istanbul evden eve nakliyat fiyatları forum

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliye işlemleriniz olduğu zaman sizlere taşıma için bir müddet veririz ve bu süre içerisinde taşınma işlemleriniz son bulmuş olur.

Şehirler arası taşınmada kurumumuzun profesyonelliğini için birçok seçeneğiniz var.

Nakliye edilecek eşyanın cinsi ebatı nasıl olursa olsun Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Bir nakliyat firması olarak şunun farkındayız tüm Evden Eve Nakliyat firmaları benzer değildir, kuruluşumuz siz değerli müşterilerimizin kişisel isteklerine en güzel cevabı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Şehirler arası evden eve nakliyat sorunlarınızı özenle ve güvenle yapmaya adayız .

Uzunca bir süredir bu bölümde olan şirketimizin şehirler arası evden eve taşıma konularınıza kadar birden fazla çalışmayı gerçekleştirecektir.

Birden fazla malzemenin bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemi fazla zahmetlidir.

Bütün bu taşımacılık hizmetinin işinde tecrübeli çalışanlar tarafınca planlanması gerekmektedir.

Aksi takdirde nakliye hizmeti hem oldukça fazla zamanınız boşa gidecek hem de bir takım eşya nakliyat sırasında hasar alacaktır.

Özellikle şehirler arası taşıma işlemlerinde eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşıma sırasında çok fazla sorun ile uğraşabilirsiniz.

Nakliye hizmetini gerçekleştiren uzman bir personelin olmamasından kaynaklı eşyalarınızın akıbetinin çok daha büyük risk altında olduğu acı bir gerçektir.

Eşyaların doğru bir şekilde paketlenmemesi ve nakliye kamyonuna doğru bir şekilde yüklenmemesi sonucunda birçok kırılma ve dökülme ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da bizim için sıkıntı yaratacaktır.

Bu sebeple nakliyat sırasında profesyonel bir yardım almak şarttır.

Ürünlerinizin en özverili bir tutumla ve hasar almadan bir noktadan diğerine nakliyatı için her daim hizmetinizdeyiz.

Taşınacak eşyalarınızın bulunduğu konumdan yüklenip ve paketlenerek nakliyatından yeni konuma götürülüp yerleştirilmesine kadar ki aşamada aktif olarak yer alan nakliye firmamız müşterilerimiz için kaliteli
bir hizmet sunabilmekten dolayı son derece mutluluk duyar.

Uzman iş arkadaşlarımız tüm işlemler sonlanana kadar yanınızda olacaktır.

Firmamız nakliye işlemleri sırasında müşterilerimizi hiç uğraştırmadan profesyonellikle işi yöneterek yüksek bir başarı ortaya koymakta ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Sıkıntısız bir şekilde taşınmak isteyenler oldukça uzman bir şekilde hizmet sağlayan nakliye firmaları ile anlaşabilir.

Şehirler arası evden eve taşıma için düzgün hazırlanmış olan eşyalar büyük nakliyat araçları ile daha sağlıklı bir şekilde nakliye edilebilir.

Şirketimiz ile istediğiniz her durumda hangi şehre gidecekseniz uygun bir şekilde müşterilerimize sağlanan nakliyat araçları ile taşıma işi uygulanılır.

Nakliyat işlerinde öncelikle evinizin içinde bulunmakta olan eşyalar çalışanlarımız tarafından kontrol edilir.

Bundan dolayı gerekli olan ekipmanlara karar kılınarak nakliye evresinde gerekli kullanılacak malzemeler getirilir.

Tüm eşyalarınız cinslerine göre her biri tek tek paketlenerek taşıma adımında çok daha rahat bir şekilde nakliyatının gerçekleşmesi ve en ufak bir hasar dahi almaması için hazır bir hale getirilir.

Bu sebepten ötürü taşınma sırasında meydana gelebilecek zarar sigorta şirketi aracılığı ile karşılanmaktadır.

Nakliyat evresinde malzemelerin zarar almaması için büyük olan eşyalar parçalara ayrılarak kolilere konulur.

Bundan dolayı hem daha kolay nakliyat işlemi gerçekleşir hem de eşyalar zarar görmez.

Uzman olarak yapılan nakliyat işleri kişilerin kendi uğraşları ile uyguladıklarında eşyalara verdikleri zararların olmamasını sağlar.

Kurumumuz ile ihtiyacınız olduğu her durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en rahat şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat uygulanacak olan taşıma işlerinde gidilecek olan şehre eşyaların paket & ambalajlar halinde yerleştirildiği nakliye kamyonları ile en güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliyat alanında hizmet veren bir şirketin deneyimini ve gerçekleştirdiği işin niteliğini gösteren belli başlı koşullar vardır .

Bu koşulların ilk adımı eşya paketleme hizmetinin kim aracılığıyla ve ne şekilde verildiği gelmektedir.

Bu nedenlerden ötürü Nakliye firmamız paketleme olaylarında oldukça özenli ve dikkatli hizmet vermektedir.

Hizmeti sağlayan ekip arkadaşlarımız gerekli yeteneğe sahip, özenli ve tecrübelilerdir.

Bu sebeple kurumumuz tüm eşyaların peketlenmesi işlerinde a kalite ve daha önce kullanılmamış araç gereçleri kullanarak, kıymetli eşyalarınızın hasar almamasını sağlamaktadır .

Nakliyat ve paketleme işlemi sırasında ekibin başında görevli personelimize göstereceğiniz kıymetli ürünlerinize ekstra hassasiyet gösterilecektir.

Şimdilerde taşınma işlemi en çok ev hanımları için zorludur, diyebiliriz.

Taşınacak eşyaları ambalajlama her vakit nakliye sorununun zorlayıcı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en uğraş gerektiren paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebeple neredeyse bütün nakliyat firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işlemlerini müşterinin yükümlülüğüne bırakır.

Firmamız elinden geldiğince sizlerin hoşnutluğuna dayalı uğraşmaktadır.

Bu nedenle Malzeme Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyatçılığın en mühim aşamaların birinde kesinlikle en uzman ekip ve en nitelikli materyaller ile çalışılır .

Tabii ki bir işi mesuliyet kabul ederek yerine getirmek daha başka.

Sizlerin eşyalarının tamamını tek tek sigortalayarak emek veriyoruz.

Olur da meydana gelirse, kayıplar bütünüyle kurumumuza ait oluyor ve sıkıntısız taşıma için en az siz değerli müşterilerimiz kadar hevesli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan hariç nakliyecilik hele hele nakliye şirketleri için fazlasıyla meşakkatlidir bunun farkındayız ancak bu nakliye işini biz gerçekleştirmeye talibiz.

Çünkü paketlemenin yalnızca küçük eşyalar olmadığı da bilinmelidir, aynı zamanda dolap, TV ünitesi gibi sökme & takma gerektiren vaziyetler herhangi bir insanın altından kalkamayacağı kadar tecrübe
gerektiren işlerdir.

Bu profesyonelliği değerli halkımıza marangoz çalışanlarımız hizmet vermekte.

Bu zamanda doğru işi doğru deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla ve son derece kaliteli malzemeler ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Evden Eve Nakliyat olarak sadece evden eve nakliye işlemlerinde değil küçük & büyük tüm nakliye işlerinizde yanınızdayız .

Parça eşya taşımacılığı işinde hem en iyi hizmeti sizlere sağlıyoruz hem de en gerçekçi miktarlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına alıyoruz .

Taşınma işleri yalnızca yükün bir evden başka bir eve taşınması anlamına gelmiyor .

Keşfetme , paketleme , eşya yükleme , eşyaları taşıma ve eşya yerleştirme aşamasında birbirinden farklı birden fazla uzmanlık kabiliyeti ister .

Bu sebepten dolayı şirketimiz çalışanları arasında her zaman ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunduruyor , kapalı araç havuzumuz ve işini seven personellerimiz ile de hizmet etmeye hazırız.

Bir diğeri de hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti odaklı yapmamız , uzmanlığımıza güveniyor olmamız hasar sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Memleketin hangi bölgesinde olursanız olun, ülkenin her tarafına hizmet veren nakliye işletmemiz büroları üzerinden ya da sitemiz üzerinden ücretsiz keşif arzusunda bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyatı alanında az mobilya vs eşyalarınızı belirlediğiniz adrese doğru nakliyat fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde nakliyat kamyonu boyutu ve işçi sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan ötürü değerli eşyalarınızı nakliye işleminde yeterince büyük nakliyat tırlarla değil küçük araçlarla daha ucuz kamyonet seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça taşımacılık imkanı sunmaktayız.

Parça eşya taşıtmak arzusunda olan müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti konusuna girmeden dahi fiyat konusunda yardımcı olabiliriz .

Nakliyat ücretleri yalnızca iki ev arasındaki mesafeyi baz alarak nakliye rakamlarını hesaplamak sağlıklı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu yolla fiyat hesaplaması yapmak yeteri kadar bilgilendirici değildir.

Nakliye personellerimiz şehirler arası nakliye ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha uzman bir fiyat hesaplama yöntemi geliştirdi.

Birkaç parça ve tek parça ürünlerin kargo aracıyla çözümlendiği günümüz koşullarında oturma odası grubu veya ev eşyaları şeklinde büyük ve taşınması zor eşyaların parça eşya taşıma yöntemi ile nakliyat firmaları tarafından yapılabileceğini biliyor musunuz?

Kurumumuz ilk olarak evden eve nakliyat olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye tarzı hassas taşımacılık isteyen konularda olduğu gibi küçük ve tek parça eşya nakliyatı alanında da yeterince kaliteli hizmet sağlamaktadır.

En uygun rakamlarla bulabileceğiniz bu hizmetimiz müşteri memnuniyetini tesis edebilmek amacıyla dizayn edilmiştir.

Etik ve müşteri memnuniyeti odaklı fırsatlar sunan şirketimiz en cazip fiyat seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan kıvanç duymaktadır.

Yapmaya çalıştığımızher işte kalite standartlarını aynı düzeyde tutmaya çalışarak parça eşya nakliye gönderileriniz özenle paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Değerli eşyalarınızın en süratli ve itimatlı şekilde yerine sağ salim ulaştırılmasından görevli olan şirketimiz benimsediği görevi müşterilerimize yakışır şekilde hizmet etmektedir.

Nakliye şirketimizi seçen değerli müşterilerimiz internet den yararlanarak şirketimize 24 saat temas kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN