evden eve nakliyat istanbul kartal

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden diğer bir şehre nakliye meseleleriniz bulunduğunda size nakliye için bir müddet veririz ve bu zaman diliminde taşınma işleriniz tamamlanmış olur.

Bir şehirden diğer bir şehre taşımada kurumumuzun uzmanlığını için birden fazla alternatifiniz var.

Taşınacak eşyanın cinsi uzunluğu nasıl olursa olsun memleketin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Firma olarak şunu çok iyi biliyoruz kiTürkiye’deki Evden Eve Taşıma şirketleri birbirinin aynısı değildir, şirketimiz müşterilerimizin kişisel isteklerine en güvenli yanıtı sunabilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden diğer bir şehre evden eve taşımacılık meselelerinizi özenle gerçekleştirmeye talibiz.

Senelerdir bu bölümde olan kurumumuzun şehirler arası evden eve taşımacılık konularınıza kadar her çeşit çalışmayı uygulayacaktır.

Oldukça fazla malzemenin bir yerden başka bir yere taşınması işlemi gerçekten çok zahmetlidir.

Bütün bu evden eve nakliye sorunlarının uzman kişiler tarafından organize edilmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde taşınma işlemi hem gereksiz zamanınız boşa gidecek hem de bir sürü eşya taşınma esnasında zarar görecektir.

Özellikle şehirler arası nakliyat hizmetinde eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşıma esnasında birden çok dert ile uğraşabilirsiniz.

Nakliye görevini uygulayan deneyimli bir işçinin olmadığı için eşyalarınızın emniyetinin oldukça büyük tehlikede olduğu açıkça görülmektedir.

Eşyaların dikkatli paketlenmemesi ve nakliye kamyonuna doğru bir şekilde yüklenmemesi halinde birçok kırılma ve dökülme ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da bizim için sıkıntı yaratacaktır.

Bu sebeple taşıma sırasında profesyonel yardım almak gerekir.

Malzemelerinizin en doğru bir tarzda ve hasar almadan bir şehirden başka bir şehre taşınması için kurum olarak hizmetinizdeyiz.

Ürünlerinizin mevcut adresten yüklenerek nakliyesinden yeni konuma götürülüp yerleştirilmesine kadar ki tüm koşullarda bulunan nakliyat şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için deneyimli
bir hizmet sağlamaktan dolayı büyük mutluluk duyar.

Deneyimli iş arkadaşlarımız taşınmaya kadar en iyi şekilde hizmet verecektir .

Taşıma şirketimiz nakliyat işlemi süresince sizi uğraştırmadan uzman bir şekilde tüm süreci yöneterek önemli bir başarı ortaya koymakta ve toplumun her kesimi tarafından saygı duyulmaktadır .

Taşınmak isteyen insanlar oldukça deneyimli bir şekilde hizmet sağlayan nakliyat firmaları ile çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve taşıma için gayet düzgün hazırlanan eşyalar büyük kamyonlar ile çok daha sağlıklı bir biçimde nakliye edilebilir.

Nakliye firmamız ile istediğiniz her koşulda hangi şehre gitmek isterseniz uygun bir şekilde sizlere sağlanan nakliyat araçları ile nakliyat işi gerçekleştirilir.

Nakliye hizmetlerinde öncelikle evinizde bulunan malzemeler personellerimiz tarafından kontrol edilir.

Bu sebepten dolayı gerekli olan ekipmanlara ve malzemelere karar verilerek nakliye sırasında gerekli tüm ekipmanlar önceden ayarlanır.

Bütün eşyalar tiplerine göre her biri tek tek paketlenerek taşıma sırasında çok daha rahat nakliyatının gerçekleşmesi ve en ufak bir hasar almaması için hazır bir hale getirilir.

Bundan ötürü taşınma aşamasında gerçekleşebilecek hasar sigorta şirketi tarafınca karşılanır.

Taşıma esnasında malzemelerin zarar almaması için büyük olan eşyalar parçalara ayrılarak kutulara konulur.

Bu sayede hem daha kolay taşıma yapılır hem de eşyalar zararsız bir şekilde taşınır.

Profesyonel bir şekilde yapılan nakliyat işlemleri kişilerin kendi uğraşları ile yaptıklarında malzemelere verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Kurumumuz ile ihtiyacınız olduğu tüm durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en mükemmel şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye yapılacak olan taşıma işlerinde taşınılacak olan şehre eşyaların koliler durumunda yerleştirildiği nakliyat kamyonları ile güvenilir şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Taşıma alanında hizmet veren bir kurumun tecrübesini ve yapmış olduğu işin niteliğini gösteren belirli ölçütler vardır .

Bu koşulların ilk koşulu eşya paketleme hizmetinin kim aracılığıyla ve nasıl verildiği gelmektedir.

Bu sebepten dolayı Nakliyat firmamız paketleme hizmetlerinde gerektiğince dikkatli ve özenli hizmet sağlamaktadır.

Hizmeti sağlayan işçilerimiz gerekli niteliğe sahip, eğitimli ve tecrübelilerdir.

Bundan ötürü şirketimiz bütün paketleme görevlerinde birinci sınıf ve daha önce değerlendirilmemiş ürünleri seçerek, kıymetli eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamaktadır .

Taşıma ve eşyaların paketleme işlevi sırasında işçilerin başında görevli çalışanımıza belirteceğiniz kıymetli eşyalarınıza gerekli hassasiyet gösterilecektir.

Bugün taşınma prosedürü daha çok ev hanımları için zordur, diyebiliriz.

Eşya paketleme genellikle nakliyat sorununun en sıkıntılı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en zor paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebeple neredeyse bütün nakliye firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işini sizlerin mesuliyetine bırakır.

Kuruluşumuz olabilenin en iyisiyle müşteri hoşnutluğuna dayalı çalışmaktadır.

Bu sebepten ötürü Ürün Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyatçılığın en önemli evrelerin birinde mutlaka en profesyonel personel ve birinci sınıf gereçler ile çalışılması gerekir.

Tabii ki bir işi sorumluluk alarak yerine getirmek başka.

Sizlerin malzemelerinin hepsini tek tek sigortalayarak emek veriyoruz.

Şayet meydana gelirse, kayıplar tamamıyla firmamıza ait oluyor ve hasarsız taşıma için en az müşterilerimiz kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan hariç nakliyat başta nakliyat şirketleri için zahmetlidir farkındayız ama biz bu işi gerçekleştirmeye talibiz.

Bunun nedeni paketlemenin sadece parça eşyalardan ibaret olmadığı da iyi bilinmelidir, öte yandan da yatak odası, yemek odası gibi profesyonellik gerektiren işlemler herhangi bir çalışanın baş edemeyeceği kadar uzmanlık
gerektiren meselelerdir.

Bu profesyonelliği siz değerli halkımıza marangoz işçilerimiz sunmakta.

Bu zamanda doğru işi doğru profesyonelliğe sahip çalışanlarımızla ve hiç kullanılmamış alet & edevatlar ile gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Bir taşıma şirketi olarak hizmetimiz sadece evden eve taşıma işlemlerinde değil küçük & büyük olan tüm nakliyat işlemlerinde hizmete hazırız .

Kurum taşımacılığı alanında hem en düzgün hizmeti ulaştırıyoruz hem de en gerçekçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz .

Nakliyat işleri yalnızca eşyanın bir yerden bir yere götürülmesi anlamına gelmiyor .

Keşif , eşya paketleme , eşyaların yüklenmesi , taşıma ve eşya yerleştirme aşamasında farklı farklı birçok uzmanlık olması gerekir .

Bu nedenle kurumumuz işçileri arasında her zaman işteki ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç havuzumuz ve profesyonel elemanlarımız ile de hizmete hazırız .

Bir diğeri de hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti merkezli gerçekleştiriyor olmamız ,profesyonelliğimize güvendiğimiz için eşya sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Memleketin hangi bölgesinde olursanız olun, ülkenin her tarafına hizmet veren nakliyat firmamız büroları üzerinden ya da sitemiz üzerinden ücretsiz keşif isteğinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı hizmetinde ufak tefek mobilya vs eşyalarınızı belirlediğiniz adrese yönelik taşıma ücretleri ile yeni adreslerine taşıma hizmetidir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde kamyon boyutu ve eleman sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan ötürü sizin kıymetli eşyalarınızı taşıma işlemi büyük hacimli nakliyat tırlarla değil küçük araçlarla daha ucuz taşıt seçilmektedir.

Nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası parça eşya nakliye imkanı sunmaktayız.

Parça eşya taşıtmak talebinde olan halkımıza ekspertiz hizmeti konusuna girmeden dahi fiyat konusunda yardımcı olabiliriz .

Evden eve nakliyat rakamları yalnızca iki ev arasındaki mesafeyi baz alarak nakliye ücretlerini hesaplamak yararlı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu mantıkla ücret hesaplaması yapmak %100 bilgilendirici değildir.

Nakliyat ekibimiz şehirler arası taşıma ücretleri ile ilgili düşünce verebilen daha gelişmiş bir fiyat hesaplama tekniği geliştirdi.

Birkaç parça ve tek parça gönderilerin kargo yöntemiyle çözümlendiği günümüz koşullarında oturma grubu veya dolap tarzında büyük ve taşınması zor eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliye firmalarınca gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Kurumumuz öncelikli olarak evden eve nakliye olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye şeklinde hassas taşımacılık içeren meselelerde olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da olabildiğince uzman hizmet sunmaktadır.

En uygun fiyatlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla dizayn edilmiştir.

Etik ve müşteri memnuniyeti odaklı fırsatlar sunan şirketimiz en uygun fiyat alternatifleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Yaptığımızher işte hizmet kalitesini aynı seviyede tutarak parça eşya nakliyat gönderileriniz bizim tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Değerli eşyalarınızın en çabuk ve sağlam bir biçimde götürülmesi gereken yere sağ salim ulaştırılmasından mesul olan firmamız benimsediği vazifeyi siz değerli müşterilerimize layık olacak şekilde hizmet etmektedir.

Nakliye şirketimizi tercih eden değerli müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden bizlerle 7/24 temas kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN