istanbul izmir evden eve nakliyat fiyatları

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşıma konularınız bulunduğunda müşterilerimize taşıma için bir süre veririz ve bu süre zarfında nakliye işleriniz son bulmuş olur.

Bir şehirden diğer bir şehre nakliyatta firmamızın kalitesini için birden fazla opsiyonunuz var.

Taşınacak eşyalarınızın cinsi uzunluğu nasıl olursa olsun ülkemizin tüm noktalarına hizmet vermekteyiz.

Bir kurum olarak şunu çok iyi biliyoruz kibütün Evden Eve Taşıma firmaları benzer değildir, şirketimiz halkımızın bireysel arzularına en iyi cevabı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve taşımacılık konularınızı özverili bir şekilde yapmaya adayız .

Senelerdir bu bölümde olan kurumumuzun şehirler arası evden eve taşımacılık sorunlarınıza kadar birden fazla çalışmayı yerine getirecektir.

Oldukça fazla eşyanın bir yerden başka bir yere taşınması son derece kuvvet gerektirir.

Tüm bu evden eve nakliyat konularının işinde uzman personeller tarafından yönetilmesi gerekmektedir.

Bu şartlar dışında nakliye hizmeti hem gereksiz zaman alacak hem de birçok eşya nakliyat esnasında hasar alacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliyat hizmetinde eşyalarınızı bulunduğunuz şehirden bir diğerine taşırken çok fazla sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Nakliye görevini sağlayan kaliteli bir takımın olmadığından dolayı eşyalarınızın güvenliğinin oldukça büyük tehlikede olduğu saklanamaz bir durumdur.

Ürünlerin özenle paketlenmemesi ve araç içerisine düzgün bir şekilde stoklanmaması sonucunda eşyalarınızın zarar görmesi ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da önemli derecede sıkıntı yaratacaktır.

Bu sebeple taşıma noktasında profesyonel destek almak gereklidir.

Ürünlerinizin en özenli bir tutumla ve zarar görmeden şehirden şehre taşınması için her koşulda hizmetinizdeyiz.

Taşınacak eşyalarınızın mevcut konumdan yüklenerek nakliyatından istenilen yere taşınıp yerleştirilmesine kadar ki aşamada aktif olarak yer alan şirketimiz sizler için kaliteli
bir hizmet sunabilmekten ötürü son derece kıvanç duyar.

Profesyonel personellerimiz tüm işlemler sonlanana kadar size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Şirketimiz nakliyat işi anında siz değerli müşterilerimizi hiç yormadan uzmanca hareket ederek oldukça büyük bir başarı göstermekte ve toplumun her kesimi tarafından saygı duyulmaktadır .

Sorunsuz bir şekilde taşınmak isteyenler uzman bir şekilde hizmet veren firmalar ile anlaşıp çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliye için doğru paketlenen ve ambalajlanan eşyalar büyük nakliye araçları ile daha sağlıklı bir şekilde taşınabilir.

Nakliye firmamız ile istediğiniz her durumda hangi şehre gidecekseniz uygun bir şekilde siz değerli müşterilerimize sağlanan nakliye araçları ile nakliye işi gerçekleştirilir.

Nakliye hizmetlerinde öncelikle evinizin içinde bulunmakta olan malzemeler takımımız tarafından incelenir.

Bu sayede gereken tüm ekipmanlara ve malzemelere karar kılınarak taşınma safhasında gerekli tüm kullanılacak malzemeler önceden ayarlanır.

Eşyalar tiplerine göre her biri tek tek paketlenerek taşıma aşamasında daha rahat taşınması ve en ufak bir hasar dahi almaması için hazır hale getirilir.

Bu nedenle nakliye sırasında meydana gelebilecek hasar sigorta şirketi tarafınca karşılanır.

Nakliyat sırasında malzemelerin zarar görmemesi için taşınması güç olan eşyalar sökülerek kutulara konulur.

Bu nedenle hem daha meşakkatsiz nakliye gerçekleşir hem de eşyalar zararsız bir şekilde taşınır.

Gayet profesyonel bir şekilde yapılan taşıma işlemleri kişilerin kendi çabaları ile gerçekleştirdiklerinde malzemelere verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Şirketimiz ile ihtiyacınız olduğu bütün durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere istediğiniz şekilde taşınabilirsiniz.

Bunun için ihtiyaç duyulan en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye gerçekleştirilecek olan taşıma meselelerinde taşınılacak olan şehre malzemelerin paket & ambalajlar halinde yüklendiği kamyonlar ile en güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye sektöründe hizmet vermekte olan bir şirketin deneyimini ve yaptığı işin kalitesini ortaya çıkaran belirli koşullar bulunmaktadır.

Bu ölçütlerin başındaysa eşya paketleme hizmetinin hangi kurum aracılığıyla ve ne tür verildiği gelmektedir.

Bu nedenden ötürü Nakliyat firmamız eşya paketleme hizmetinde gerektiğince dikkatli hizmet vermektedir.

Hizmeti sizlere sağlayan ekibimiz gerekli bilgiye sahip, dikkatli ve tecrübelilerdir.

Bu nedenden dolayı kuruluşumuz tüm eşya paketleme meselelerinde mükemmel bir biçimde ve bundan önce el değmemiş ürünleri kullanarak, değerli eşyalarınızın hasar almamasını sağlamaktadır .

Nakliye ve paketleme işlemi esnasında ekip başında görev yapan personelimize belirteceğiniz özel ürünlerinize fazlasıyla hassasiyet gösterilecektir.

Bugün taşınma prosedürü daha çok ev hanımları için emek gerektirir, diyebiliriz.

Ürün hazırlama daima nakliye sorununun en sıkıntılı ve en zor kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce uğraşmamışsanız bilemezsiniz ama en uğraş gerektiren paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebeple neredeyse bütün nakliyat firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işini sizlerin yükümlülüğüne bırakır.

Kurumumuz bütünüyle siz değerli müşterilerin memnuniyetine dayalı çalışmaktadır.

Bundan dolayı Malzeme Paketleme – Ambalajlama gibi taşımacılığın en mühim adımların birinde mutlaka en iyi personel ve en nitelikli ekipmanlar ile çalışmak gerekir.

Tabii ki bir görevi sorumluluk kabul ederek yapmak daha başka.

Siz değerli müşterilerimizin ürünlerinin bütününü tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Eğer meydana gelirse, kayıplar kesinlikle bize ait oluyor ve kazasız taşıma için en az sizin kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dışında da nakliyecilik hele hele şirketler için oldukça zahmetlidir farkındayız lakin biz bu nakliye işini yapmaya talibiz.

Çünkü paketlemenin yalnızca parça eşyalardan ibaret olmadığı da söylenebilir, öte yandan da yatak odası, yemek odası gibi monte & de-monte icap eden işler herhangi bir çalışanın halledemeyeceği kadar profesyonellik
isteyen işlerdir.

Bu uzmanlığı sizlere marangoz çalışanlarımız sunmakta.

Bugün doğru işi doğru tecrübeye sahip çalışanlarımızla ve en kaliteli alet & edevatlar ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Bir taşıma şirketi olarak sadece evden eve nakliyat hizmetinde değil ufak & tefek tüm taşımacılık işlerinizde yanınızdayız .

Depo taşıma işlerinde hem en kaliteli hizmeti sağlıyoruz hem de en gerçekçi miktarlarla müşteri memnuniyetini garanti altına alıyoruz .

Nakliyat işleri sadece eşyalarınızın bir yerden bir yere götürülmesi anlamına gelmiyor .

Keşif etme , paketleme , yükleme işlemi , taşıma işlemi ve eşya yerleştirme aşamasında birbirinden farklı birçok uzmanlık gereklidir .

Bu sebepten dolayı şirketimiz elemanları arasında her zaman o işteki ihtyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç filomuz ve işini seven elemanlarımız ile de hizmetinizdeyiz .

Öte yandan hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştimemiz ,profesyonelliğimize güvendiğimiz için hasar sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun, tüm Türkiye’ye hizmet veren nakliye kurumumuz ofisleri üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden tek kuruş dahi ödemeden keşif isteğinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma hizmetinde parça mobilya vs eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese yönelik nakliyat ücretleri ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir.

şehir içi parça eşya taşıma hizmetinde nakliye kamyonu boyutu ve çalışan adedi bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bu nedenle sizin kıymetli eşyalarınızı yükleme işlemi oldukça büyük nakliyat tırlarla değil daha az hacimli ve daha fiyatı uygun taşıt seçilmektedir.

Nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası parça taşımacılık imkanı sunmaktayız.

Parça eşya taşıtmak talebinde bulunan siz değerli müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti konusuna girmeden dahi fiyat belirtebiliriz .

Nakliyat rakamları yalnızca iki ev arasındaki mesafeyi ölçü olarak belirleyip evden eve nakliyat rakamlarını hesaplamak sağlıklı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu şekilde ücret hesaplaması yapmak tamamen bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliye çalışanlarımız şehirden şehire nakliyat ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha profesyonel bir masraf hesaplama metodu geliştirdi.

Birkaç parça ve tek parça ürünlerin kargo yöntemiyle çözümlendiği günümüz koşullarında oturma grubu veya ev eşyaları tarzında büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşımacılığı ile evden eve nakliyat firmaları tarafından gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Firmamız öncelikli olarak evden eve nakliyat olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık içeren mevzularda olduğu gibi tek parça eşya nakliye alanında da olabildiğince profesyonel ve uzman hizmet sunmaktadır.

En ucuz rakamlarla ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla dizayn edilmiştir.

Etik ve müşteri merkezli çözümler sunan firmamız en uygun fiyat alternatifleriyle müşterilerimize hizmet sunmaktan övünç duymaktadır.

Yapmaya çalıştığımızher işte kalite standartlarını aynı seviyede sabitleyerek parça eşya taşıma gönderileriniz tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Ürünlerinizin en hızlı ve sağlam bir biçimde yerine sağ salim ulaştırılmasından görevli olan kurumumuz üzerine almış olduğu görevi siz değerli müşterilerimize layık olacak şekilde yapmaktadır.

Firmamızı seçmiş olan değerli müşterilerimiz internet sitemiz den faydalanarak kurumumuza 7/24 iletişime geçebilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN