evden eve nakliyat istanbul

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden diğer bir şehre taşıma işlemleriniz bulunduğu zaman size taşıma için bir zaman veririz ve bu süreçte taşınma işlemleriniz tamamlanmış olur.

Bir şehirden başka bir şehre taşımacılıkta şirketimizin uzmanlığını deneyimlemek için sayılamayacak kadar çok opsiyonunuz var.

Taşınacak eşyanın durumu büyüklüğü ne olursa olsun ülkemizin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Bir şirket olarak şunu net olarak biliyoruz ki bütün Evden Eve Nakliye şirketleri aynı değildir, biz halkımızın özel isteklerine en güzel yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve taşımacılık sorunlarınızı güvenli bir şekilde yapmaya adayız .

Uzunca bir süredir bu sektörde olan şirketimizin şehirler arası evden eve taşıma meselelerinize kadar gereken tüm çalışmayı gerçekleştirecektir.

Onlarca eşyanın bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemi son derece kuvvet gerektirir.

Tüm bu taşımacılık meselelerinin işinde tecrübeli ekibimiz tarafından planlanması gerekmektedir.

Bu şartlar dışında nakliye hizmeti hem oldukça fazla zaman alacak hem de birçok önemli eşya nakliyat esnasında zarar görecektir.

Özellikle şehirler arası taşıma işlemlerinde eşyalarınızı şehirden şehre taşırken çok fazla dert ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Nakliye hizmetini sağlayan tecrübeli bir çalışanın olmamasından kaynaklı eşyalarınızın güvenliğinin çok daha fazla risk altında olduğu saklanamaz bir durumdur.

Taşınacak eşyaların dikkatli bir şekilde paketlenmemesi ve araca profesyonel bir şekilde yüklenmemesi sonucunda birçok kırılma ve dökülme ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da önemli derecede sorun olacaktır.

Bundan ötürü nakliyat noktasında profesyonel bir destek almak gereklidir.

Eşyalarınızın en güvenli bir şekilde ve hasarsız olarak şehirden şehre taşınabilmesi için her koşulda hizmetinizdeyiz.

Taşınacak ürünlerinizin alınacak adresten yüklenip nakliyesinden istenilen yere götürülmesine ve yerleştirilmesine kadar ki adımlarda aktif olarak rol alan şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için deneyimli
bir hizmet sağlamaktan dolayı son derece mutluluk duyar.

Oldukça tecrübeli ekibimiz taşınmaya kadar en iyi şekilde hizmet verecektir .

Taşıma şirketimiz nakliye işlemi süresince müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan uzmanca süreci yöneterek oldukça büyük bir başarı göstermekte ve adından söz ettirmektedir.

Sıkıntısız bir şekilde taşınmak isteyenler oldukça deneyimli bir şekilde hizmet sağlayan şirketler ile çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliye için gayet doğru bir şekilde paketlenen eşyalar büyük kamyonlar ile daha düzgün bir şekilde taşınabilir.

Nakliyat firmamız ile istediğiniz her koşulda hangi şehre gitmek isterseniz uygun bir şekilde siz değerli müşterilerimize sağlanan nakliye kamyonları ile taşınma işi gerçekleştirilir.

Nakliyat görevle

rinde öncelikle ev içerisinde bulunmakta olan ürünler işçilerimiz tarafından kontrol edilir.

Bundan ötürü gereken ekipmanlara ve malzemelere karar kılınarak nakliye evresinde gerekli tüm ekipmanlar sağlanır.

Tüm eşyalarınız cinsine göre güzel bir şekilde paketlenerek taşıma evresinde rahat bir şekilde nakliyesinin gerçekleşmesi ve hiçbir hasar almaması için hazır hale getirilir.

Bu sebepten dolayı nakliye sırasında ortaya çıkabilecek zararlar sigorta şirketi aracılığıyla karşılanır.

Taşınma evresinde malzemelerin zarar görmemesi için kaba olan eşyalar parçalanarak küçük kolilere konulur.

Bu sebepten ötürü hem daha zahmetsiz taşıma yapılır hem de eşyalar zararsız bir şekilde taşınır.

Gayet profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen nakliye işleri kişilerin kendi çabaları ile uyguladıklarında eşyalara verdikleri zararların olmamasını sağlar.

Firmamız ile ihtiyacınız olduğu tüm durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en mükemmel şekilde sizlere hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye gerçekleştirilecek olan taşıma işlerinde taşınılacak olan şehre malzemelerin koliler halinde yüklendiği nakliye araçları ile güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye dalında hizmet vermekte olan bir kurumun iş deneyimini ve yapmış olduğu işin niteliğini ortaya koyan belirli ölçütler vardır .

Bu kriterlerin başındaysa eşya paketleme hizmetinin hangi firma aracılığıyla ve nasıl verildiği gelmektedir.

Bu sebeplerden ötürü Nakliye firmamız eşya paketleme prosedüründe gerektiğince titiz davranmaktadır .

Hizmeti vermeye çalışan personellerimiz gerekli kabiliyete sahip, özenli ve tecrübelilerdir.

Bununla beraber Nakliye firmamız bütün eşyaların peketlenmesi konularında mükemmel bir biçimde ve sizden önce hiç kullanılmamış malzemeleri seçerek, önemli eşyalarınızın sağlamaktadır .

Taşıma ve paketleme işlemi esnasında ekibin başında görevli çalışanımıza göstereceğiniz kıymetli ürünlerinize fazlasıyla özen gösterilecektir.

Bugün taşınma işlemi en çok ev hanımları için zordur, diyebiliriz.

Malzeme hazırlama her vakit taşıma işleminin bel kemiğidir ve en zor kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce uğraşmamışsanız bilemezsiniz ama en uğraş gerektiren paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bundan dolayı neredeyse bütün nakliye şirketleri mutfak paketleme – ambalajlama işini sizlerin sorumluluğuna bırakır.

Kurumumuz tamamen siz değerli müşterilerin hoşnutluğuna dayalı çabalamaktadır.

Bu nedenle Ürün Paketleme – Ambalajlama gibi taşımacılığın en mühim adımların birinde kesinlikle en profesyonel işçi ve en kaliteli materyaller ile çalışmak gerekir.

Tabii ki bir işi sorumluluk kabul ederek yapmak başka.

Sizlerin eşyalarının bütününü tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Şayet meydana gelirse, kırıklar tamamıyla firmamıza ait oluyor ve sorunsuz taşıma için en az müşterilerimiz kadar hevesli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan farklı olarak nakliye işi hele hele nakliyat firmaları için oldukça yorucudur bunun farkındayız lakin bu nakliye işini biz yapmaya istekliyiz.

Bu sebeple paketlemenin sadece küçük ev eşyaları olmadığı da ifade edilebilir, aynı zamanda dolap, TV ünitesi gibi uzmanlık icap eden işler herhangi bir adamın altından kalkamayacağı kadar profesyonellik
isteyen konulardır.

Bu profesyonelliği değerli halkımıza marangoz işçilerimiz hizmet vermekte.

Şimdilerde doğru işi doğru profesyonelliğe sahip ekip arkadaşlarımızla ve çok kaliteli ekipmanlar ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Nakliyat firması olarak hizmetimiz sadece evden eve nakliyat işlerinizde değil ufak & tefek tüm taşıma işlerinizde yanınızdayız .

Kurum taşımacılığı işlerinde hem en kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz hem de en uygun miktarlarla müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz .

Evden Eve Nakliye işleri yalnızca yükün bir evden başka bir eve taşınması anlamına gelmez .

Keşif , eşya paketleme , yükleme işlemi , eşyaları taşıma ve eşya yerleştirme aşamasında birbirine benzemeyen birden fazla uzmanlık olması gerekir .

Bu sebepten dolayı kurumumuz elemanları arasında her zaman ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunmaktadır , kapalı araç filomuz ve kaliteli personellerimiz ile de hizmet etmeye hazırız.

Öte yandan hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiriyor olmamız , kalitemize güvenmemiz sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, tüm Türkiye’ye yayılmış nakliye işletmemiz büroları üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden bedava keşif arzusunda bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma alanında ufak tefek mobilya vs eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese yönelik nakliye ücretleri ile yeni adreslerine taşıma hizmetidir.

Bu hizmette yük kamyonu boyutu ve eleman adedi bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bu sebepten ötürü eşyalarınızı yükleme işlemi oldukça büyük nakliye araçlarıyla değil hacmi daha küçük ve daha uygun kamyonet seçilmektedir.

Bir nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası parça eşya nakliye imkanı sunmaktayız.

Ufak tefek eşyasını taşıtmak arzusunda olan müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti yapmadan fiyat konusunda yardımcı olabiliriz .

Evden eve taşıma rakamları sadece iki ev arasındaki mesafeyi esas alarak evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplamak yararlı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu yolla fiyat hesaplaması yapmak tamamen bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliye personellerimiz şehirden şehire taşıma ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha profesyonel bir ücret hesaplama tekniği geliştirdi.

Ufak tefek ve tek parça eşyaların kargo yoluyla çözüme ulaşmaya çalışıldığı günümüz koşullarında oturma grubu veya dolap gibi büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliye şirketleri tarafından yapılabileceğini biliyor musunuz?

Firmamız öncelikle evden eve nakliye olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık içeren konularda olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da yeteri kadar profesyonel hizmet vermektedir.

En uygun rakamlarla bulabileceğiniz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini tesis edebilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri odaklı çözümler sunan şirketimiz en cazip fiyat opsiyonlarıyla sizlere hizmet etmekten övünç duymaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz her işte kalite standartlarını aynı seviyede sabitleyerek parça eşya nakliye gönderileriniz bizim tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Son derece değerli eşyalarınızın en süratli ve itimatlı biçimde yerine ulaştırılmasından sorumlu olan kurumumuz üzerine almış olduğu görevi siz değerli müşterilerimize yakışır şekilde yerine getirmektedir.

Firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimiz internet sitemiz den yararlanarak şirketimize ne zaman isterse bağlantı sağlayabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN