sigortalı evden eve nakliyat istanbul

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirden şehre taşıma işlemleriniz bulunduğu zaman siz değerli müşterilerimize nakliyat için bir müddet veririz ve bu süreç içerisinde nakliye işleriniz son bulmuş olur.

Bir şehirden başka bir şehre taşımada kuruluşumuzun niteliğini yaşamak için birçok alternatifiniz var.

Nakliye edilecek nesnenin özelliği uzunluğu nasıl olursa olsun ülkenin tüm noktalarına hizmet vermekteyiz.

Bir şirket olarak farkındayız ki tüm Evden Eve Nakliye kurumları birbirinin aynısı değildir, firmamız halkımızın kişisel arzularına en iyi cevabı verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Bir şehirden diğer bir şehre evden eve taşımacılık meselelerinizi özenle ve güvenle uygulamaya talibiz.

10 yıllardır bu dalda olan kuruluşumuzun şehirler arası evden eve nakliyat konularınıza kadar gerekli tüm çalışmayı yapacaktır.

Onca eşyanın bir yerden başka bir yere götürülmesi oldukça zordur.

Tüm bu nakliye konularının işinde uzman personeller tarafından yönetilmesi gerekmektedir.

Bu şartlar dışında nakliyat işlemi hem oldukça fazla zamanınız harcanacak hem de birçok eşya nakliyat sırasında zarar görecektir.

Özellikle şehirler arası nakliyeler de eşyalarınızı bulunduğunuz şehirden bir diğerine taşıma esnasında pek çok dert ile uğraşabilirsiniz.

Nakliye işini sağlayan uzman bir takımın olmadığından dolayı eşyalarınızın emniyetinin çok daha büyük tehlikede olduğu acı bir gerçektir.

Ürünlerin uygun bir şekilde paketlenmemesi ve nakliye aracına doğru bir şekilde yüklenmemesi durumunda kırılma ve dökülme ile karşı karşıya kalacak olmamız ve sigorta kapsamında olmamamız da önemli derecede sıkıntı yaratacaktır.

Bundan ötürü nakliye sırasında uzman bir destek almak gerekmektedir.

Malzemelerinizin en güvenli bir tarzda ve hasarsız olarak bir yerden başka bir yere taşınması için kuruluş olarak hizmetinizdeyiz.

Taşınacak ürünlerinizin taşınacak adresten paketlenerek taşınmasından yeni konuma götürülüp yerleştirilmesine kadar ki tüm aşamalarda yer alan taşıma şirketimiz sizler için tecrübeli
bir hizmet vermekten ötürü büyük mutluluk duyar.

Uzman ekibimiz taşınmaya kadar sizinle olacaktır.

Nakliye şirketimiz nakliye işlemi süresince sizi hiç yormadan gayet uzman bir şekilde davranarak oldukça büyük bir başarı göstermekte ve adından söz ettirmektedir.

Sorunsuz bir şekilde taşınmak isteyenler oldukça deneyimli bir şekilde bu hizmeti veren kurumlar ile çalışabilirler.

Şehirler arası evden eve nakliye için doğru hazırlanan eşyalar büyük nakliye kamyonları ile oldukça düzgün bir biçimde nakliye edilebilir.

Nakliyat firmamız ile istediğiniz her şartta hangi şehre taşınmak isterseniz uygun bir şekilde siz değerli müşterilerimize tedarik edilen nakliyat araçları ile taşıma işlemi uygulanılır.

Nakliyat işlerinde öncelikle ev içerisinde bulunan ürünler personellerimiz tarafından kontrol edilir.

Bundan dolayı gerekli malzemelere karar kılınarak taşıma evresinde en uygun malzemeler sağlanır.

Bütün eşyalarınız türlerine göre düzgün bir şekilde paketlenerek taşıma sırasında çok daha rahat nakliyatının gerçekleşmesi ve hasar görmemesi için hazır bir hale getirilir.

Bundan ötürü nakliyat aşamasında gerçekleşebilecek zararlar sigorta şirketi aracılığı ile karşılanmaktadır.

Taşınma aşamasında eşyaların zarar görmemesi için kaba olan eşyalar sökülerek kolilere konulur.

Bundan ötürü hem daha kolay taşıma gerçekleşir hem de eşyalar hasar görmez.

Gayet uzman bir şekilde gerçekleştirilen taşıma aşamaları kişilerin kendi uğraşları ile gerçekleştirdiklerinde malzemelere verdikleri zararların olmamasını sağlar.

Kurumumuz ile ihtiyacınız olduğu her durumlarda gitmek istediğiniz şehirlere rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bunun için ihtiyaç duyulan en rahat şekilde müşterilerimize hizmet verilir.

Şehirler arası nakliye uygulanacak olan taşıma meselelerinde gidilecek olan şehre eşyaların paket & ambalajlar halinde yerleştirildiği nakliyat kamyonları ile en güvenli şekilde ulaşılır.

PAKETLEME

Evden Eve Nakliye alanında hizmet vermekte olan bir kurumun tecrübesini ve gerçekleştirdiği işin kalitesini ortaya çıkaran belli başlı koşullar bulunmaktadır.

Bu hususların başındaysa paketleme hizmetinin kimler aracılığıyla ve ne tür verildiği gelmektedir.

Bu sebeplerden dolayı kuruluşumuz eşya paketleme hizmetlerinde çok fazla dikkatli ve özenli davranmaktadır .

Hizmeti vermeye çalışan personellerimiz gerekli niteliğe sahip, özverili ve deneyimlidirler .

Bundan dolayı Nakliyat firmamız tüm eşyaların peketlenmesi konularında birinci sınıf ve daha önce el değmemiş araç gereçleri kullanarak, önemli eşyalarınızın zarar görmemesini temin etmektedir.

Nakliye ve paketleme işlevi esnasında ekip başında görevli personelimize belirteceğiniz özel ürünlerinize fazlasıyla hassasiyet gösterilecektir.

Şimdilerde taşınma işlemi genellikle ev hanımları için külfetlidir, diyebiliriz.

Eşya hazırlama her taşınma konusunun zorlayıcı ve en yorucu kısmıdır.

Tabii ki belki daha önce taşınmadıysanız bilemezsiniz ama en uğraş gerektiren paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir.

Bu sebeple neredeyse bütün nakliyat şirketleri mutfak paketleme – ambalajlama işlerini müşterinin sorumluluğuna bırakır.

Şirketimiz bütünüyle sizlerin memnuniyetine dayalı çabalamaktadır.

Bu sebepten ötürü Ürün Paketleme – Ambalajlama gibi taşımacılığın en mühim evrelerin birinde kesinlikle en profesyonel ekip ve en nitelikli malzemeler ile çalışılır .

Tabii ki bir görevi sorumluluk kabul ederek yapmak başka.

Sizlerin malzemelerinin tümünü tek tek sigortalayarak gerekli değeri gösteriyoruz.

Olur da meydana gelirse, kırıklar bütünüyle kuruluşumuza ait oluyor ve hasarsız taşıma için en az müşterilerimiz kadar istekli oluyoruz.

Eşya Paketleme – Ambalajlama dan farklı olarak taşıma hele hele nakliye firmaları için fazlasıyla meşakkatlidir evet lakin bu işi yapmaya istekliyiz.

Çünkü paketlemenin sadece küçük ev eşyaları olmadığı da söylenebilir, öte yandan da yatak odası, gardrop gibi ustalık isteyen durumlar herhangi bir personelin altından kalkamayacağı kadar işinde profesyonellik
gereken konulardır.

Bu tecrübeyi halkımıza marangoz ekip arkadaşlarımız sunmakta.

Şu anda doğru işi doğru deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla ve hiç kullanılmamış ekipmanlar ile yaptırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Evden Eve Nakliyat olarak işimiz sadece evden eve taşıma hizmetinde değil küçük & büyük bütün taşıma ihtiyacınızda sizinleyiz .

Parça eşya taşımacılığı sektöründe hem en kaliteli hizmeti ulaştırıyoruz hem de en ucuz fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz .

Nakliyat işleri sadece eşyalarınızın bir şehirden başka bir şehire götürülmesi anlamına gelmez .

Keşif , eşyaların paketlenmesi , yükleme işlemi , taşıma işlemi ve eşya yerleştirme aşamasında birbirinden çok farklı bir sürü uzmanlık olması gerekir .

Bu nedenle firmamız personelleri arasında her daim ihtiyaca yönelik bünyesinde marangoz bulunmaktadır , kapalı araç filomuz ve kaliteli çalışanlarımız ile de hizmete hazırız .

Aynı zamanda hizmetlerimizi baştan sona müşteri memnuniyeti odaklı yapmamız , kalitemize güveniyor olmamız sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun, ülkenin her tarafına nakliyat hizmeti veren nakliye işletmemiz büroları üzerinden ya da sitemiz üzerinden tek kuruş dahi ödemeden keşif isteğinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma alanında parça eşyalarınızı belirlediğiniz adrese yönelik nakliye ücretleri ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir.

şehir içi parça eşya taşıma hizmetinde yük kamyonu boyutu ve çalışan sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bu nedenle eşyalarınızı nakliye işleminde büyük hacimli nakliye kamyonlarıyla değil daha küçük daha fiyatı uygun kamyonet seçilmektedir.

Bir nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası parça taşımacılık imkanı sunmaktayız.

Ufak tefek eşyasını taşıtmak isteyen müşterilerimize ekspertiz hizmeti yapmadan fiyat belirleyebiliriz.

Evden eve nakliyat fiyatları sadece iki ev arasındaki mesafeyi baz alarak evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplamak yararlı ancak oldukça yetersizdir.

Diğer bir ifade ile bu şekilde hesaplama yapmak tamamen bilgilendirici olamamaktadır.

Nakliyat personellerimiz şehirler arası nakliyat ücretleri ile ilgili fikir verebilen daha gelişmiş bir masraf hesaplama aracı geliştirdi.

Küçük ve tek parça gönderilerin kargo yoluyla halledildiği günümüz koşullarında oturma odası grubu veya dolap gibi büyük ve taşıması güç eşyaların parça eşya taşımacılığı ile evden eve nakliyat firmalarınca gerçekleştirilebileceğini biliyor musunuz?

Şirketimiz öncelikle evden eve nakliye olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye şeklinde hassas taşımacılık içeren işlemlerde olduğu gibi küçük ve tek parça eşya nakliyatı alanında da yeterince profesyonel hizmet vermektedir.

En uygun ücretlerle ulaşabileceğimiz bu hizmetimiz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla dizayn edilmiştir.

Etik ve müşteri odaklı fırsatlar sunan kurumumuz size en uygun fiyat alternatifleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan övünç duymaktadır.

Yapmaya çalıştığımızher işte kalite standartlarını aynı düzeyde tutarak parça eşya nakliye gönderileriniz özenle paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınızın en çabuk ve güvenli şekilde götürülmesi gereken yere ulaştırılmasından sorumlu olan firmamız sahiplenmiş olduğu vazifeyi siz değerli müşterilerimize yakışır şekilde yerine getirmektedir.

Firmamızı tercih eden değerli müşterilerimiz web sitemiz den faydalanarak şirketimize 24 saat temas kurabilir.

 

About

Check Also

Gülnar nakliye

Taşınacak olan eşyalarınızı yaşamakta bulunduğunuz evden alıp en güvenli şekilde yeni ikamet edeceğiniz yere ulaştırmanız …

Call Now ButtonARAMAK İÇİN DOKUNUN