istanbul kartalda evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden diğer bir şehre nakliyat işlemleriniz olduğunda size nakliye için bir süre veririz ve bu sürede taşıma işlemleriniz tamamlanmış olur.

Bir şehirden diğer bir şehre taşınmada şirketimizin niteliğini için sayılamayacak kadar çok opsiyonunuz var.

Nakliye edilecek nesnenin özelliği ebatı nasıl olursa olsun ülkemizin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Biz şunu net olarak biliyoruz ki Türkiye’deki Evden Eve Nakliye firmaları birbirinin aynısı değildir, şirketimiz sizin özel ihtiyaçlarına en güzel cevabı sunabilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Şehirler arası evden eve nakliye sorunlarınızı özenle uygulamaya talibiz.

Senelerdir bu sektörde olan kurumumuzun şehirler arası evden eve taşımacılık sorunlarınıza kadar gereken tüm çalışmayı gerçekleştirecektir.

Onca malzemenin bir yerden başka bir yere taşınması son derece kuvvet gerektirir.

Tüm bu taşınma işlerinin işinde profesyonel işçiler tarafından planlanması gerekmektedir.

Bu şartların oluşmaması durumunda taşınma işlemi hem gereğinden fazla zamanınız boşa gidecek hem de bir takım eşya nakliye esnasında kırılacaktır.

Özellikle şehirler arası nakliyatlarda eşyalarınızı şehirden şehre taşırken bir sürü dert ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Taşıma görevini sağlayan deneyimli bir personelin olmamasından kaynaklı eşyalarınızın güvenliğinin oldukça fazla riskte olduğu açık bir gerçektir.

Taşınacak eşyaların özenle paketlenmemesi ve nakliyat kamyonuna düzgün bir şekilde istiflenmemesi neticesinde eşyalarınızın zarar görmesi ile karşılaşacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da şirketimize sıkıntı yaratacaktır.

Bu nedenden dolayı nakliyat noktasında profesyonel destek almak şarttır.

Eşyalarınızın en dikkatli bir tarzda ve kırıp dökmeden bir noktadan diğerine taşınması için şirket olarak hizmetinizdeyiz.

Değerli eşyalarınızın mevcut yerden yüklenip ve paketlenerek nakliyatından istenilen yere taşınıp yerleştirilmesine kadar ki koşullarda rol alan nakliye şirketimiz değerli müşterilerimiz için deneyimli
bir hizmet sağlamaktan ötürü son derece kıvanç duyar.

İşinde profesyonel ekibimiz tüm işlemler sonlanana kadar size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Nakliyat firmamız nakliyat işleri esnasında müşterilerimizi yormadan uzman bir şekilde hareket ederek oldukça büyük bir başarı göstermekte ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Evini taşıtacak olanlar oldukça deneyimli bir şekilde bu işleri yapan nakliye şirketleri ile iş yapmak için anlaşabilirler.

Şehirler arası evden eve taşıma için oldukça düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar büyük araçlar ile daha düzgün bir şekilde taşınabilir.

Nakliyat firmamız ile istediğiniz her şekilde hangi şehre taşınmak isterseniz uygun bir şekilde siz değerli müşterilerimize sağlanan nakliye kamyonları ile taşınma işi gerçekleştirilir.

Nakliye hizmetlerinde öncelikle evinizin içerisinde bulunan eşyalar personellerimiz tarafından incelenir.

Bundan dolayı gerekli tüm araç gereçlere karar verilerek taşınma aşamasında gerekli kullanılacak ekipmanlar ayarlanır.

Bütün eşyalar çeşitlerine göre tertemiz bir şekilde paketlenerek taşınma evresinde çok daha rahat taşınma işleminin gerçekleşmesi ve hasar görmemesi için hazır hale getirilir.

Bu sebepten ötürü nakliye sırasında meydana gelebilecek hasarlar sigorta şirketi tarafınca karşılanır.

Taşıma sırasında ürünlerin zarar almaması için taşınması zor olan eşyalar parçalara ayrılarak kolilere konulur.

Bu şekilde hem daha rahat nakliyat gerçekleşir hem de eşyalar zararsız bir şekilde taşınır.

Uzman olarak yapılan nakliyat işleri kişilerin kendi uğraşları ile meydana getirdiklerinde malzemelere verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Şirketimiz ile ihtiyacınız olduğu her durumlarda taşınmak istediğiniz şehirlere zorluk çekmeden taşınabilirsiniz.

Bunun için ihtiyaç duyulan en olabilecek şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat gerçekleştirilecek olan taşıma işlemlerinde gidilecek olan şehre malzemelerin paket & ambalajlar durumunda yerleştirildiği nakliyat araçları ile en güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye dalında hizmet sağlayan bir firmanın deneyimini ve yapmış olduğu işin niteliğini ortaya koyan belirli ölçütler vardır .

Bu ölçütlerin ilk koşulu paketleme hizmetinin hangi şirket tarafından ve ne tür verildiği gelmektedir.

Bu nedenlerden dolayı kuruluşumuz eşya paketleme işlemlerinde yeterince dikkatli davranmaktadır .

Hizmeti sizlere sağlayan ekip arkadaşlarımız gerekli vasfa sahip, özenli ve tecrübelilerdir.

Bundan ötürü Nakliye firmamız bütün eşyaların peketlenmesi konularında birinci sınıf ve bundan önce değerlendirilmemiş araç gereçleri tercih ederek, özel eşyalarınızın hasar almamasını sağlamaktadır .

Nakliyat ve eşyaların paketleme işlevi sırasında ekibin başında görevli çalışanımıza göstereceğiniz değerli eşyalarınıza gerekli hassasiyet gösterilecektir.

Şimdilerde taşınma işlemi daha çok ev hanımları için zorludur, diyebiliriz.

Eşya paketleme her vakit nakliye meselesinin en sıkıntılı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en sıkıntılı olan paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebepten ötürü neredeyse bütün nakliye şirketleri mutfak paketleme – ambalajlama işlemini müşterinin yükümlülüğüne bırakır.

Şirketimiz elinden geldiğince müşteri hoşnutluğuna dayalı çabalamaktadır.

Bundan dolayı Ürün Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyeciliğin en mühim aşamaların birinde muhakkak en uzman işçi ve en kaliteli materyaller ile çalışılır .

Tabii ki bir işi mesuliyet kabul ederek gerçekleştirmek başka.

Siz değerli müşterilerimizin malzemelerinin tümünü tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Şayet meydana gelirse, kayıplar tümüyle kuruluşumuza ait oluyor ve hasarsız çalışma için en az sizin kadar hevesli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan ziyade taşıma başta şirketler için fazlasıyla meşakkatlidir evet ama biz bu nakliye işini yapmaya istekliyiz.

Çünkü paketlemenin yalnızca küçük eşyalardan ibaret olmadığı da ifade edilebilir, öte yandan da TV ünitesi ve yatak odası gibi işçilik isteyen konular herhangi bir çalışanın altından kalkamayacağı kadar uzmanlık
isteyen konulardır.

Bu uzmanlığı müşterilerimize marangoz takım arkadaşlarımız sağlamakta.

Şimdilerde doğru işi doğru profesyonelliğe sahip personellerimizle ve en kaliteli ekipmanlar ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Nakliye şirketi olarak hizmetimiz sadece evden eve taşıma işlerinizde değil ufak & tefek olan tüm taşımacılık ihtiyacınızda hizmete hazırız .

Depo taşıma işlerinde hem en kaliteli hizmeti ulaştırıyoruz hem de en gerçekçi fiyatlarla sizlerin memnuniyetini garanti altına alıyoruz .

Evden Eve Nakliyat işlemi yalnızca yükün bir yerden bir yere taşınması anlamına gelmiyor .

Keşfe gelme , eşya paketleme , eşya yükleme , taşıma ve eşya yerleştirme aşamasında birbirinden çok farklı birden fazla uzmanlık gereklidir .

Bu nedenle kurumumuz çalışanları arasında her daim ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz çalıştırmaktadır , kapalı araç filomuz ve güvenilir elemanlarımız ile de hizmet etmeye hazırız.

Bir diğeri de hizmetlerimizi tamamen müşteri memnuniyeti merkezli gerçekleştiriyor olmamız , uzmanlığımıza güvenmemiz sigortalı bir şekilde çalışmamıza neden olmaktadır.

Memleketin hangi bölgesinde olursanız olun, 81 ile hizmet eden nakliyat firmamız ofisleri üzerinden ya da sitemiz üzerinden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyesi hizmetinde parça mobilya vs eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese doğru nakliyat ücretleri ile yeni konumlarına taşıma hizmetidir.

Bu hizmette yük kamyonu boyutu ve işçi adedi bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan ötürü sizin kıymetli eşyalarınızı taşıma işlemi yeteri kadar büyük ve geniş nakliye araçlarıyla değil hacmi daha küçük ve daha fiyatı uygun taşıt seçilmektedir.

Nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası parça nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Ufak tefek eşyasını taşıtmak isteyen siz değerli müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti vermeden fiyat belirleyebiliriz.

Nakliye rakamları sadece iki ev arasındaki uzaklığı baz alarak evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplamak faydalı ancak oldukça yetersizdir.

Bir diğer ifade ile bu şekilde ücret hesaplaması yapmak yeteri kadar bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliyat personellerimiz şehirler arası nakliyat ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha gelişmiş bir fiyat hesaplama sistemi geliştirdi.

Az ve tek parça eşyaların kargo yoluyla çözümlendiği günümüz koşullarında oturma odası grubu veya dolap şeklinde büyük ve taşınması zor eşyaların parça eşya taşıma yöntemi ile nakliye şirketleri tarafından yapılabileceğini biliyor musunuz?

Firmamız öncelikli olarak evden eve taşıma olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık içeren konularda olduğu gibi tek parça eşya nakliyatı alanında da oldukça kaliteli hizmet vermektedir.

Her bütçeye uygun ücretlerle bulabileceğiniz bu hizmetimiz sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri merkezli fırsatlar sunan firmamız size en uygun fiyat opsiyonlarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten kıvanç duymaktadır.

Yaptığımızher işte hizmet kalitesini aynı seviyede sabitleyerek parça eşya nakliyat gönderileriniz bizim tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Değerli eşyalarınızın en çabuk ve sağlam bir şekilde yerine ulaştırılmasından sorumlu olan firmamız benimsemiş olduğu vazifeyi müşterilerimize layık olacak şekilde yapmaktadır.

Nakliye şirketimizi tercih eden siz değerli müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden şirketimize ne zaman isterse iletişime geçebilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN