istanbul anadolu yakası evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirden şehre taşıma işleriniz bulunduğunda müşterilerimize nakliye için bir zaman veririz ve bu süre içinde taşınma işlemleriniz son bulmuş olur.

Şehirden şehre taşınmada kurumumuzun kalitesini yaşamak için birçok seçeneğiniz var.

Nakliye edilecek eşyanın cinsi büyüklüğü ne şekilde olursa olsun ülkenin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Şirket olarak farkındayız ki Türkiye’deki Evden Eve Nakliye şirketleri benzer değildir, firmamız müşterilerimizin özel arzularına en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Şehirler arası evden eve nakliye işlemlerinizi özenli bir şekilde gerçekleştirmeye adayız .

10 yıllardır bu sektörde olan kuruluşumuzun şehirler arası evden eve taşıma işlerinize kadar birden fazla çalışmayı yerine getirecektir.

Onca ürünün bir yerden başka bir yere taşınması oldukça zordur.

Tüm bu evden eve nakliyat sorunlarının işinde profesyonel ekibimiz tarafınca yönetilmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde nakliyat işlemi hem gereksiz zamanınız harcanacak hem de birkaç parça eşya taşıma sırasında hasar alacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliyat hizmetinde eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşırken pek çok problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Nakliye işini sağlayan profesyonel bir ekibin olmaması sebebiyle eşyalarınızın güvenliğinin çok daha fazla risk altında olduğu açık bir gerçektir.

Taşınacak ürünlerin dikkatli paketlenmemesi ve nakliyat aracına doğru bir şekilde yüklenmemesi neticesinde kırılma ve dökülme ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da şirketimize sorun olacaktır.

Bundan dolayı nakliyat noktasında profesyonel bir yardım almak gerekmektedir.

Ürünlerinizin en doğru bir şekilde ve hasar almadan bir şehirden başka bir şehre nakliyatı için her zaman hizmetinizdeyiz.

Değerli eşyalarınızın şu anda bulunduğu adresten paketlenerek taşınmasından yeni adrese götürülüp yerleştirilmesine kadar ki tüm koşullarda rol alan firmamız siz değerli müşterilerimiz için kaliteli
bir hizmet sunabilmekten dolayı büyük kıvanç duyar.

İşinde profesyonel çalışanlarımız taşınma işlemi sona erene kadar en iyi şekilde hizmet verecektir .

Nakliye firmamız nakliye işleri esnasında sizleri yormadan oldukça profesyonel bir şekilde davranarak oldukça büyük bir başarı ortaya koymakta ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Sıkıntısız bir şekilde taşınmak isteyenler oldukça profesyonel bir şekilde bu hizmeti veren nakliyat firmaları ile çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliye için doğru şekilde hazırlanmış olan eşyalar büyük nakliye araçları ile daha düzgün bir şekilde taşınabilir.

Nakliye şirketimiz ile istediğiniz her koşulda hangi şehre taşınmak isterseniz uygun bir şekilde sizlere sağlanan taşıma araçları ile taşıma işlemi yapılır.

Nakliye işlerinde öncelikle evinizin içerisinde bulunmakta olan malzemeler çalışanlarımız tarafından incelenir.

Bu sebepten dolayı gerekli olan ekipmanlara karar kılınarak taşıma sırasında gerekli tüm ekipmanlar ayarlanır.

Eşyalarınız cinsine göre tertemiz bir şekilde paketlenerek taşınma aşamasında çok daha rahat nakliyesinin gerçekleşmesi ve zarar görmemesi için hazır hale getirilir.

Bundan dolayı taşıma safhasında meydana gelebilecek zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Taşınma evresinde eşyaların hasar görmemesi için kaba olan eşyalar parçalanarak küçük kolilere konulur.

Bu sebepten ötürü hem daha zahmetsiz taşıma yapılır hem de eşyalar hasarsız bir şekilde taşınır.

Gayet profesyonel bir şekilde yapılan taşıma aşamaları kişilerin kendi uğraşları ile yaptıklarında eşyalara verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Firmamız ile ihtiyacınız olduğu bütün durumlarda gitmek istediğiniz şehirlere rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bunun için ihtiyaç duyulan en olabilecek şekilde sizlere hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat gerçekleştirilecek olan taşıma meselelerinde taşınılacak olan şehre malzemelerin koliler halinde yüklendiği araçlar ile güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliyat alanında hizmet veren bir kuruluşun iş tecrübesini ve gerçekleştirdiği işin niteliğini gösteren belirli ölçütler bulunmaktadır.

Bu hususların ilk adımı eşya paketleme hizmetinin hangi nakliyat firması aracılığıyla ve nasıl verildiği gelmektedir.

Bu nedenden ötürü kuruluşumuz eşya paketleme prosedüründe gerektiğince özenli ve titiz hizmet vermektedir.

Hizmeti veren takım arkadaşlarımız gerekli yeteneğe sahip, profesyonel ve tecrübelilerdir.

Bununla beraber kuruluşumuz bütün paketleme çalışmalarında birinci sınıf ve sizden önce el değmemiş ürünleri tercih ederek, özel eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamaktadır .

Nakliye ve eşya paketleme prosedürü sırasında işçilerin başında görev yapan çalışanımıza göstereceğiniz özel eşyalarınıza ekstra hassasiyet gösterilecektir.

Bugün taşınma prosedürü daha çok ev hanımları için zorlayıcıdır, diyebiliriz.

Malzeme paketleme daima nakliyat konusunun bel kemiğidir ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce taşınmadıysanız bilemezsiniz ama en sıkıntılı olan paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebepten dolayı neredeyse bütün nakliye firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işlemlerini sizlerin sorumluluğuna bırakır.

Kurumumuz bütünüyle müşteri hoşnutluğuna dayalı çalışmaktadır.

Bu sebepten ötürü Ürün Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyeciliğin en önemli adımların birinde mutlaka en iyi işçi ve en nitelikli gereçler ile çalışılır .

Tabii ki bir işi mesuliyet kabul ederek yerine getirmek başka.

Siz değerli müşterilerimizin ürünlerinin tamamını tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Şayet meydana gelirse, kayıplar tümüyle şirketimize ait oluyor ve sıkıntısız taşıma için en az sizin kadar hevesli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan farklı olarak nakliyecilik başta firmalar için fazlasıyla zahmetlidir biliyoruz lakin bu işi gerçekleştirmeye talibiz.

Bu sebepten dolayı paketlemenin sadece ufak tefek eşyalar olmadığı da ifade edilebilir, aynı zamanda yatak odası, gardrop gibi işçilik isteyen işlemler herhangi bir adamın çözemeyeceği kadar işinde uzmanlık
gerektiren konulardır.

Bu deneyimi siz değerli halkımıza marangoz çalışanlarımız sunmakta.

Bugün doğru işi doğru deneyime sahip ekip üyelerimizle ve çok kaliteli alet & edevatlar ile gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Nakliye şirketi olarak işimiz yalnızca evden eve taşıma işlemlerinde değil ufak & tefek bütün nakliye işlemlerinde yanınızdayız .

Ev taşıma alanında hem en iyi hizmeti sunuyoruz hem de en uygun miktarlarla sizlerin memnuniyetini garanti ediyoruz .

Evden Eve Nakliye işleri sadece yükün bir evden başka bir eve götürülmesi demek değildir .

Keşfe gelme , eşya paketleme , eşya yükleme , eşya taşıma ve eşya yerleştirme aşamasında farklı farklı birçok uzmanlık olması gerekir .

Bu sebepten ötürü şirketimiz işçileri arasında her zaman işteki ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç havuzumuz ve kaliteli elemanlarımız ile de hizmete hazırız .

Bir diğeri de hizmetlerimizi iş tamamlanana kadar müşteri memnuniyeti merkezli gerçekleştimemiz , hizmet kalitemize güvenmemiz eşya sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, ülkenin her tarafına hizmet eden nakliye kurumumuz ofisleri üzerinden ya da sitemiz üzerinden 0 masraf ile keşif isteğinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyatı hizmetinde az mobilya vs eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese yönelik nakliye ücretleri ile yeni konumlarına taşıma hizmetidir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde araç boyutu ve çalışan sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bu nedenle eşyalarınızı yükleme işlemi oldukça büyük taşıma tırlarla değil daha az hacimli ve daha uygun taşıt seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça nakliye hizmeti sunmaktayız.

Parça eşya taşıtmak arzusunda olan siz değerli müşterilerimize ekspertiz hizmeti vermeden fiyat belirleyebiliriz.

Nakliye fiyatları sadece iki ev arasındaki uzaklığı esas alarak nakliyat fiyatlarını hesaplamak sağlıklı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu yolla fiyat hesaplaması yapmak yeteri kadar bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliyat personellerimiz şehirler arası taşıma ücretleri ile ilgili düşünce verebilen daha gelişmiş bir ücret hesaplama metodu geliştirdi.

Birkaç parça ve tek parça gönderilerin kargo yoluyla halledildiği günümüz şartlarında oturma grubu veya buzdolabı şeklinde büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşımacılığı ile evden eve nakliyat firmaları tarafından yapılabileceğini biliyor musunuz?

Kurumumuz öncelikli olarak evden eve nakliye olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık gerektiren işlemlerde olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da olabildiğince kaliteli hizmet sağlamaktadır.

En ucuz rakamlarla bulabileceğiniz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini tesis edebilmek amacıyla dizayn edilmiştir.

Etik ve müşteri odaklı fırsatlar sunan kurumumuz size en uygun fiyat yöntemiyle sizlere hizmet imkanı sunmaktan kıvanç duymaktadır.

Yapmaya çalıştığımızher işte hizmet standartını aynı düzeyde tutarak parça eşya taşıma gönderileriniz tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Değerli eşyalarınızın en çabuk ve itimatlı şekilde götürülmesi gereken yere ulaştırılmasından mesul olan şirketimiz üzerine almış olduğu vazifeyi siz değerli müşterilerimize layık olacak şekilde yapmaya çalışmaktadır.

Kurumumuzu seçen siz değerli müşterilerimiz web sitemiz üzerinden şirketimize 7/24 bağlantı sağlayabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN