istanbul kadıköy evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden diğer bir şehre nakliye konularınız olduğunda sizlere nakliyat için bir müddet veririz ve bu sürede nakliye işlemleriniz bitmiş olur.

Bir şehirden diğer bir şehre nakliyatta şirketimizin profesyonelliğini deneyimlemek için bir sürü opsiyonunuz var.

Nakliye edilecek nesnenin cinsi ebatı nasıl olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Şirket olarak şunun farkındayız ülkedeki tüm Evden Eve Nakliye kuruluşları birbirinin benzeri değildir, firmamız siz değerli müşterilerimizin bireysel taleplerine en iyi cevabı sunabilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden diğer bir şehre evden eve nakliyat işlerinizi özenle gerçekleştirmeye adayız .

Uzun yıllar boyunca bu alanda olan şirketimizin şehirler arası evden eve taşıma meselelerinize kadar her çeşit çalışmayı yapacaktır.

Birden fazla eşyanın bir yerden başka bir yere taşınması son derece yorucudur.

Bütün bu evden eve nakliye işlerinin işi bilen çalışanlar tarafınca organize edilmesi gerekmektedir.

Aksi halde nakliye işlemi hem gereksiz zamanınız boşa gidecek hem de birçok önemli eşya nakliye esnasında hasar alacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliyeler de eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşırken birden çok mesele ile uğraşabilirsiniz.

Nakliye hizmetini yapan profesyonel bir personelin olmamasından kaynaklı eşyalarınızın akıbetinin çok daha büyük risk altında olduğu açık bir gerçektir.

Taşınacak malzemelerin doğru bir şekilde paketlenmemesi ve kamyona profesyonel bir şekilde yüklenmemesi sonucunda birçok eşyanın zarar görmesi ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da bize sorun olacaktır.

Bundan dolayı taşınma noktasında uzman bir yardım almak gerekmektedir.

Taşınacak eşyalarınızın en dikkatli bir biçimde ve hasarsız olarak bir yerden başka bir yere nakliyesi için her daim hizmetinizdeyiz.

Taşınacak eşyalarınızın mevcut adresten yüklenip nakliyesinden yeni adrese taşınıp yerleştirilmesine kadar ki adımlarda bulunan nakliyat şirketimiz müşterilerimiz için uzman
bir hizmet vermekten dolayı son derece kıvanç duyar.

İşinde profesyonel ekip arkadaşlarımız taşınma sona erene kadar size yardımcı olacaktır.

Firmamız nakliye işi esnasında değerli müşterilerimizi yormadan oldukça profesyonel bir şekilde süreci yöneterek yüksek bir başarı ortaya koymakta ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Sorunsuz bir şekilde taşınmak isteyenler oldukça uzman bir şekilde bu işi yapan nakliyat firmaları ile iş yapmak için anlaşabilirler.

Şehirler arası evden eve taşıma için doğru şekilde paketlenen ve ambalajlanan eşyalar büyük kamyonlar ile daha sağlıklı bir şekilde taşınabilir.

Nakliyat şirketimiz ile istediğiniz her durumda hangi şehre taşınmak isterseniz uygun bir şekilde size gönderilen nakliye kamyonları ile taşınma işlemi uygulanılır.

Nakliyat görevle

rinde öncelikle evinizin içerisinde bulunmakta olan ürünler personellerimiz tarafından kontrol edilir.

Bu sayede gereken malzemelere karar verilerek nakliyat adımında uygun araç gereçler ayarlanır.

Bütün eşyalar türlerine göre düzgün bir şekilde paketlenerek nakliyat safhasında çok daha rahat taşınma işleminin gerçekleşmesi ve hasar görmemesi için hazır bir hale getirilir.

Bundan ötürü nakliyat aşamasında gerçekleşebilecek hasarlar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Taşınma adımında ürünlerin hasar görmemesi için taşınması zor olan eşyalar parçalara ayrılarak küçük kolilere konulur.

Bu sebepten ötürü hem daha kolay taşıma gerçekleşir hem de eşyalar hasar görmez.

Gayet uzman bir şekilde gerçekleştirilen taşıma işleri kişilerin kendi uğraşları ile meydana getirdiklerinde eşyalara verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Firmamız ile ihtiyacınız olduğu tüm durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere zorluk çekmeden taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye yapılacak olan taşıma işlerinde gidilecek olan şehre ürünlerin paket & ambalajlar halinde yüklendiği araçlar ile güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veren bir kurumun deneyimini ve yaptığı işin kalitesini ortaya koyan belli başlı kriterler bulunmaktadır.

Bu ölçütlerin ilki eşya paketleme hizmetinin hangi nakliye firması tarafından ve ne şekilde verildiği gelmektedir.

Bu nedenden dolayı Nakliye firmamız paketleme hizmetlerinde çok fazla özenli ve titiz hizmet vermektedir.

Hizmeti sizlere sağlayan çalışanlarımız gerekli vasfa sahip, özenli ve tecrübelilerdir.

Bundan ötürü Nakliyat firmamız bütün eşya paketleme meselelerinde en iyi şekilde ve daha önce hiç kullanılmamış malzemeleri tercih ederek, değerli eşyalarınızın zarar görmemesini temin etmektedir.

Nakliyat ve paketleme işlevi sırasında ekip başında görev yapan arkadaşımıza göstereceğiniz özel ürünlerinize fazlasıyla özen gösterilecektir.

Günümüzde taşınma işlemi genellikle ev hanımları için emek gerektirir, diyebiliriz.

Eşya hazırlama her vakit taşıma sorununun bel kemiğidir ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en zor paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebepten ötürü neredeyse tüm nakliye firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işini sizlerin mesuliyetine bırakır.

Firmamız bütünüyle müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaktadır.

Bu nedenle Eşya Paketleme – Ambalajlama gibi taşımacılığın en zorlayıcı koşulların birinde muhakkak en iyi ekip ve birinci sınıf gereçler ile çalışmak gerekir.

Tabii ki bir işi sorumluluk alarak yerine getirmek başka.

Siz değerli müşterilerimizin ürünlerinin bütününü tek tek sigortalayarak emek veriyoruz.

Şayet meydana gelirse, kayıplar kesinlikle kuruluşumuza ait oluyor ve hasarsız çalışma için en az sizin kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan hariç nakliye bilhassa firmalar için fazlasıyla zordur evet ancak biz bu işi gerçekleştirmeye talibiz.

Bu sebeple paketlemenin sadece ufak tefek eşyalar olmadığı da söylenebilir, öte yandan da TV ünitesi ve yatak odası gibi işçilik icap eden konular sokaktan geçen adamın üstesinden gelemeyeceği kadar uzmanlık
şartı gerektiren işlemlerdir.

Bu tecrübeyi siz değerli müşterilerimize marangoz ekip arkadaşlarımız hizmet vermekte.

Bugün doğru işi doğru tecrübeye sahip çalışanlarımızla ve son derece kaliteli ürünler ile gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Nakliye şirketi olarak işimiz sadece evden eve yük taşıma işlerinde değil ufak & tefek olan tüm nakliye işlerinizde sizinleyiz .

Parça eşya taşımacılığı işlerinde hem en profesyonel hizmeti veriyoruz hem de en ucuz miktarlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz .

Nakliyat işlemi sadece eşyalarınızın bir evden başka bir eve yüklenmesi anlamına gelmez .

Keşfetme , paketleme işlemi , eşya yükleme , taşıma işlemi ve eşya yerleştirme aşamasında birbirinden farklı bir sürü uzmanlık gereklidir .

Bu sebepten dolayı kurumumuz personelleri arasında her zaman ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunduruyor , kapalı araç havuzumuz ve uzman personellerimiz ile de hizmetinizdeyiz .

Bir diğeri de hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştimemiz , hizmet kalitemize güvenmemiz sigortalı bir şekilde çalışmamıza neden olmaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, tüm ülkeye hizmet veren nakliye firmamız büroları üzerinden ya da web sitemiz üzerinden 0 masraf ile keşif arzusunda bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı sektöründe az eşyalarınızı belirlediğiniz adrese doğru nakliyat fiyatları ile yeni konumlarına taşıma hizmetidir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde nakliyat kamyonu boyutu ve işçi sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan ötürü eşyalarınızı nakliye işleminde yeterince büyük taşıma araçlarıyla değil hacmi daha küçük ve daha fiyatı uygun taşıt seçilmektedir.

Bir nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası parça nakliye hizmeti sunmaktayız.

Parça eşyasını taşıtmak arzusunda olan halkımıza ücretsiz expertiz hizmeti vermeden fiyat belirtebiliriz .

Nakliyat fiyatları yalnızca iki ev arasındaki uzaklığı esas alarak nakliyat rakamlarını hesaplamak sağlıklı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu mantıkla ücret hesaplaması yapmak %100 bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliyat personellerimiz şehirler arası nakliyat fiyatları ile ilgili düşünce verebilen daha profesyonel bir masraf hesaplama yöntemi geliştirdi.

Birkaç parça ve tek parça eşyaların kargo aracıyla çözümlendiği günümüz koşullarında oturma grubu veya buzdolabı şeklinde büyük ve ağır eşyaların parça eşya taşıma yöntemi ile nakliye şirketlerince gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Firmamız öncelikle evden eve nakliye olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık isteyen mevzularda olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da olabildiğince kaliteli hizmet vermektedir.

En uygun ücretlerle bulabileceğiniz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temin edebilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri memnuniyeti merkezli çözümler sunan şirketimiz en uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerimize hizmet imkanı vermekten gurur duymaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz her işte hizmet kalitesini aynı düzeyde tutarak parça eşya nakliye gönderileriniz bizlerce paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Son derece değerli eşyalarınızın en çabuk ve sağlam bir şekilde gitmesi gereken yere sağ salim ulaştırılmasından mesul olan firmamız benimsemiş olduğu vazifeyi siz değerli müşterilerimize layık olacak şekilde yapmaya çalışmaktadır.

Kurumumuzu seçmiş olan değerli müşterilerimiz internet den faydalanarak firmamıza 7/24 bağlantı kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN