en süratli ve sağlam bir şekilde götürülmesi gereken yere ulaştırılmasından mesul olan şirketimiz benimsemiş olduğu görevi siz değerli müşterilerimize yakışır şekilde yapmaktadır.

Firmamızı seçmiş olan siz değerli müşterilerimiz internet sitemiz den faydalanarak firmamıza 7/24 temas kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN