evden eve nakliyat istanbul esenler

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden diğer bir şehre nakliyat işlemleriniz olduğunda siz değerli müşterilerimize nakliyat için bir süre veririz ve bu süre içinde taşınma işleriniz bitmiş olur.

Bir şehirden başka bir şehre taşımacılıkta kuruluşumuzun uzmanlığını deneyimlemek için çok fazla alternatifiniz var.

Taşınacak nesnenin durumu ebatı nasıl olursa olsun ülkenin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Bir nakliyat firması olarak şunun farkındayız Türkiye’deki Evden Eve Nakliye şirketleri benzer değildir, biz halkımızın bireysel ihtiyaçlarına en değerli cevabı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve nakliyat işlemlerinizi güvenle uygulamaya adayız .

Senelerdir bu bölümde olan kuruluşumuzun şehirler arası evden eve nakliye sorunlarınıza kadar gereken çalışmayı uygulayacaktır.

Onlarca ürünün bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemi fazla zordur.

Tüm bu taşınma sorunlarının tecrübeli personeller tarafından planlanması gerekmektedir.

Bu şartlar dışında nakliyat hizmeti hem oldukça fazla zamanınız boşa gidecek hem de bir sürü eşya nakliye sırasında zarar görecektir.

Özellikle şehirler arası nakliyeler de eşyalarınızı uzun mesafelere taşıma esnasında birden fazla problem ile karşılaşabilirsiniz.

Nakliyat görevini yerine getiren kaliteli bir personelin olmadığı için eşyalarınızın emniyetinin çok daha büyük risk altında olduğu acı bir gerçektir.

Eşyaların uygun bir şekilde paketlenmemesi ve nakliyat aracına doğru bir şekilde istiflenmemesi sonucunda birçok eşyanın zarar görmesi ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da kurumumuza sıkıntı yaratacaktır.

Bu sebepten ötürü nakliye noktasında profesyonel bir destek almak gerekmektedir.

Taşınacak eşyalarınızın en güvenli bir tarzda ve hasarsız olarak şehirden şehre nakliyesi için kurum olarak hizmetinizdeyiz.

Taşınacak eşyalarınızın alınacak konumdan yüklenip taşınmasından istenilen adrese götürülüp yerleştirilmesine kadar ki aşamada yer alan nakliyat firmamız değerli müşterilerimiz için kaliteli
bir hizmet vermekten dolayı son derece mutluluk duyar.

Profesyonel iş arkadaşlarımız bütün işler bitene kadar size yardımcı olacaktır.

Nakliyat firmamız nakliye işi sırasında değerli müşterilerimizi yormadan oldukça uzman bir şekilde işi yöneterek önemli bir başarı göstermekte ve toplumun her kesimi tarafından saygı duyulmaktadır .

Taşınacak olanlar uzman bir şekilde hizmet veren nakliyat firmaları ile anlaşıp çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliyat için düzgün paketlenen ve ambalajlanan eşyalar büyük araçlar ile daha sağlıklı bir şekilde nakliye edilebilir.

Nakliye şirketimiz ile istediğiniz her şekilde hangi şehre taşınacaksanız uygun bir şekilde müşterilerimize tedarik edilen taşıma araçları ile nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Nakliye görevle

rinde öncelikle evinizde bulunan eşyalar ekibimiz tarafından kontrol edilir.

Bundan ötürü gerekli ekipmanlara ve malzemelere karar kılınarak taşıma adımında en uygun araç gereçler sağlanır.

Bütün eşyalar cinsine göre tek tek paketlenerek nakliyat adımında çok daha rahat bir şekilde nakliyatının gerçekleşmesi ve zarar görmemesi için hazır bir hale getirilir.

Bu nedenden ötürü taşınma adımında ortaya çıkabilecek hasarlar sigorta şirketi aracılığıyla karşılanmaktadır.

Taşınma sırasında eşyaların zarar almaması için taşınması güç olan eşyalar sökülerek küçük kolilere konulur.

Bu nedenle hem daha az yorucu nakliye yapılır hem de eşyalar hasar görmez.

Gayet profesyonel bir şekilde yapılan taşıma işleri kişilerin kendi çabaları ile uyguladıklarında malzemelere verdikleri zararların olmamasını sağlar.

Kurumumuz ile ihtiyacınız olduğu tüm durumlarda istediğiniz şehirlere zorluk çekmeden taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en olabilecek şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat uygulanacak olan taşıma işlerinde gidilecek olan şehre ürünlerin paket & ambalajlar halinde yüklendiği kamyonlar ile güvenilir şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye alanında hizmet vermekte olan bir kuruluşun deneyimini ve yaptığı işin niteliğini gösteren belirli koşullar vardır .

Bu kriterlerin başındaysa eşya paketleme hizmetinin kim aracılığıyla ve ne şekilde verildiği gelmektedir.

Bu nedenden ötürü Nakliyat firmamız eşya paketleme hizmetinde çok fazla özenli ve titiz hizmet vermektedir.

Hizmeti vermeye çalışan ekip arkadaşlarımız gerekli bilgiye sahip, özenli ve deneyimlidirler .

Bundan dolayı Nakliyat firmamız bütün eşya paketleme görevlerinde en iyi şekilde ve daha önce hiç kullanılmamış malzemeleri seçerek, değerli eşyalarınızın sağlamaktadır .

Nakliyat ve paketleme prosedürü esnasında ekip başında görevli çalışanımıza belirteceğiniz önemli ürünlerinize ekstra hassasiyet gösterilecektir.

Şimdilerde taşınma prosedürü genellikle ev hanımları için zorlayıcıdır, diyebiliriz.

Eşya ambalajlama daima taşınma işleminin en sıkıntılı ve en zor kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en sıkıntılı olan paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bundan dolayı neredeyse bütün nakliye şirketleri mutfak paketleme – ambalajlama işlemini müşterinin mesuliyetine bırakır.

Kurumumuz tamamen siz değerli müşterilerin memnuniyetine dayalı çabalamaktadır.

Bu sebepten ötürü Malzeme Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyatçılığın en mühim aşamaların birinde muhakkak en profesyonel ekip ve en kaliteli ekipmanlar ile çalışılır .

Tabii ki bir görevi mesuliyet kabul ederek yapmak daha başka.

Siz değerli müşterilerimizin malzemelerinin tamamını tek tek sigortalayarak emek veriyoruz.

Eğer meydana gelirse, kayıplar kesinlikle kuruluşumuza ait oluyor ve hasarsız taşıma için en az siz değerli müşterilerimiz kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan ziyade nakliyat bilhassa firmalar için zahmetlidir evet ama bu nakliye işini biz uygulamaya talibiz.

Bundan dolayı paketlemenin sadece küçük ev eşyaları olmadığı da bilinmelidir, aynı zamanda TV ünitesi ve yatak odası gibi profesyonellik gerektiren durumlar herhangi bir çalışanın üstesinden gelemeyeceği kadar işinde uzmanlık
koşulu gerektiren meselelerdir.

Bu profesyonelliği siz değerli müşterilerimize marangoz çalışanlarımız sağlamakta.

Bugün doğru işi doğru profesyonelliğe sahip personellerimizle ve kaliteli ekipmanlar ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Evden Eve Nakliyat olarak sadece evden eve nakliye işlerinde değil küçük & büyük olan tüm nakliye işlerinizde sizinleyiz .

Depo taşıma sektöründe hem en kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz hem de en uygun fiyatlarla sizlerin memnuniyetini garanti altına alıyoruz .

Taşınma işleri sadece yükün bir evden başka bir eve taşınması anlamına gelmez .

Keşif etme , paketleme işlemi , eşyaların yüklenmesi , eşya taşıma ve yerleştirme aşamasında birbirine benzemeyen bir sürü uzmanlık ister .

Bu nedenle şirketimiz işçileri arasında her daim işteki ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç filomuz ve kaliteli şoförlerimizle de hizmet etmeye hazırız.

Aynı zamanda hizmetlerimizi işin tamamında müşteri memnuniyeti merkezli yapmamız , hizmet kalitemize güvendiğimiz için sigortalı bir şekilde çalışmamıza neden olmaktadır.

81 ilin neresinde olursanız olun, tüm Türkiye’ye yayılmış nakliyat firmamız büroları üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden bedava keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyatı alanında ufak tefek mobilya vs eşyalarınızı belirlediğiniz adrese yönelik nakliye ücretleri ile yeni adreslerine taşıma hizmetidir.

şehir içi parça eşya taşıma hizmetinde kamyon boyutu ve işçi sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bu sebepten ötürü eşyalarınızı yükleme işlemi yeterince büyük nakliyat kamyonlarıyla değil küçük araçlarla daha ucuz araç seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça eşya nakliye hizmeti sunmaktayız.

Parça eşyasını taşıtmak arzusunda olan müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti vermeden fiyat belirleyebiliriz.

Evden eve taşıma fiyatları sadece iki ev arasındaki uzaklığı esas alarak nakliye ücretlerini hesaplamak faydalı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu yolla fiyat hesaplaması yapmak tamamen bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliye ekibimiz şehirler arası taşıma ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha gelişmiş bir fiyat hesaplama sistemi geliştirdi.

Küçük ve tek parça eşyaların kargo yoluyla halledildiği günümüz şartlarında oturma odası grubu veya dolap gibi büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliyat şirketleri tarafından gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Şirketimiz öncelikle evden eve nakliye olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık içeren işlerde olduğu gibi tek parça eşya nakliyatı alanında da yeteri kadar kaliteli hizmet sunmaktadır.

Her bütçeye uygun rakamlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri memnuniyeti odaklı imkanlar sunan kurumumuz en uygun fiyat yöntemiyle müşterilerimize hizmet sunmaktan kıvanç duymaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz her işte hizmet kalitesini aynı düzeyde sabitleyerek parça eşya nakliyat gönderileriniz özenle paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Ürünlerinizin en hızlı ve güvenli şekilde gitmesi gereken yere sağ salim ulaştırılmasından mesul olan şirketimiz benimsemiş olduğu görevi siz değerli müşterilerimize layık olacak şekilde yapmaya çalışmaktadır.

Firmamızı seçen değerli müşterilerimiz internet sitemiz den yararlanarak firmamıza istediği zaman bağlantı sağlayabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN