evden eve nakliyat şirketleri istanbul

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden diğer bir şehre nakliyat meseleleriniz olduğu zaman siz değerli müşterilerimize nakliyat için bir zaman veririz ve bu sürede nakliye işlemleriniz bitmiş olur.

Bir şehirden diğer bir şehre nakliyatta şirketimizin kalitesini yaşamak için birden fazla seçeneğiniz var.

Taşınacak eşyanın cinsi uzunluğu nasıl olursa olsun memleketin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Bir nakliyat firması olarak şunun farkındayız ülkedeki tüm Evden Eve Nakliyat firmaları birbirinin benzeri değildir, kuruluşumuz siz değerli müşterilerimizin özel isteklerine en güvenli yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve taşımacılık işlemlerinizi güvenle yapmaya talibiz.

Yıllardır bu sektörde olan kuruluşumuzun şehirler arası evden eve taşımacılık işlerinize kadar gereken tüm çalışmayı yerine getirecektir.

Bir sürü malzemenin bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemi oldukça yorucudur.

Bütün bu nakliyat hizmetinin işinde deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafınca yönetilmesi gerekmektedir.

Aksi halde nakliyat hizmeti hem gereğinden fazla zamanınızı alacak hem de bir sürü eşya nakliye sırasında kırılacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliyeler de eşyalarınızı bulunduğunuz şehirden bir diğerine taşırken bir sürü mesele ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Taşıma işlemini gerçekleştiren tecrübeli bir ekibin olmadığı için eşyalarınızın emniyetinin çok daha fazla tehlikede olduğu açıkça görülmektedir.

Eşyaların doğru bir şekilde paketlenmemesi ve nakliye aracına uzman bir şekilde stoklanmaması halinde birçok kırılma ve dökülme ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da bize sorun olacaktır.

Bu sebeple taşıma noktasında profesyonel yardım almak gereklidir.

Malzemelerinizin en doğru bir tarzda ve kırıp dökmeden şehirden şehre taşınabilmesi için şirket olarak hizmetinizdeyiz.

Malzemelerinizin mevcut adresten paketlenerek alınmasından istenilen adrese taşınıp yerleştirilmesine kadar ki koşullarda bulunan nakliye şirketimiz müşterilerimiz için deneyimli
bir hizmet sağlamaktan ötürü son derece kıvanç duyar.

Profesyonel çalışanlarımız taşınmaya kadar size yardımcı olacaktır.

Nakliye firmamız nakliye işi süresince sizi sıkıntıya sokmadan oldukça profesyonel bir şekilde çalışarak yüksek bir başarı ortaya koymakta ve adından söz ettirmektedir.

Evini taşıtacak olanlar oldukça uzman bir şekilde bu işleri yapan nakliye şirketleri ile anlaşabilir.

Şehirler arası evden eve taşıma için doğru hazırlanan eşyalar büyük nakliye kamyonları ile daha sağlıklı bir şekilde taşınabilir.

Nakliye şirketimiz ile istediğiniz her koşulda hangi şehre taşınacaksanız uygun bir şekilde sizlere sağlanan kamyonlar ile nakliyat işi yapılır.

Taşıma görevle

rinde öncelikle evinizin içerisinde bulunmakta olan ürünler personellerimiz tarafından incelenir.

Bundan dolayı gerekli tüm ekipmanlara ve malzemelere karar kılınarak taşıma sırasında gerekli ekipmanlar önceden ayarlanır.

Eşyalar çeşitlerine göre güzelce paketlenerek nakliye safhasında çok daha rahat bir şekilde nakliyesinin gerçekleşmesi ve hasar görmemesi için hazır bir hale getirilir.

Bu nedenden dolayı nakliye sırasında oluşabilecek zarar sigorta şirketi tarafınca karşılanır.

Nakliye adımında eşyaların hasar almaması için kaba olan eşyalar parçalanarak kolilere konulur.

Bu nedenle hem daha meşakkatsiz taşıma işlemi yapılır hem de eşyalar hasar görmez.

Gayet uzman bir şekilde gerçekleştirilen taşıma adımları kişilerin kendi çabaları ile gerçekleştirdiklerinde malzemelere verdikleri zararların olmamasını sağlar.

Firmamız ile ihtiyacınız olduğu tüm durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere istediğiniz şekilde taşınabilirsiniz.

Bunun için ihtiyaç duyulan en mükemmel şekilde müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye gerçekleştirilecek olan taşıma işlemlerinde taşınılacak olan şehre eşyaların koliler durumunda yerleştirildiği araçlar ile güvenilir şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Taşıma dalında hizmet sağlayan bir kuruluşun iş tecrübesini ve yaptığı işin kalitesini ortaya koyan belirli ölçütler bulunmaktadır.

Bu koşulların ilki eşya paketleme hizmetinin hangi nakliyat firması tarafından ve nasıl verildiği gelmektedir.

Bu nedenden ötürü Nakliyat firmamız paketleme prosedüründe gerektiğince özenli ve titiz hizmet sağlamaktadır.

Hizmeti sizlere veren işçilerimiz gerekli yeteneğe sahip, profesyonel ve deneyimlidirler .

Bu nedendendir ki Nakliye firmamız bütün eşya paketleme işlerinde mükemmel bir şekilde ve bundan önce kullanılmamış malzemeleri seçerek, önemli eşyalarınızın zarar görmemesini temin etmektedir.

Nakliye ve paketleme işlevi esnasında ekibin başında görevli arkadaşımıza belirteceğiniz önemli ürünlerinize fazlasıyla özen gösterilecektir.

Günümüzde taşınma prosedürü genellikle ev hanımları için emek gerektirir, diyebiliriz.

Ürün hazırlama daima taşınma sorununun bel kemiğidir ve en zor kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en uğraş gerektiren paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebepten dolayı neredeyse tüm nakliye firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işini sizlerin mesuliyetine bırakır.

Kuruluşumuz tamamen sizlerin hoşnutluğuna dayalı uğraşmaktadır.

Bundan dolayı Malzeme Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyeciliğin en önemli adımların birinde muhakkak en uzman takım ve birinci sınıf gereçler ile çalışmak gerekir.

Tabii ki bir işi mesuliyet kabul ederek yapmak daha başka.

Müşterilerimizin malzemelerinin tamamını tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Eğer meydana gelirse, kayıplar bütünüyle kurumumuza ait oluyor ve kazasız çalışma için en az sizin kadar hevesli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dışında da taşıma özellikle nakliye şirketleri için zahmetlidir farkındayız ama biz bu işi uygulamaya talibiz.

Bunun sebebi paketlemenin sadece küçük ev eşyaları olmadığı da iyi bilinmelidir, aynı zamanda dolap, TV ünitesi gibi işçilik gerektiren vaziyetler herhangi bir personelin yapamayacağı kadar deneyim
koşulu gerektiren meselelerdir.

Bu uzmanlığı değerli halkımıza marangoz ekibimiz sağlamakta.

Şu anda doğru işi doğru profesyonelliğe sahip personellerimizle ve daha önce hiç kullanılmamış ürünler ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Bir taşıma şirketi olarak işimiz yalnızca evden eve eşya taşıma işlerinde değil ufak & tefek tüm nakliye işlerinizde sizinleyiz .

Parça eşya taşımacılığı alanında hem en düzgün hizmeti sunuyoruz hem de en gerçekçi miktarlarla müşteri memnuniyetini garanti altına alıyoruz .

Evden Eve Nakliyat işleri sadece eşyanın bir evden başka bir eve götürülmesi demek değildir .

Keşif , paketleme , yükleme , taşıma işlemi ve eşyaları yerleştirme aşamasında farklı farklı birden fazla uzmanlık olması gerekir .

Bundan dolayı şirketimiz personelleri arasında her daim işteki ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç filomuz ve güvenilir personellerimiz ile de hizmetinizdeyiz .

Aynı zamanda hizmetlerimizi işin tamamında müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştimemiz , uzmanlığımıza güvendiğimiz için sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Memleketin neresinde olursanız olun, ülkenin her tarafına nakliyat hizmeti veren nakliyat kurumumuz büroları üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden 0 masraf ile keşif arzusunda bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyatı hizmetinde ufak tefek mobilya vs eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese yönelik taşıma fiyatları ile yeni adreslerine taşıma hizmetidir.

şehir içi parça eşya taşıma hizmetinde araç boyutu ve personel sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan ötürü değerli eşyalarınızı nakliye işleminde yeterince büyük nakliyat kamyonlarıyla değil hacmi daha küçük ve daha fiyatı uygun kamyonet seçilmektedir.

Bir taşıma şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça taşıma imkanı sunmaktayız.

Parça eşyasını taşıtmak talebinde bulunan müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti konusuna girmeden dahi fiyat belirleyebiliriz.

Nakliyat rakamları yalnızca iki ev arasındaki mesafeyi baz alarak nakliyat rakamlarını hesaplamak yararlı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu şekilde hesaplama yapmak %100 bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliye çalışanlarımız şehirler arası taşıma ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha gelişmiş bir masraf hesaplama tekniği geliştirdi.

Az ve tek parça ürünlerin kargo yoluyla halledildiği günümüz şartlarında oturma odası grubu veya dolap şeklinde büyük ve taşınması zor eşyaların parça eşya taşımacılığı ile evden eve nakliyat şirketleri tarafından gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Firmamız öncelikle evden eve taşıma olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık içeren mevzularda olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da oldukça profesyonel hizmet vermektedir.

Her bütçeye uygun fiyatlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temin edebilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri merkezli fırsatlar sunan firmamız en cazip fiyat opsiyonlarıyla sizlere hizmet imkanı vermekten gurur duymaktadır.

Yaptığımızher işte kalite standartlarını aynı seviyede tutmaya çalışarak parça eşya taşıma gönderileriniz bizlerce paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınızın en çabuk ve güvenli biçimde yerine ulaştırılmasından sorumlu olan şirketimiz benimsemiş olduğu vazifeyi sizlere layık olacak şekilde yerine getirmektedir.

Nakliyat şirketimizi tercih eden siz değerli müşterilerimiz internet sitemiz den yararlanarak şirketimize 7/24 bağlantı kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN