kağıthane evden eve nakliyat kağıthane istanbul

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliye meseleleriniz bulunduğu zaman müşterilerimize nakliye için bir müddet veririz ve bu süre zarfında nakliye işleriniz son bulmuş olur.

Şehirden şehre taşımacılıkta şirketimizin uzmanlığını için bir sürü seçeneğiniz var.

Taşınacak nesnenin durumu uzunluğu ne şekilde olursa olsun ülkenin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz.

Bir şirket olarak farkındayız ki Türkiye’deki Evden Eve Nakliye kurumları birbirinin benzeri değildir, biz siz değerli halkımızın bireysel arzularına en güvenli cevabı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Şehirler arası evden eve nakliyat konularınızı özenli bir şekilde gerçekleştirmeye adayız .

Uzunca bir süredir bu alanda olan şirketimizin şehirler arası evden eve nakliyat konularınıza kadar her çeşit çalışmayı yerine getirecektir.

Birden fazla malzemenin bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemi çok fazla meşakkatlidir.

Bütün bu evden eve nakliyat meselelerinin işini hakkıyla icra eden işçiler tarafından yönetilmesi gerekmektedir.

Bu şartlar dışında nakliyat hizmeti hem çok zamanınız boşa gidecek hem de birçok eşya taşıma sırasında zarar görecektir.

Özellikle şehirler arası nakliye hizmetinde eşyalarınızı bulunduğunuz şehirden bir diğerine taşırken birden çok mesele ile uğraşabilirsiniz.

Nakliyat hizmetini gerçekleştiren tecrübeli bir personelin olmaması sebebiyle eşyalarınızın emniyetinin oldukça büyük riskte olduğu bir gerçektir.

Malzemelerin uygun bir şekilde paketlenmemesi ve nakliye kamyonuna doğru bir şekilde stoklanmaması neticesinde kırılma ve dökülme ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da önemli derecede sıkıntı yaratacaktır.

Bu sebepten ötürü nakliyat noktasında profesyonel destek almak şarttır.

Ürünlerinizin en güvenli bir tarzda ve kırıp dökmeden şehirden şehre nakliyatı için her şartta hizmetinizdeyiz.

Değerli eşyalarınızın mevcut adresten yüklenip ve paketlenerek nakliyesinden istenilen adrese taşınıp yerleştirilmesine kadar ki koşullarda yer alan şirketimiz müşterilerimiz için kaliteli
bir hizmet sunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyar.

Oldukça tecrübeli iş arkadaşlarımız taşınma sona erene kadar yanınızda olacaktır.

Nakliyat şirketimiz taşınma işleri süresince sizleri hiç yormadan profesyonellikle işi yöneterek yüksek bir başarı göstermekte ve herkes tarafından saygı duyulmaktadır.

Taşınmak isteyenler oldukça tecrübeli bir şekilde hizmet veren nakliye şirketleri ile iş yapmak için anlaşabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliye için gayet düzgün paketlenen ve ambalajlanan eşyalar büyük kamyonlar ile oldukça düzgün bir şekilde taşınabilir.

Nakliye şirketimiz ile istediğiniz her koşulda hangi şehre gitmek isterseniz uygun bir şekilde sizlere tedarik edilen nakliyat kamyonları ile nakliye işi gerçekleştirilir.

Nakliyat hizmetlerinde öncelikle ev içerisinde bulunmakta olan eşyalar personellerimiz tarafından incelenir.

Bu sayede gerekli olan araç gereçlere karar verilerek nakliyat evresinde uygun ekipmanlar getirilir.

Tüm eşyalar türlerine göre her biri tek tek paketlenerek nakliye safhasında çok daha rahat nakliyesinin gerçekleşmesi ve hasar görmemesi için hazır hale getirilir.

Bu nedenden ötürü nakliye safhasında meydana gelebilecek hasarlar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Nakliyat aşamasında ürünlerin zarar görmemesi için kaba olan eşyalar sökülerek kolilere konulur.

Bundan dolayı hem daha meşakkatsiz nakliye işlemi gerçekleşir hem de eşyalar hasarsız bir şekilde taşınır.

Uzman bir şekilde gerçekleştirilen nakliye adımları kişilerin kendi uğraşları ile meydana getirdiklerinde eşyalara verdikleri hasarların olmamasını sağlar.

Şirketimiz ile ihtiyacınız olduğu bütün durumlarda istediğiniz şehirlere zorluk çekmeden taşınabilirsiniz.

Bunun için ihtiyaç duyulan en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye gerçekleştirilecek olan taşıma meselelerinde taşınılacak olan şehre ürünlerin koliler durumunda yerleştirildiği nakliyat kamyonları ile güvenilir şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye alanında hizmet sağlayan bir kuruluşun iş deneyimini ve gerçekleştirdiği işin kalitesini gösteren belli başlı koşullar bulunmaktadır.

Bu koşulların başındaysa paketleme hizmetinin hangi firma tarafından ve ne tür verildiği gelmektedir.

Bu sebeplerden dolayı şirketimiz paketleme hizmetinde oldukça titiz ve dikkatli davranmaktadır .

Hizmeti veren çalışanlarımız gerekli kabiliyete sahip, özverili ve tecrübelilerdir.

Bu nedendendir ki firmamız bütün eşya paketleme işlerinde mükemmel bir şekilde ve sizden önce değerlendirilmemiş malzemeleri kullanarak, kıymetli eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamaktadır .

Nakliyat ve eşyaların paketleme işlevi sırasında ekibin başında görev yapan çalışanımıza belirteceğiniz değerli ürünlerinize gerekli özen gösterilecektir.

Şimdilerde taşınma işlemi en çok ev hanımları için sıkıntılıdır, diyebiliriz.

Malzeme paketleme her zaman nakliyat konusunun en sıkıntılı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce deneyimlemediyseniz bilemezsiniz ama en sıkıntılı olan paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebepten dolayı neredeyse bütün nakliyat şirketleri mutfak paketleme – ambalajlama işini sizlerin sorumluluğuna bırakır.

Kurumumuz elinden geldiğince sizlerin hoşnutluğuna dayalı çabalamaktadır.

Bu sebeple Malzeme Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyatçılığın en zorlayıcı koşulların birinde mutlaka en uzman ekip ve en iyi gereçler ile çalışılır .

Tabii ki bir görevi mesuliyet alarak yerine getirmek daha başka.

Siz değerli müşterilerimizin ürünlerinin bütününü tek tek sigortalayarak çalışıyoruz.

Şayet meydana gelirse, kayıplar tamamen şirketimize ait oluyor ve sorunsuz çalışma için en az sizin kadar hevesli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama haricinde nakliye başta firmalar için oldukça yorucudur biliyoruz ancak bu işi uygulamaya talibiz.

Bunun sebebi paketlemenin sadece küçük eşyalar olmadığı da söylenebilir, aynı zamanda dolap, TV ünitesi gibi uzmanlık isteyen durumlar sokaktan geçen adamın baş edemeyeceği kadar uzmanlık
koşulu gerektiren işlemlerdir.

Bu deneyimi siz değerli müşterilerimize marangoz çalışanlarımız sunmakta.

Şu anda doğru işi doğru profesyonelliğe sahip ekip üyelerimizle ve daha önce kullanılmamış malzemeler ile gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Evden Eve Nakliyat olarak işimiz yalnızca evden eve nakliye hizmetinde değil ufak & tefek olan tüm taşımacılık işlerinizde yanınızdayız .

Parça eşya taşımacılığı işlerinde hem en iyi hizmeti veriyoruz hem de en gerçekçi rakamlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz .

Taşıma işleri sadece eşyanın bir şehirden başka bir şehire taşınması anlamına gelmiyor .

Keşif etme , eşya paketleme , yükleme işlemi , taşıma işlemi ve eşyaları yerleştirme aşamasında birbirinden çok farklı çok fazla uzmanlık gereklidir .

Bu nedenle kurumumuz çalışanları arasında her zaman ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunduruyor , kapalı araç filomuz ve uzman şoförlerimizle de hizmete hazırız .

Aynı zamanda hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti odaklı yapmamız , hizmet kalitemize güvendiğimiz için hasar sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Memleketin neresinde olursanız olun, 81 ile hizmet veren nakliye firmamız ofisleri üzerinden ya da web sitemiz üzerinden 0 masraf ile keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyatı alanında az eşyalarınızı belirlemiş olduğunuz adrese yönelik nakliye fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde kamyon boyutu ve işçi sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bundan dolayı sizin kıymetli eşyalarınızı taşıma işlemi oldukça büyük nakliyat araçlarıyla değil hacmi daha küçük ve daha fiyatı uygun kamyonet seçilmektedir.

Nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası parça nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Parça eşyasını taşıtmak isteyen halkımıza ekspertiz hizmeti konusuna girmeden dahi fiyat belirleyebiliriz.

Evden eve nakliyat rakamları sadece iki ev arasındaki mesafeyi ölçü olarak belirleyip nakliyat ücretlerini hesaplamak faydalı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu yolla ücret hesaplaması yapmak tamamen bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliye çalışanlarımız şehirler arası nakliyat fiyatları ile ilgili düşünce verebilen daha profesyonel bir fiyat hesaplama metodu geliştirdi.

Az ve tek parça eşyaların kargo yöntemiyle çözümlendiği günümüz koşullarında oturma odası grubu veya dolap tarzında büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliyat şirketlerince yapılabileceğini biliyor musunuz?

Şirketimiz öncelikli olarak evden eve taşıma olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye şeklinde hassas taşımacılık içeren mevzularda olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da oldukça profesyonel ve uzman hizmet vermektedir.

En uygun ücretlerle ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz müşteri memnuniyetini temin edebilmek amacıyla kurulmuştur.

Etik ve müşteri odaklı çözümler sunan şirketimiz en uygun fiyat seçenekleriyle sizlere hizmet sunmaktan kıvanç duymaktadır.

Yapmaya çalıştığımızher işte kalite standartlarını aynı seviyede sabitleyerek parça eşya nakliyat gönderileriniz özenle paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınızın en çabuk ve sağlam bir şekilde gitmesi gereken yere ulaştırılmasından sorumlu olan kurumumuz sahiplenmiş olduğu görevi sizlere layık olacak şekilde yapmaya çalışmaktadır.

Kurumumuzu seçen siz değerli müşterilerimiz internet üzerinden firmamıza istediği zaman bağlantı kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN