istanbul antalya evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliye işleriniz bulunduğu zaman size nakliyat için bir zaman veririz ve bu süreç içerisinde nakliye işleriniz son bulmuş olur.

Şehirler arası taşımada firmamızın uzmanlığını için birçok alternatifiniz var.

Taşınacak eşyanın özelliği uzunluğu ne şekilde olursa olsun Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Bir nakliyat şirketi olarak şunu net olarak biliyoruz ki bütün Evden Eve Taşıma firmaları birbirinin aynısı değildir, şirketimiz halkımızın kişisel isteklerine en güvenli yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Şehirler arası evden eve nakliye işlerinizi sağduyuyla yapmaya talibiz.

Uzun yıllar boyunca bu bölümde olan şirketimizin şehirler arası evden eve taşımacılık işlemlerinize kadar gereken çalışmayı uygulayacaktır.

Onlarca eşyanın bir yerden başka bir yere götürülmesi gerçekten çok yorucudur.

Tüm bu evden eve nakliye hizmetinin profesyonel kişiler tarafınca yönetilmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde nakliye işlemi hem oldukça fazla zamanınız harcanacak hem de birkaç parça eşya nakliye esnasında hasar alacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliyatlarda eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşıma sırasında birden çok sorun ile uğraşabilirsiniz.

Nakliye işlemini gerçekleştiren uzman bir çalışanın olmadığından dolayı eşyalarınızın güvenliğinin çok daha fazla risk altında olduğu açıkça görülmektedir.

Ürünlerin özenle paketlenmemesi ve nakliye aracına düzgün bir şekilde yüklenmemesi durumunda kırılma ve dökülme ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da önemli derecede sıkıntı yaratacaktır.

Bu sebepten dolayı taşıma sırasında uzman bir yardım almak gerekir.

Ürünlerinizin en doğru bir biçimde ve hasarsız olarak şehirden şehre taşınması için kurum olarak hizmetinizdeyiz.

Taşınacak ürünlerinizin alınacak adresten yüklenip nakliyatından istenilen yere taşınıp yerleştirilmesine kadar ki tüm koşullarda aktif olarak yer alan kurumumuz müşterilerimiz için profesyonel
bir hizmet vermekten dolayı son derece kıvanç duyar.

Oldukça deneyimli ekip arkadaşlarımız taşınma sona erene kadar yanınızda olacaktır.

Taşıma firmamız nakliyat işleri sırasında müşterilerimizi hiç uğraştırmadan gayet uzman bir şekilde çalışarak önemli bir başarı ortaya koymakta ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Sıkıntısız bir şekilde taşınmak isteyenler gayet uzman bir şekilde hizmet sağlayan kurumlar ile anlaşabilir.

Şehirler arası evden eve taşıma için oldukça düzgün paketlenen ve ambalajlanan eşyalar büyük nakliyat araçları ile çok daha sağlıklı bir şekilde nakliye edilebilir.

Firmamız ile istediğiniz her koşulda hangi şehre gitmek isterseniz uygun bir şekilde sizlere tedarik edilen taşıma araçları ile taşınma işlemi yapılır.

Nakliyat hizmetlerinde öncelikle evinizin içerisinde bulunan malzemeler takımımız tarafından kontrol edilir.

Bu sebepten ötürü gerekli tüm ekipmanlara ve malzemelere karar kılınarak taşınma safhasında en uygun kullanılacak malzemeler getirilir.

Tüm eşyalarınız çeşitlerine göre her biri tek tek paketlenerek nakliyat evresinde rahat bir şekilde nakliyesinin gerçekleşmesi ve hasar görmemesi için hazır hale getirilir.

Bu sebepten dolayı taşınma evresinde ortaya çıkabilecek zararlar sigorta şirketi aracılığıyla karşılanır.

Taşınma adımında ürünlerin hasar görmemesi için taşınması zor olan eşyalar parçalara ayrılarak kutulara konulur.

Bundan dolayı hem daha rahat nakliyat gerçekleşir hem de eşyalar hasarsız bir şekilde taşınır.

Gayet profesyonel olarak gerçekleştirilen taşıma işleri kişilerin kendi uğraşları ile meydana getirdiklerinde malzemelere verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Kurumumuz ile ihtiyacınız olduğu bütün durumlarda istediğiniz şehirlere istediğiniz şekilde taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en iyi şekilde müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat uygulanacak olan taşıma işlemlerinde gidilecek olan şehre eşyaların koliler halinde yüklendiği nakliyat kamyonları ile güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Taşıma sektöründe hizmet vermekte olan bir kurumun iş deneyimini ve yaptığı işin niteliğini gösteren belli başlı koşullar bulunmaktadır.

Bu hususların başındaysa paketleme hizmetinin kimler tarafından ve ne şekilde verildiği gelmektedir.

Bu sebeplerden dolayı kurumumuz eşya paketleme prosedüründe yeterince özenli ve titiz davranmaktadır .

Hizmeti veren takım arkadaşlarımız gerekli bilgiye sahip, özenli ve deneyimlidirler .

Bundan dolayı kurumumuz tüm eşyaların peketlenmesi işlemlerinde en iyi şekilde ve sizden önce el değmemiş malzemeleri seçerek, değerli eşyalarınızın temin etmektedir.

Nakliye ve eşya paketleme işlemi esnasında işçilerin başında görev yapan çalışanımıza göstereceğiniz kıymetli ürünlerinize gerekli hassasiyet gösterilecektir.

Günümüzde taşınma işlemi genellikle ev hanımları için zorlayıcıdır, diyebiliriz.

Taşınacak eşyaları paketleme her nakliyat sorununun en sıkıntılı ve en zor kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en uğraş gerektiren paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebepten ötürü neredeyse tüm nakliyat şirketleri mutfak paketleme – ambalajlama işlemlerini sizlerin yükümlülüğüne bırakır.

Firmamız elinden geldiğince müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaktadır.

Bu sebeple Eşya Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyatçılığın en mühim evrelerin birinde mutlaka en uzman personel ve en nitelikli malzemeler ile çalışılması gerekir.

Tabii ki bir görevi sorumluluk kabul ederek yerine getirmek daha başka.

Sizlerin ürünlerinin tamamını tek tek sigortalayarak emek veriyoruz.

Olur da meydana gelirse, kayıplar tümüyle firmamıza ait oluyor ve hasarsız çalışma için en az müşterilerimiz kadar hevesli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama haricinde nakliye başta firmalar için fazlasıyla zahmetlidir farkındayız ama bu nakliye işini biz uygulamaya talibiz.

Bu sebepten dolayı paketlemenin yalnızca küçük eşyalardan ibaret olmadığı da söylenebilir, öte yandan da yatak odası, yemek odası gibi monte & de-monte gerektiren vaziyetler herhangi bir işçinin baş edemeyeceği kadar deneyim
gerektiren meselelerdir.

Bu uzmanlığı değerli halkımıza marangoz çalışanlarımız sunmakta.

Bu zamanda doğru işi doğru deneyime sahip personellerimizle ve daha önce hiç kullanılmamış ürünler ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Bir taşıma şirketi olarak işimiz yalnızca evden eve nakliyat işlerinde değil ufak & tefek bütün nakliyat işlemlerinde sizinleyiz .

Ofis taşıma işinde hem en düzgün hizmeti sizlere sağlıyoruz hem de en uygun miktarlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına alıyoruz .

Taşıma işlemi sadece eşyalarınızın bir şehirden başka bir şehire götürülmesi anlamına gelmiyor .

Keşfetme , paketleme , yükleme , eşya taşıma ve yerleştirme aşamasında farklı farklı birçok uzmanlık ister .

Bundan dolayı firmamız personelleri arasında her zaman o işteki ihtyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunduruyor , kapalı araç filomuz ve güvenilir elemanlarımız ile de hizmet etmeye hazırız.

Aynı zamanda hizmetlerimizi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştimemiz , uzmanlığımıza güvenmemiz eşya sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

81 ilin hangi şehrinde olursanız olun, tüm ülkeye hizmet eden nakliye şirketimiz ofisleri üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden bedava keşif arzusunda bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı hizmetinde parça mobilya vs eşyalarınızı belirlediğiniz adrese uygun taşıma ücretleri ile yeni konumlarına taşıma hizmetidir.

Bu hizmette araç boyutu ve personel adedi bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan dolayı eşyalarınızı taşıma oldukça büyük nakliye kamyonlarıyla değil hacmi daha küçük ve daha fiyatı uygun taşıt seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça eşya nakliye imkanı sunmaktayız.

Ufak tefek eşyasını taşıtmak talebinde bulunan müşterilerimize ekspertiz hizmeti konusuna girmeden dahi fiyat belirleyebiliriz.

Nakliyat fiyatları yalnızca iki ev arasındaki uzaklığı baz alarak evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplamak faydalı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu mantıkla hesaplama yapmak tamamen bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliye personellerimiz şehirden şehire nakliyat ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha profesyonel bir fiyat hesaplama sistemi geliştirdi.

Az ve tek parça ürünlerin kargo aracıyla halledildiği günümüz şartlarında oturma grubu veya buzdolabı tarzında büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşıma yöntemi ile nakliye şirketleri tarafından gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Kurumumuz öncelikli olarak evden eve taşıma olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye şeklinde hassas taşımacılık gerektiren meselelerde olduğu gibi küçük ve tek parça eşya nakliye alanında da oldukça kaliteli hizmet vermektedir.

En ucuz rakamlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temin edebilmek amacıyla dizayn edilmiştir.

Etik ve müşteri memnuniyeti merkezli imkanlar sunan firmamız en cazip fiyat seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Yapmaya çalıştığımızher işte hizmet kalitesini aynı seviyede tutarak parça eşya nakliyat gönderileriniz bizim tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Ürünlerinizin en hızlı ve sağlam bir şekilde gitmesi gereken yere ulaştırılmasından sorumlu olan kurumumuz üzerine almış olduğu vazifeyi müşterilerimize layık olacak şekilde yerine getirmektedir.

Şirketimizi seçmiş olan değerli müşterilerimiz internet sitemiz den yararlanarak firmamıza 24 saat bağlantı sağlayabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN