istanbul ankara arası evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirden şehre taşıma işlemleriniz bulunduğunda sizlere nakliye için bir müddet veririz ve bu zaman diliminde nakliye işleriniz tamamlanmış olur.

Bir şehirden diğer bir şehre taşımada kuruluşumuzun kalitesini deneyimlemek için sayılamayacak kadar çok opsiyonunuz var.

Taşınacak nesnelerinizin özelliği büyüklüğü ne olursa olsun memleketin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Bir şirket olarak şunu net olarak biliyoruz ki ülkedeki tüm Evden Eve Nakliyat şirketleri benzer değildir, kuruluşumuz sizin bireysel arzularına en güzel cevabı sunabilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden diğer bir şehre evden eve nakliye işlerinizi sağduyuyla uygulamaya adayız .

Uzunca bir süredir bu sektörde olan şirketimizin şehirler arası evden eve nakliye konularınıza kadar gereken tüm çalışmayı gerçekleştirecektir.

Onca eşyanın bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemi son derece yorucudur.

Tüm bu taşınma hizmetinin işi bilen çalışanlar tarafından organize edilmesi gerekmektedir.

Bu şartlar dışında nakliyat işlemi hem gereğinden fazla zamanınız harcanacak hem de birkaç parça eşya nakliye esnasında kırılacaktır.

Özellikle şehirler arası taşınmalarda eşyalarınızı şehirden şehre taşıma esnasında pek çok problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Taşıma hizmetini uygulayan profesyonel bir takımın olmadığı için eşyalarınızın akıbetinin çok daha büyük risk altında olduğu açık bir gerçektir.

Taşınacak ürünlerin dikkatli paketlenmemesi ve taşıma işlemini yapacak olan araca düzgün bir şekilde stoklanmaması sonucunda eşyalarınızın zarar görmesi ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da şirketimize sorun olacaktır.

Bu sebeple taşıma noktasında profesyonel yardım almak gereklidir.

Değerli eşyalarınızın en dikkatli bir biçimde ve zarar görmeden şehirler arası nakliyesi için şirket olarak hizmetinizdeyiz.

Eşyalarınızın mevcut konumdan yüklenip alınmasından istenilen adrese götürülüp yerleştirilmesine kadar ki evrelerde rol alan kurumumuz değerli müşterilerimiz için deneyimli
bir hizmet sağlamaktan dolayı son derece kıvanç duyar.

Deneyimli ekibimiz bütün işler bitene kadar en iyi şekilde hizmet verecektir .

Nakliye firmamız nakliye işleri sırasında sizleri uğraştırmadan uzmanca işi yöneterek önemli bir başarı göstermekte ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Evini taşıtacak olanlar oldukça deneyimli bir şekilde bu işleri yapan nakliyat şirketleri ile çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve taşıma için düzgün bir şekilde paketlenen ve ambalajlanan eşyalar büyük nakliyat araçları ile çok daha sağlıklı bir şekilde taşınabilir.

Firmamız ile istediğiniz her şekilde hangi şehre taşınmak isterseniz uygun bir şekilde sizlere tedarik edilen kamyonlar ile taşınma işi yapılır.

Nakliye işlerinde öncelikle ev içerisinde bulunmakta olan eşyalar işçilerimiz tarafından incelenir.

Bundan ötürü gerekli ekipmanlara karar verilerek taşıma safhasında en uygun kullanılacak malzemeler ayarlanır.

Eşyalar türlerine göre tertemiz bir şekilde paketlenerek taşınma aşamasında çok daha rahat nakliye edilmesi ve en ufak bir hasar dahi almaması için hazır bir hale getirilir.

Bu sebepten dolayı nakliyat aşamasında meydana gelebilecek zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Nakliyat aşamasında malzemelerin zarar görmemesi için büyük olan eşyalar parçalara ayrılarak küçük kolilere konulur.

Bu sayede hem daha rahat nakliyat gerçekleşir hem de eşyalar zarar görmez.

Gayet uzman bir şekilde yapılan nakliyat işlemleri kişilerin kendi uğraşları ile gerçekleştirdiklerinde malzemelere verdikleri zararların olmamasını sağlar.

Firmamız ile ihtiyacınız olduğu her durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere istediğiniz şekilde taşınabilirsiniz.

Bunun için ihtiyaç duyulan en olabilecek şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye yapılacak olan taşıma işlerinde taşınılacak olan şehre ürünlerin paket & ambalajlar durumunda yerleştirildiği araçlar ile güvenilir şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Taşıma sektöründe hizmet vermekte olan bir firmanın deneyimini ve gerçekleştirdiği işin niteliğini gösteren belirli ölçütler bulunmaktadır.

Bu ölçütlerin ilk koşulu eşya paketleme hizmetinin kim tarafından ve nasıl verildiği gelmektedir.

Bu sebepten dolayı kurumumuz paketleme işlemlerinde oldukça özenli hizmet sağlamaktadır.

Hizmeti veren takım arkadaşlarımız gerekli yeteneğe sahip, özverili ve tecrübelilerdir.

Bu sebeple Nakliye firmamız bütün eşya paketleme hizmetlerinde a kalite ve bundan önce el değmemiş malzemeleri kullanarak, kıymetli eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamaktadır .

Nakliyat ve paketleme işlemi esnasında işçilerin başında görevli personelimize belirteceğiniz kıymetli eşyalarınıza fazlasıyla hassasiyet gösterilecektir.

Şimdilerde taşınma prosedürü daha çok ev hanımları için sıkıntılıdır, diyebiliriz.

Taşınacak eşyaları paketleme her vakit taşıma işleminin en sıkıntılı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en sıkıntılı olan paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebeple neredeyse tüm nakliye firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işlerini siz değerli müşterilerin yükümlülüğüne bırakır.

Şirketimiz olabilenin en iyisiyle müşteri memnuniyetine dayalı çabalamaktadır.

Bu sebepten ötürü Ürün Paketleme – Ambalajlama gibi taşımacılığın en mühim adımların birinde kesinlikle en deneyimli takım ve en nitelikli ekipmanlar ile çalışılır .

Tabii ki bir görevi sorumluluk kabul ederek yerine getirmek başka.

Müşterilerimizin malzemelerinin tümünü tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Eğer meydana gelirse, kayıplar tamamıyla firmamıza ait oluyor ve hasarsız çalışma için en az sizin kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan ziyade nakliyecilik başta nakliyat şirketleri için zahmetlidir evet ancak biz bu nakliye işini uygulamaya talibiz.

Bu nedenle paketlemenin yalnızca küçük ev eşyaları olmadığı da ifade edilebilir, öte yandan da yatak odası, gardrop gibi işçilik isteyen durumlar herhangi bir insanın altından kalkamayacağı kadar profesyonellik
gereken işlerdir.

Bu deneyimi sizlere marangoz ekibimiz sağlamakta.

Şimdilerde doğru işi doğru tecrübeye sahip ekip üyelerimizle ve daha önce hiç kullanılmamış alet & edevatlar ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Nakliye şirketi olarak hizmetimiz sadece evden eve nakliye işlerinizde değil küçük & büyük olan tüm nakliye ihtiyacınızda hizmete hazırız .

Depo taşıma işinde hem en kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz hem de en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz .

Nakliyat işleri yalnızca yükün bir yerden bir yere götürülmesi demek değildir .

Keşif etme , paketleme , yükleme işlemi , taşıma ve eşya yerleştirme aşamasında farklı farklı çok fazla uzmanlık ister .

Bundan dolayı firmamız işçileri arasında her zaman o işteki ihtyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç havuzumuz ve uzman personellerimiz ile de hizmete hazırız .

Bir diğeri de hizmetlerimizi işin tamamında müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştimemiz , hizmet kalitemize güvendiğimiz için hasar sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, 81 ile hizmet eden nakliye şirketimiz ofisleri üzerinden ya da web sitemiz üzerinden ücretsiz keşif arzusunda bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyesi sektöründe ufak tefek eşyalarınızı belirlediğiniz adrese doğru nakliye ücretleri ile yeni konumlarına taşıma hizmetidir.

şehir içi parça eşya taşıma hizmetinde nakliye kamyonu boyutu ve personel sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bu sebepten ötürü eşyalarınızı yükleme işlemi oldukça büyük nakliyat tırlarla değil daha az hacimli ve daha ucuz araç seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça eşya taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Parça eşya taşıtmak talebinde bulunan siz değerli müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti vermeden fiyat belirleyebiliriz.

Evden eve taşıma fiyatları sadece iki ev arasındaki mesafeyi esas alarak nakliye ücretlerini hesaplamak faydalı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu mantıkla fiyat hesaplaması yapmak tamamen bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliyat personellerimiz şehirden şehire nakliyat fiyatları ile ilgili düşünce verebilen daha gelişmiş bir ücret hesaplama aracı geliştirdi.

Ufak tefek ve tek parça gönderilerin kargo aracıyla çözümlendiği günümüz şartlarında oturma odası grubu veya buzdolabı tarzında büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliyat firmaları tarafından yapılabileceğini biliyor musunuz?

Şirketimiz öncelikli olarak evden eve nakliye olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık isteyen işlemlerde olduğu gibi küçük ve tek parça eşya nakliye alanında da yeteri kadar profesyonel hizmet sunmaktadır.

En uygun fiyatlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz müşteri memnuniyetini tesis edebilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri memnuniyeti merkezli fırsatlar sunan kurumumuz en uygun fiyat opsiyonlarıyla sizlere hizmet etmekten övünç duymaktadır.

Yaptığımızher işte hizmet standartını aynı düzeyde tutmaya çalışarak parça eşya nakliye gönderileriniz özenle paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Ürünlerinizin en süratli ve sağlam bir şekilde götürülmesi gereken yere sağ salim ulaştırılmasından mesul olan kurumumuz sahiplenmiş olduğu görevi siz değerli müşterilerimize layık olacak şekilde yerine getirmektedir.

Nakliyat şirketimizi seçen değerli müşterilerimiz web sitemiz den yararlanarak kurumumuza ne zaman isterse bağlantı kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN