istanbul evden eve nakliyat temiz nakliye

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşıma işleriniz olduğu zaman siz değerli müşterilerimize nakliye için bir süre veririz ve bu zaman diliminde taşıma işlemleriniz bitmiş olur.

Şehirler arası nakliyede firmamızın uzmanlığını yaşamak için birden fazla seçeneğiniz var.

Nakliye edilecek eşyanın özelliği uzunluğu nasıl olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Bir firma olarak şunu da biliyoruzTürkiye’deki Evden Eve Nakliyat kuruluşları aynı değildir, kurumumuz müşterilerimizin kişisel ihtiyaçlarına en kıymetli yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Şehirler arası evden eve taşımacılık sorunlarınızı özenle ve güvenle yapmaya adayız .

20 yılı aşkın bir süredir bu alanda olan şirketimizin şehirler arası evden eve taşıma sorunlarınıza kadar her türlü çalışmayı yerine getirecektir.

Birden fazla eşyanın bir yerden başka bir yere taşınması son derece zordur.

Bütün bu nakliyat meselelerinin tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafınca yönetilmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde nakliye hizmeti hem çok zamanınız harcanacak hem de birkaç parça eşya nakliye sırasında kırılacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliye hizmetinde eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşıma esnasında pek çok dert ile uğraşabilirsiniz.

Taşıma görevini yerine getiren kaliteli bir takımın olmaması sebebiyle eşyalarınızın akıbetinin çok daha fazla tehlikede olduğu acı bir gerçektir.

Eşyaların özenle paketlenmemesi ve nakliye aracına doğru bir şekilde yüklenmemesi neticesinde kırılma ve dökülme ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da bize sıkıntı yaratacaktır.

Bundan ötürü taşınma sırasında profesyonel bir destek almak şarttır.

Ürünlerinizin en doğru bir tarzda ve zarar görmeden şehirden şehre taşınabilmesi için her koşulda hizmetinizdeyiz.

Eşyalarınızın taşınacak adresten yüklenip ve paketlenerek alınmasından istenilen adrese taşınıp yerleştirilmesine kadar ki tüm koşullarda aktif olarak rol alan nakliye şirketimiz değerli müşterilerimiz için deneyimli
bir hizmet sağlamaktan dolayı son derece kıvanç duyar.

İşinde profesyonel iş arkadaşlarımız tüm işlemler bitene kadar yanınızda olacaktır.

Nakliyat firmamız taşınma işlemi esnasında siz değerli müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan oldukça uzman bir şekilde çalışarak yüksek bir başarı ortaya koymakta ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Taşınmak isteyenler gayet uzman bir şekilde bu işleri yapan kurumlar ile anlaşabilir.

Şehirler arası evden eve nakliyat için gayet düzgün hazırlanan eşyalar büyük nakliyat kamyonları ile daha düzgün bir biçimde nakliye edilebilir.

Kurumumuz ile istediğiniz her koşulda hangi şehre gidecekseniz uygun bir şekilde müşterilerimize tedarik edilen araçlar ile nakliyat işi yapılır.

Nakliye görevle

rinde öncelikle evinizin içerisinde bulunan ürünler ekibimiz tarafından incelenir.

Bu sebepten dolayı gereken araç gereçlere karar kılınarak nakliye adımında gereğince ekipmanlar önceden getirilir.

Eşyalarınız türlerine göre güzelce paketlenerek nakliye sırasında rahat bir şekilde nakliyesinin gerçekleşmesi ve en ufak bir hasar dahi almaması için hazır hale getirilir.

Bu sebepten dolayı nakliyat aşamasında meydana gelebilecek hasar sigorta şirketi aracılığıyla karşılanmaktadır.

Taşıma aşamasında eşyaların hasar görmemesi için kaba olan eşyalar sökülerek küçük kolilere konulur.

Bu sebepten ötürü hem daha kolay nakliye işlemi yapılır hem de eşyalar hasarsız bir şekilde taşınır.

Uzman bir şekilde yapılan nakliyat işlemleri kişilerin kendi uğraşları ile meydana getirdiklerinde malzemelere verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Şirketimiz ile ihtiyacınız olduğu tüm durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere zorluk çekmeden taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en olabilecek şekilde müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat yapılacak olan taşıma meselelerinde gidilecek olan şehre eşyaların paket & ambalajlar halinde yüklendiği nakliye kamyonları ile güvenilir şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Taşıma alanında hizmet vermekte olan bir kurumun deneyimini ve yaptığı işin niteliğini ortaya koyan belirli koşullar vardır .

Bu hususların ilk koşulu eşya paketleme hizmetinin hangi evden eve nakliyat tarafından ve nasıl verildiği gelmektedir.

Bu sebepten dolayı firmamız eşya paketleme prosedüründe yeterince titiz ve dikkatli hizmet sağlamaktadır.

Hizmeti sizlere sağlayan personellerimiz gerekli kabiliyete sahip, titiz ve tecrübelilerdir.

Bu nedenden dolayı Nakliyat firmamız tüm paketleme konularında a kalite ve daha önce el değmemiş araç gereçleri tercih ederek, kıymetli eşyalarınızın sağlamaktadır .

Nakliye ve eşya paketleme prosedürü sırasında işçilerin başında görevli personelimize göstereceğiniz önemli eşyalarınıza fazlasıyla özen gösterilecektir.

Günümüzde taşınma prosedürü genellikle ev hanımları için külfetlidir, diyebiliriz.

Ürün paketleme her zaman taşınma sorununun can alıcı ve en zor kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce uğraşmamışsanız bilemezsiniz ama en sıkıntılı olan paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebepten ötürü neredeyse tüm nakliyat şirketleri mutfak paketleme – ambalajlama işini müşterinin sorumluluğuna bırakır.

Kuruluşumuz tamamen müşteri hoşnutluğuna dayalı uğraşmaktadır.

Bu sebeple Eşya Paketleme – Ambalajlama gibi taşımacılığın en mühim koşulların birinde kesinlikle en uzman takım ve en kaliteli gereçler ile çalışmak gerekir.

Tabii ki bir işi sorumluluk alarak yapmak başka.

Siz değerli müşterilerimizin malzemelerinin tamamını tek tek sigortalayarak emek veriyoruz.

Olur da meydana gelirse, kayıplar tamamen kurumumuza ait oluyor ve sorunsuz çalışma için en az siz değerli müşterilerimiz kadar hevesli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan farklı olarak nakliyat işi hele hele firmalar için oldukça zordur farkındayız ancak bu işi yapmaya talibiz.

Çünkü paketlemenin yalnızca küçük eşyalardan ibaret olmadığı da söylenebilir, aynı zamanda yatak odası, yemek odası gibi profesyonellik gerektiren durumlar herhangi bir personelin yapamayacağı kadar profesyonellik
koşulu isteyen meselelerdir.

Bu deneyimi siz değerli halkımıza marangoz ekip arkadaşlarımız hizmet sağlamakta.

Bugün doğru işi doğru tecrübeye sahip personellerimizle ve son derece kaliteli ürünler ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Evden Eve Nakliyat olarak işimiz sadece evden eve eşya taşıma işlerinde değil ufak & tefek bütün taşıma işlemlerinde hizmete hazırız .

Kurum taşımacılığı sektöründe hem en kaliteli hizmeti sağlıyoruz hem de en ucuz rakamlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına alıyoruz .

Taşımacılık işlemi yalnızca yükün bir yerden bir yere götürülmesi anlamına gelmez .

Keşif , eşyaların paketlenmesi , yükleme işlemi , taşıma ve eşya yerleştirme aşamasında farklı farklı birden fazla uzmanlık olması gerekir .

Bundan dolayı şirketimiz işçileri arasında her zaman o işteki ihtyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç filomuz ve kaliteli çalışanlarımız ile de göreve hazırız .

Bir diğeri de hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştimemiz , uzmanlığımıza güvendiğimiz için hasar sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

81 ilin hangi şehrinde olursanız olun, tüm ülkeye nakliyat hizmeti veren nakliyat işletmemiz ofisleri üzerinden ya da web sitemiz üzerinden tek kuruş dahi ödemeden keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyesi alanında parça eşyalarınızı belirlediğiniz adrese doğru nakliyat ücretleri ile yeni adreslerine taşıma hizmetidir.

Bu hizmette nakliye kamyonu boyutu ve çalışan adedi bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bu nedenle sizin kıymetli eşyalarınızı yükleme işlemi yeterince büyük taşıma kamyonlarıyla değil küçük araçlarla daha uygun kamyonet seçilmektedir.

Bir taşıma şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça eşya nakliyat imkanı sunmaktayız.

Ufak tefek eşyasını taşıtmak talebinde olan halkımıza ekspertiz hizmeti vermeden fiyat belirtebiliriz .

Evden eve taşıma rakamları sadece iki ev arasındaki uzaklığı ölçü olarak belirleyip nakliye fiyatlarını hesaplamak faydalı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu mantıkla hesaplama yapmak %100 bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliyat ekibimiz şehirler arası nakliye fiyatları ile ilgili fikir verebilen daha gelişmiş bir ücret hesaplama yöntemi geliştirdi.

Birkaç parça ve tek parça gönderilerin kargo yoluyla halledildiği günümüz koşullarında oturma grubu veya buzdolabı gibi büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşıma yöntemi ile nakliyat firmaları tarafından gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Şirketimiz başta evden eve nakliye olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık isteyen mevzularda olduğu gibi tek parça eşya nakliye alanında da yeterince profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Her bütçeye uygun rakamlarla bulabileceğiniz bu hizmetimiz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri merkezli fırsatlar sunan kurumumuz en cazip fiyat opsiyonlarıyla müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Yapmaya çalıştığımızher işte hizmet kalitesini aynı seviyede tutmaya çalışarak parça eşya nakliyat gönderileriniz tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Son derece değerli eşyalarınızın en hızlı ve güvenli biçimde götürülmesi gereken yere sağ salim ulaştırılmasından mesul olan kurumumuz üzerine almış olduğu görevi siz değerli müşterilerimize layık olacak şekilde hizmet etmektedir.

Nakliyat şirketimizi seçmiş olan siz değerli müşterilerimiz web sitemiz den yararlanarak şirketimize istediği zaman temas kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN