izmir istanbul evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat işleriniz bulunduğu zaman size nakliyat için bir zaman veririz ve bu zaman diliminde nakliye işleriniz tamamlanmış olur.

Şehirden şehre taşımacılıkta firmamızın kalitesini yaşamak için birden fazla opsiyonunuz var.

Taşınacak eşyalarınızın özelliği uzunluğu ne olursa olsun ülkenin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Biz şunun farkındayız ülkedeki tüm Evden Eve Nakliyat şirketleri birbirinin aynısı değildir, firmamız sizin özel isteklerine en iyi cevabı sunabilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden diğer bir şehre evden eve taşımacılık işlemlerinizi özenle yapmaya adayız .

Oldukça uzun bir süredir bu dalda olan kurumumuzun şehirler arası evden eve taşıma sorunlarınıza kadar birden fazla çalışmayı yapacaktır.

Bir sürü ürünün bir yerden başka bir yere götürülmesi gerçekten çok zahmetlidir.

Bütün bu evden eve taşıma sorunlarının işi bilen ekibimiz tarafından organize edilmesi gerekmektedir.

Aksi halde nakliyat hizmeti hem gereksiz zamanınız boşa gidecek hem de bir sürü eşya nakliyat esnasında zarar görecektir.

Özellikle şehirler arası nakliyatlarda eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşıma esnasında çok fazla sorun ile uğraşabilirsiniz.

Nakliyat hizmetini yerine getiren uzman bir işçinin olmamasından kaynaklı eşyalarınızın güvenliğinin çok daha büyük risk altında olduğu açıkça görülmektedir.

Ürünlerin doğru bir şekilde paketlenmemesi ve araç içerisine profesyonel bir şekilde stoklanmaması sonucunda eşyalarınızın zarar görmesi ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da bizim için sıkıntı yaratacaktır.

Bundan ötürü nakliyat sırasında profesyonel destek almak şarttır.

Taşınacak ürünlerinizin en özverili bir biçimde ve kırıp dökmeden bir yerden başka bir yere taşınması için kurum olarak hizmetinizdeyiz.

Ürünlerinizin şu anda bulunduğu adresten yüklenip nakliyesinden yeni adrese taşınıp yerleştirilmesine kadar ki adımlarda aktif olarak yer alan şirketimiz müşterilerimiz için kaliteli
bir hizmet sunabilmekten ötürü son derece mutluluk duyar.

Profesyonel çalışanlarımız taşınmaya kadar en iyi şekilde hizmet verecektir .

Firmamız taşınma işlemi sırasında müşterilerimizi yormadan gayet uzman bir şekilde süreci yöneterek oldukça büyük bir başarı ortaya koymakta ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Sıkıntısız bir şekilde taşınmak isteyenler oldukça profesyonel bir şekilde bu işleri yapan kurumlar ile çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliyat için doğru şekilde paketlenen eşyalar büyük kamyonlar ile oldukça düzgün bir biçimde taşınabilir.

Firmamız ile istediğiniz her şekilde hangi şehre gitmek isterseniz uygun bir şekilde sizlere sağlanan nakliyat kamyonları ile taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Nakliyat hizmetlerinde öncelikle evinizin içinde bulunan ürünler çalışanlarımız tarafından kontrol edilir.

Bu sebepten ötürü ihtiyaç duyulan ekipmanlara karar verilerek nakliyat sırasında gerekli tüm malzemeler getirilir.

Bütün eşyalar cinsine göre güzelce paketlenerek taşınma sırasında rahat bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesi ve zarar görmemesi için hazır bir hale getirilir.

Bu nedenden ötürü taşınma adımında ortaya çıkabilecek zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Taşıma evresinde malzemelerin hasar almaması için kaba olan eşyalar sökülerek kutulara konulur.

Bundan dolayı hem daha rahat nakliyat işlemi gerçekleşir hem de eşyalar zararsız bir şekilde taşınır.

Gayet uzman olarak yapılan taşıma aşamaları kişilerin kendi çabaları ile gerçekleştirdiklerinde eşyalara verdikleri zararların olmamasını sağlar.

Kurumumuz ile ihtiyacınız olduğu bütün durumlarda gitmek istediğiniz şehirlere rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan en rahat şekilde sizlere hizmet verilir.

Şehirler arası nakliyat yapılacak olan taşıma işlemlerinde gidilecek olan şehre eşyaların koliler durumunda yüklendiği nakliyat kamyonları ile güvenilir şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye dalında hizmet vermekte olan bir firmanın iş tecrübesini ve gerçekleştirdiği işin niteliğini gösteren belli başlı kriterler vardır .

Bu hususların başındaysa paketleme hizmetinin kim aracılığıyla ve ne şekilde verildiği gelmektedir.

Bu sebeplerden dolayı kuruluşumuz eşya paketleme işlemlerinde çok fazla dikkatli ve titiz hizmet vermektedir.

Hizmeti sizlere sağlayan takım arkadaşlarımız gerekli yeteneğe sahip, eğitimli ve deneyimlidirler .

Bu sebepten ötürü Nakliye firmamız tüm paketleme çalışmalarında birinci sınıf ve daha önce değerlendirilmemiş malzemeleri tercih ederek, kıymetli eşyalarınızın temin etmektedir.

Nakliye ve eşyaların paketleme işlemi esnasında personellerin başında görevli arkadaşımıza belirteceğiniz kıymetli ürünlerinize ekstra hassasiyet gösterilecektir.

Bugün taşınma işlemi genellikle ev hanımları için emek gerektirir, diyebiliriz.

Eşya hazırlama daima nakliye işleminin zorlayıcı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki bundan önce uğraşmamışsanız bilemezsiniz ama en uğraş gerektiren paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebeple neredeyse bütün nakliye firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işlemini sizlerin mesuliyetine bırakır.

Kuruluşumuz olabilenin en iyisiyle müşteri hoşnutluğuna dayalı çalışmaktadır.

Bu sebeple Eşya Paketleme – Ambalajlama gibi taşımacılığın en önemli adımların birinde muhakkak en profesyonel personel ve birinci sınıf malzemeler ile çalışılır .

Tabii ki bir görevi mesuliyet alarak yapmak başka.

Müşterilerimizin eşyalarının bütününü tek tek sigortalayarak emek veriyoruz.

Olur da meydana gelirse, hasarlar bütünüyle kuruluşumuza ait oluyor ve kazasız taşıma için en az sizin kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan hariç taşıma işi başta nakliye firmaları için zordur evet ama biz bu işi gerçekleştirmeye istekliyiz.

Bundan dolayı paketlemenin yalnızca küçük eşyalardan ibaret olmadığı da bilinmelidir, aynı zamanda yatak odası, yemek odası gibi işçilik icap eden işlemler sıradan bir adamın üstesinden gelemeyeceği kadar deneyim
koşulu gerektiren işlerdir.

Bu deneyimi sizlere marangoz ekip arkadaşlarımız sağlamakta.

Şimdilerde doğru işi doğru deneyime sahip çalışanlarımızla ve daha önce hiç kullanılmamış ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Bir taşıma şirketi olarak verdiğimiz hizmet sadece evden eve eşya taşıma işlerinizde değil küçük & büyük bütün nakliyat işlerinizde hizmete hazırız .

Parça eşya taşımacılığı işinde hem en profesyonel hizmeti ulaştırıyoruz hem de en uygun miktarlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına alıyoruz .

Evden Eve Nakliye işlemi yalnızca eşyalarınızın bir yerden bir yere taşınması demek değildir .

Keşif etme , paketleme işlemi , yükleme , taşıma ve eşyaları yerleştirme aşamasında birbirinden çok farklı çok fazla uzmanlık gereklidir .

Bundan dolayı şirketimiz elemanları arasında her zaman ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunduruyor , kapalı araç filomuz ve uzman çalışanlarımız ile de hizmet etmeye hazırız.

Aynı zamanda hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti odaklı yapmamız ,profesyonelliğimize güvenmemiz eşya sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, tüm ülkeye hizmet veren nakliyat kurumumuz ofisleri üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden bedava keşif arzusunda bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyatı hizmetinde ufak tefek mobilya vs eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese yönelik taşıma ücretleri ile yeni adreslerine taşıma hizmetidir.

Bu hizmette yük kamyonu boyutu ve personel sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan dolayı sizin kıymetli eşyalarınızı yükleme işlemi oldukça büyük taşıma araçlarıyla değil daha küçük daha fiyatı uygun kamyonet seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça taşımacılık imkanı sunmaktayız.

Parça eşya taşıtmak isteyen siz değerli müşterilerimize ekspertiz hizmeti vermeden fiyat belirtebiliriz .

Evden eve nakliyat ücretleri sadece iki ev arasındaki uzaklığı esas alarak nakliyat ücretlerini hesaplamak faydalı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu yolla ücret hesaplaması yapmak %100 bilgilendirici değildir.

Nakliyat ekibimiz şehirler arası taşıma ücretleri ile ilgili düşünce verebilen daha uzman bir masraf hesaplama yöntemi geliştirdi.

Birkaç parça ve tek parça eşyaların kargo yöntemiyle çözüme ulaşmaya çalışıldığı günümüz şartlarında oturma grubu veya buzdolabı şeklinde büyük ve taşınması zor eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliye şirketlerince yapılabileceğini biliyor musunuz?

Şirketimiz öncelikle evden eve nakliyat olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık içeren konularda olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da olabildiğince kaliteli hizmet sunmaktadır.

En uygun ücretlerle ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temin edebilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri odaklı fırsatlar sunan firmamız en cazip fiyat alternatifleriyle sizlere hizmet imkanı sunmaktan övünç duymaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz her işte hizmet standartını aynı düzeyde sabitleyerek parça eşya taşıma gönderileriniz bizim tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Son derece değerli eşyalarınızın en çabuk ve itimatlı şekilde gitmesi gereken yere sağ salim ulaştırılmasından sorumlu olan firmamız sahiplenmiş olduğu görevi müşterilerimize yakışır şekilde hizmet etmektedir.

Nakliyat şirketimizi tercih eden siz değerli müşterilerimiz internet sitemiz den yararlanarak şirketimize 24 saat bağlantı sağlayabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN