istanbul avrupa yakası evden eve nakliyat firmaları

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşıma konularınız bulunduğu zaman siz değerli müşterilerimize nakliye için bir müddet veririz ve bu süre zarfında nakliyat işlemleriniz son bulmuş olur.

Şehirden şehre nakliyatta kurumumuzun kalitesini için birçok opsiyonunuz var.

Taşınacak eşyalarınızın türü ebatı ne şekilde olursa olsun ülkemizin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Bir nakliye şirketi olarak biliyoruz ki bütün Evden Eve Nakliyat şirketleri aynı değildir, kurumumuz sizin özel taleplerine en güzel yanıtı sunabilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve taşımacılık konularınızı güvenle uygulamaya talibiz.

Yıllardır bu sektörde olan firmamızın şehirler arası evden eve taşıma meselelerinize kadar gereken çalışmayı uygulayacaktır.

Oldukça fazla malzemenin bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemi fazla zahmetlidir.

Tüm bu taşımacılık işinin işini hakkıyla yapan ekibimiz tarafından yönetilmesi gerekmektedir.

Bu şartların oluşmaması durumunda taşınma işlemi hem gereksiz zaman alacak hem de bir takım eşya taşınma esnasında hasar alacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliyat hizmetinde eşyalarınızı uzun mesafelere taşıma esnasında bir sürü sorun ile karşılaşabilirsiniz.

Nakliye işini sağlayan profesyonel bir işçinin olmaması sebebiyle eşyalarınızın akıbetinin oldukça fazla risk altında olduğu acı bir gerçektir.

Eşyaların gerekli bir şekilde paketlenmemesi ve araç içerisine uzman bir şekilde stoklanmaması durumunda birçok eşyanın zarar görmesi ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da bize sorun olacaktır.

Bu sebepten dolayı taşıma sırasında profesyonel bir yardım almak gereklidir.

Eşyalarınızın en doğru bir biçimde ve hiçbir zarar görmeden şehirden şehre nakliyesi için firma olarak hizmetinizdeyiz.

Değerli eşyalarınızın mevcut adresten yüklenerek nakliyatından istenilen adrese taşınıp yerleştirilmesine kadar ki tüm aşamalarda yer alan firmamız sizler için kaliteli
bir hizmet vermekten ötürü son derece kıvanç duyar.

Uzman ekip arkadaşlarımız tüm işlemler sonlanana kadar tüm konularda size yardımcı olacaktır.

Firmamız nakliyat işlemleri sırasında müşterilerimizi hiç yormadan profesyonel bir şekilde çalışarak önemli bir başarı ortaya koymakta ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Sıkıntısız bir şekilde taşınmak isteyenler gayet profesyonel bir şekilde hizmet sağlayan firmalar ile anlaşıp çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve taşıma için oldukça düzgün bir şekilde hazırlanan eşyalar büyük kamyonlar ile çok daha sağlıklı bir şekilde nakliye edilebilir.

Firmamız ile istediğiniz her şartta hangi şehre gidecekseniz uygun bir şekilde müşterilerimize sağlanan araçlar ile nakliyat işlemi yapılır.

Nakliyat hizmetlerinde öncelikle ev içerisinde bulunmakta olan malzemeler ekibimiz tarafından kontrol edilir.

Bu sayede gereken tüm araç gereçlere karar verilerek taşınma adımında gereğince kullanılacak malzemeler önceden ayarlanır.

Eşyalarınız tiplerine göre her biri ayrı ayrı paketlenerek nakliye aşamasında rahat bir şekilde taşınması ve en ufak bir hasar almaması için hazır bir hale getirilir.

Bu nedenden dolayı taşıma safhasında gerçekleşebilecek hasar sigorta şirketi aracılığıyla karşılanmaktadır.

Nakliye aşamasında ürünlerin hasar görmemesi için taşınması güç olan eşyalar parçalara ayrılarak küçük kolilere konulur.

Bu nedenle hem daha zahmetsiz nakliyat işlemi gerçekleşir hem de eşyalar zararsız bir şekilde taşınır.

Gayet uzman bir şekilde gerçekleştirilen taşıma aşamaları kişilerin kendi uğraşları ile meydana getirdiklerinde malzemelere verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Firmamız ile ihtiyacınız olduğu bütün durumlarda gitmek istediğiniz şehirlere rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en iyi şekilde sizlere hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat uygulanacak olan taşıma işlerinde taşınılacak olan şehre malzemelerin paket & ambalajlar halinde yerleştirildiği nakliyat araçları ile güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan bir firmanın deneyimini ve gerçekleştirdiği işin niteliğini ortaya koyan belli başlı kriterler bulunmaktadır.

Bu ölçütlerin başındaysa eşya paketleme hizmetinin hangi nakliye firması tarafından ve nasıl verildiği gelmektedir.

Bu sebepten dolayı Nakliye firmamız paketleme işlemlerinde olabildiğince titiz ve dikkatli davranmaktadır .

Hizmeti sizlere sağlayan işçilerimiz gerekli bilgiye sahip, titiz ve deneyimlidirler .

Bununla beraber şirketimiz tüm eşyaların peketlenmesi işçiliklerinde mükemmel bir biçimde ve sizden önce el değmemiş araç gereçleri tercih ederek, önemli eşyalarınızın zarar görmemesini temin etmektedir.

Nakliyat ve eşya paketleme işlevi sırasında işçilerin başında görev yapan çalışanımıza belirteceğiniz özel eşyalarınıza gerekli hassasiyet gösterilecektir.

Günümüzde taşınma prosedürü daha çok ev hanımları için zorludur, diyebiliriz.

Taşınacak eşyaları ambalajlama daima taşınma sorununun en sıkıntılı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce taşınmadıysanız bilemezsiniz ama en zor paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebeple neredeyse tüm nakliyat firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işini siz değerli müşterilerin mesuliyetine bırakır.

Şirketimiz bütünüyle siz değerli müşterilerin hoşnutluğuna dayalı uğraşmaktadır.

Bundan dolayı Eşya Paketleme – Ambalajlama gibi taşımacılığın en mühim adımların birinde muhakkak en uzman ekip ve en iyi gereçler ile çalışmak gerekir.

Tabii ki bir işi mesuliyet kabul ederek yapmak başka.

Sizlerin eşyalarının tümünü tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Eğer meydana gelirse, kayıplar bütünüyle firmamıza ait oluyor ve kazasız taşıma için en az sizin kadar hevesli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan ziyade taşıma işi hele hele şirketler için oldukça zordur bunun farkındayız ancak bu nakliye işini biz uygulamaya talibiz.

Bundan dolayı paketlemenin yalnızca ufak tefek eşyalar olmadığı da iyi bilinmelidir, aynı zamanda TV ünitesi ve yatak odası gibi işçilik isteyen konular sokaktan geçen adamın altından kalkamayacağı kadar işinde profesyonellik
koşulu isteyen meselelerdir.

Bu profesyonelliği halkımıza marangoz takım arkadaşlarımız sunmakta.

Bugün doğru işi doğru uzmanlığa sahip personellerimizle ve hiç kullanılmamış ürünler ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Evden Eve Nakliyat olarak işimiz sadece evden eve eşya taşıma işlerinde değil küçük & büyük tüm taşımacılık işlemlerinde yanınızdayız .

Depo taşıma sektöründe hem en düzgün hizmeti sizlere sağlıyoruz hem de en uygun rakamlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz .

Nakliye işleri sadece eşyalarınızın bir evden başka bir eve taşınması demek değildir .

Keşif , eşya paketleme , eşya yükleme , taşıma ve eşya yerleştirme aşamasında farklı farklı bir sürü uzmanlık gereklidir .

Bu sebepten dolayı kurumumuz personelleri arasında her daim ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunduruyor , kapalı araç havuzumuz ve işini seven personellerimiz ile de hizmete hazırız .

Öte yandan hizmetlerimizi işin tamamında müşteri memnuniyeti merkezli gerçekleştimemiz , kalitemize güvenmemiz sigortalı bir şekilde çalışmamıza neden olmaktadır.

Ülkemizin hangi bölgesinde olursanız olun, tüm ülkeye nakliyat hizmeti veren nakliye kurumumuz ofisleri üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden 0 masraf ile keşif arzusunda bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyatı hizmetinde ufak tefek mobilya vs eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese yönelik taşıma ücretleri ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir.

şehir içi parça eşya taşıma hizmetinde nakliyat kamyonu boyutu ve çalışan adedi bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bu sebepten ötürü eşyalarınızı taşıma yeterince büyük taşıma araçlarıyla değil daha az hacimli ve daha uygun araç seçilmektedir.

Bir taşıma şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

Parça eşyasını taşıtmak isteyen müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti vermeden fiyat belirtebiliriz .

Nakliye rakamları yalnızca iki ev arasındaki uzaklığı ölçü olarak belirleyip nakliyat rakamlarını hesaplamak sağlıklı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu mantıkla fiyat hesaplaması yapmak tamamen bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliye ekibimiz şehirler arası taşıma ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha gelişmiş bir masraf hesaplama yöntemi geliştirdi.

Küçük ve tek parça eşyaların kargo yöntemiyle halledildiği günümüz koşullarında oturma grubu veya dolap gibi büyük ve ağır eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliyat firmaları tarafından gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Şirketimiz başta evden eve taşıma olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye şeklinde hassas taşımacılık içeren meselelerde olduğu gibi tek parça eşya nakliyatı alanında da oldukça profesyonel ve uzman hizmet sunmaktadır.

Her bütçeye uygun rakamlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri odaklı fırsatlar sunan firmamız en cazip fiyat seçenekleriyle müşterilerimize hizmet imkanı sunmaktan övünç duymaktadır.

Yapmaya çalıştığımızher işte hizmet kalitesini aynı seviyede tutarak parça eşya nakliyat gönderileriniz özenle paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınızın en hızlı ve itimatlı şekilde yerine sağ salim ulaştırılmasından mesul olan şirketimiz benimsediği görevi sizlere layık olacak şekilde yerine getirmektedir.

Kurumumuzu seçen değerli müşterilerimiz web sitemiz den faydalanarak kurumumuza ne zaman isterse bağlantı kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN